صورتحساب’ اد الیور دستگیر DWI اتهامات اسلحه در آخرین NFL کابوس

Buffalo Bills دفاعی مقابله با اد الیور پیوست لیست در حال رشد از بازیکنان NFL اخیر off-the-زمینه مسائل در شنبه شب به عنوان او دستگیر شد در هوستون به اتهام DWI و غیر قانونی حمل سلاح است.

الیور 22 گرفته شده است Montgomery County Jail بعد از پلیس گزارش مخفیگاه آنان را با راننده دیگری که کسی در یک فورد وانت بود و نه حفظ خود ، گزارش های متعدد دولت الیور باز بود آبجو می تواند بین پاهای خود را زمانی که او کشیده شد و بیش از یک تپانچه بعدها در بر داشت در ماشین خود را.

“ما آگاه هستند از این وضعیت و ما در حال جمع آوری اطلاعات بیشتر. ما هیچ نظر بیشتر در این مرحله” اسکناس در بیانیه ای گفت.

الیور هوستون مادری که با حضور در دانشگاه هوستون بود شماره 9 به طور کلی در انتخاب 2019 پیش نویس NFL. او تا به حال 43 پردازد و پنج کیسه خود را در طول rookie فصل است.

او چهارمین NFL بازیکن به رزرو در روز شنبه. غول cornerback DeAndre بیکر تبدیل خود را به میرامار پلیس در فلوریدا به عنوان چهره او چهار فقره سرقت مسلحانه با اسلحه گرم و چهار فقره از تشدید حمله. Seahawks گوشه Quinton دانبار که همراه با بیکر است که متهم به سرقت مسلحانه در طول یک حزب خانه نیز تبدیل شده خود را در. 100.000 دلار اوراق قرضه برای مجموعه بود دانبار در صبح روز یکشنبه.

سابق غول گیرنده گسترده کودی Latimer در حال حاضر با ردسکینز دستگیر شد, اوایل روز شنبه به اتهام حمله در درجه دوم شوم و غیر قانونی تخلیه از یک اسلحه گرم در کلرادو

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>