Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری در مقابل تهمت برج تخریب با رنگ قرمز به سرعت repainted

اردن کولور سیتی ایالات متحده آمریکا امروزمنتشر شده 9:52 PM EDT Jul 13, 2020پلیس در شهر نیویورک در حال بررسی پس

توسط NEWSAMINS در 24 تیر 1399

پلیس در شهر نیویورک در حال بررسی پس از یک نقاب فرد ریخته قرمز رنگ در زندگی توجه خیابان, نقاشی دیواری, نقاشی شده در مقابل برج ترامپ.

کاربر توییتر اسکار Vela نوشته شده تصویری از کسی که راه می رفت تا به "V" در "سیاه و سفید زندگی می کند و ماده" در زمان می توانید از رنگ از یک کیسه کاغذی و انداخت رنگ در نقاشی دیواری واقع در خیابان پنجم. فرد سمت چپ و سپس رنگ می توانید و فرار کردن.

یک NYPD رسمی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز جنایی فساد شکایت ثبت شده است در مورد این حادثه و کارآگاهان در حال بررسی است.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت کردن در برابر دیواری که آن پیشنهاد شده توسط نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio. مغلوب ساختن پیشی جستن به نام پس از آن-پیشنهاد دیواری یک "نماد نفرت است."

د Blasio در پاسخ به خرابکاری در توییتر.

نقاشی دیواری مخدوش در کالیفرنیا: مرد و زن که تخریب Black Lives Matter خیابان نقاشی دیواری و رد نژاد پرستی چهره نفرت اتهام جرم

"خوب سعی" شهردار توییتی همراه با یک عکس از یک بخش از حمل و نقل خدمه repainting دیواری.

د Blasio اضافه Black Lives Matter جنبش "بیش از کلمات و نمی تواند آن را باز گرداند."

در این ویدئو ولا شنیده می شود پرسیدن نام شخص به عنوان آنها در حال اجرا.

"من کمی لال در ابتدا چون من نمی توانستم باور است که اتفاق می افتد در مقابل من" ولا سی ان ان گفت. "فریاد من برای خود نام و فرار كرد. غمگین برای دیدن این اتفاق می افتد در نیویورک است."

این حادثه آخرین در زندگی توجه خیابان نقاشی های دیواری در حال تخریب. نقاشی های دیواری نقاشی شده است در سراسر کشور در طول هفته از تظاهرات علیه تبعیض نژادی و خشونت پلیس پس از مرگ جورج فلوید یک مرد سیاه پوست که مرگ در حالی که در بازداشت پلیس است و موجب خشم.

هفته گذشته جرم و جنایت نفرت اتهامات عنوان شده علیه یک مرد در کالیفرنیا و زن که سعی کردم به رنگ بیش از یک خیابان نقاشی دیواری, نقاشی شده در مقابل یک مرکز شهر دادگاه است. نقاشی دیواری بود مجاز در شهرستان مارتینز و نقاشی در چهارم جولای.tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب