کتاب سگ های روستایی و اتاق نشیمن: آنچه ما دیدیم که در مجلس سنا برگزار شد از راه دور coronavirus شنیدن

کنگره شنوایی در coronavirus ارائه یک نگاه منحصر به فرد به زندگی مردم آن کشور را به مبارزه با ویروس و تنظیمات مختلف برای یک پرس و جو.

وجود دارد و حتی به نظر می رسد یک پارس سگ در تماس است.

سنا, بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته شنیدن نام چند تن از شاهدان روز سه شنبه به بحث در مورد پاسخ این کشور به کروناویروس و جدول زمانی از زمانی که ایالات متحده می تواند و یا باید شروع به باز شدن به بالا.

به جای صحبت کردن در كشور کمیته اتاق تنسی سناتور. لامار الکساندر انجام شنوایی خود را از, صفحه اصلی, صحبت کردن در مقابل یک شومینه که بیش از یک چشم انداز نقاشی آویزان. قهوه ای و سفید سگ lounged در مقابل شومینه.

الکساندر خود منزوی پس از یک کارمند آزمایش مثبت یکشنبه برای ویروس.

الکساندر تشکر قوانین کمیته سنا گروهبان در اسلحه و دیگر مقامات برای سازماندهی غیر معمول راه اندازی رخ داد که تحت یک بار استثنا به قوانین مجلس سنا.

سه top مقامات بهداشتی که شهادت هر منزوی خود را پس از آمدن به تماس با کسی که تست مثبت است.

Dr. Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی, پاسخ سوالات از یک دفتر نشسته در یک میز در جلوی بسته بندی قفسه با بیشتر پشته از کتاب ها بر روی زمین است.

دفتر تنظیم برت Giroir دستیار وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی بود که رسمی تر. او در مقابل از آرایه ای از پرچم.

غذا و دارو کمیسر Stephen هان خنثی هر کسی که در تلاش به مورد مداقه قرار دادن محل سکونت خود را با محو کردن پس زمینه خود را به عنوان او شهادت دادند.

هنگامی که C-SPAN را در دوربین های قطع به کمیته اتاق آنها نشان داد که تعداد انگشت شماری از سناتورهای حضور در فرد گسترش در اطراف اتاق.

برخی از آنها maskless از جمله ایالت کنتاکی رند پل که گفته است او نمی پوشیدن یک ماسک به این دلیل که او در حال حاضر COVID-19. این دوربین حتی گرفتار پل با ریش خود را تخطی از راهنمایی که مردم خودداری از دست زدن به صورت خود به کاهش خطر آلوده شدن.

سناتور میت رامنی جمهوریخواه یوتا در زمان خود را به نوبه خود به سوال ملت را آزمایش اولیه effortswhile نشستن در مقابل یک دیوار از آنچه به نظر می رسد عکس های خانوادگی.

بینندگان در پاسخ به تصاویری با ترکیبی از کمدی و انتقاد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>