بیل کازبی را درخواست تجدید نظر از جنسیت-محکومیت جنایت پذیرفته شده توسط دادگاه عالی ایالت

پنسیلوانیا دیوان عالی کشور گفت: آن را پذیرفته است محکوم مجرم جنسی بیل کازبی را درخواست تجدید نظر خود را 2018 محکومیت نتیجه بالا بردن احتمال آن ممکن است لغو شود در آینده.

دادگاه محدود بررسی آن به دو موضوع کلیدی از کازبی را درخواست تجدید نظر است که مسائل مطرح شده در جریان محاکمه به اتهام drugging و تجاوز به یک زن در خانه پنسیلوانیا در ژانویه 2004.

تحت پنسیلوانیا قانون دادگاه عالی را ندارد به قبول کازبی را 300-plus-صفحه درخواست تجدید نظر که او در آن مطرح شده مسائل متعدد اعتراض به رفتار دو محاکمه.

اندرو وایت سخنگوی Cosby, 82 و در حال حاضر در خدمت سه تا 10 سال حبس در زندان ایالتی گفت: سابق تلویزیون آیکون “بسیار خدا را شکر.”

“همانطور که همه ما اعلام کرد, نادرست محکومیت بیل کازبی بسیار بزرگتر از او را — آن را در مورد تخریب همه مردم سیاه و سفید و رنگ در امریکا” وایات در بیانیه ای گفت ایالات متحده آمریکا امروز. “ما بسیار خدا را شکر به وکلای ما برای خود سر سخت تلاش ها در مبارزه برای دفاع از آقای کازبی.”

دادگاه وی را بررسی کازبی را مورد بر اساس اول اینکه آیا قاضی دادگاه تصمیم به اجازه دیگر شاکیان به شهادت مورد ادعا خالی “قبل بد عمل” توسط کازبی تبعیض امیز بود به عنوان مخالف به دال بر اثبات یک استاندارد مورد استفاده قرار گیرد به اجازه یا عدم اجازه به شهادت.

مسئله دیگر این دادگاه بررسی خواهد شد که آیا قاضی دادگاه نادرست اجازه شهادت در مورد مدنی رسوب کازبی داد و پس از او گفت که او وعده داده شده توسط زودتر دادستان منطقه است که او نمی خواهد تحت پیگرد قانونی قرار. با تکیه بر این که وعده شد کازبی ناشی از به را خود متهم اظهارات بعد از آن استفاده می شود در برابر او می کند که نقض حقوق اساسی خود در برابر خود مقصر شماری.

این داستان در حال توسعه است.