به عنوان اگر رکود بزرگ-اندازه زیان کار و کارتونی انقباض در کشور اقتصادی خروجی به اندازه کافی نیست تحلیلگران شروع به اخم بیش از یک خطر جدید از این بیماری همه گیر کوروناویروس: کاهش قیمت ها.

کاهش قیمت و یا یک دوره پایدار و کاهش قیمت ها صدا ممکن است مانند یک چیز خوب: محصولات و خدمات با هزینه کمتر و صرفه جویی در مصرف پول است. اما کاهش دهید خریداران را به خرید کردن در انتظار است که قیمت بیشتر سقوط خواهد کرد اگر آنها صبر کنید. که می تواند منجر به سمی چرخه که در آن کمتر خرج دهید کسب و کار به کاهش دستمزد بیشتر فشار خرید مصرف کننده و قیمت.

کاهش قیمت ها نیز می تواند آن را سخت تر برای بازپرداخت وام های مسکن و سایر بدهی که تبدیل به گران تورم-تنظیم شرایط است.

اقتصاد می گیر در یک شیار شبیه به “دهه از دست رفته” که کتک ژاپن در 1990s.

اقتصاددانان به طور مشابه, نگران کاهش قیمت ها در طول رکود بزرگ از 2007-09. اما در حالی که متوسط سالانه افزایش قیمت نیز با کاهش به زیر 1 درصد در سال 2010 آنها هرگز کاهش یافته است. رکود اقتصادی فعلی این است برجسته تر ناگهانی و چشمگیر ضربه به اقتصاد است.

“من فکر می کنم خطر از آمریکا در حال سقوط به تورم دام بالاتر است و در حال حاضر بیش از هر زمان در طول رکود بزرگ” می گوید: اقتصاددان Ryan شیرین از مودی تجزیه و تحلیل ترافیک.

ایالات متحده در حال حاضر نیست تجربه کاهش قیمت ها. مطمئن شوید که قیمت نفت باید به حفره حفره تاریخی سطوح پایین و قیمت بنزین به آرامی در زیر آنها را. اما زمانی که ارزیابی کاهش قیمت اقتصاددانان به طور کلی کنار گذاشته های انرژی و مواد غذایی است که بسیار فرار و به احتمال زیاد برای بازیابی از نزدیک ترم یو پی اس و فراز زندگی.

اندازه گیری قیمت ها به استثنای مواد غذایی و هزینه های انرژی است که فدرال رزرو به تماشای از نزدیک شناخته شده به عنوان هسته مخارج مصرفی شخصی (PCE) قیمت شاخص-افزایش 1.7 درصد در سال در ماه مارس در زیر تغذیه را هدف 2% اما چیزی نزدیک به سالانه کاهش است. در عین حال خاموش شدن بسیاری از اقتصاد کشور را شامل coronavirus – همراه با بیش از 20 میلیون مربوط به اخراج – دارای چکش تقاضای مصرف کننده.

جوانه سکه: دمای مواد غذایی هزینه های تاپ 10 ٪ از درآمد. در اینجا چگونه به صرفه جویی در پول و هنوز هم خوب غذا بخورید

در پاسخ به شرکت های هواپیمایی در حال حاضر کاهش قیمت بلیط. هتل ها انتظار می رود به دنبال کت و شلوار, مورگان استنلی نوشت: در یک پژوهش توجه داشته باشید. در ماه مارس پوشاک قیمت پایین 1.6 درصد در سال و, قیمت جدید خودرو کاهش یافت 0.4%.

شاید یک نگرانی بزرگتر این است که افت ناگهانی در هزینه های مصرف کننده تقویت شده توسط اخراج شده چکش درآمد کسب و کار بسیاری از شرکت ها مجبور به کاهش دستمزد حداقل به طور موقت می گوید بارکلیز اقتصاددان Blerina Uruci.

بی شمار از شرکت ها اعلام کرده اند اجرایی کاهش پرداخت از جمله دلتا ماریوت macy’s, تخت, حمام و فراتر از آن Nordstrom و macy’s.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک نیز کاهش دستمزد کم و midlevel کارگران به عنوان فروش کاهش یافت. خلاق, سر, یک شرکت بازاریابی در ایروینگ تگزاس است کمرنگ حقوق در سراسر هیئت مدیره 20 درصد به 30 درصد به جای ذخیره کردن هر یک از آن 14, کارکنان, مدیر عامل می گوید: تریسی Marlowe.

دستمزد پایین تر بیشتر می تواند تعدیل هزینه های مصرف کننده را وادار اضافی قیمت کاهش Uruci می گوید. کاهش پرداخت, او می گوید, همچنین می دهد کسب و کار اتاق بیشتر به قیمت های پایین تر و حفظ حداقل متوسط سود.

در طول رکود بزرگ در مقابل اکثر کسب و کار نمی کاهش دستمزد با وجود بیکاری که آمار 10 درصد به دلیل آنها نمی خواهند به از دست دادن خود را ماهر, کارکنان, Uruci می گوید.

بارکلیز انتظار دارد که افزایش شاخص اصلی هزینه های مصارف شخصی به میانگین 0.6% از سه ماهه سوم سال 2020 از طریق سه ماهه اول سال آینده. که ناچیز افزایش قیمت اما نه کاهش قیمت. و شیرین می گوید که او نیاز خواهد بود برای دیدن قیمت قطره باقی بماند برای بیش از شش ماه به برچسب قسمت کاهش قیمت ها.

مورگان استنلی می گوید: برخی از اوراق قرضه است که مانعی در برابر تورم هستند دلالت 55 درصد خطر کاهش قیمت ها در طول دو سال آینده اما شرکت تحقیقاتی می گوید: این بازار بسیار اغراق شانس.

فدرال رزرو در حال انجام است بخشی از آن به کاهش قیمت ها با ساخت آن روشن خواهد شد آیا آنچه در آن باید به خار قوی تر تقاضا و قیمت های بالاتر با کاهش هزینه های استقراض.

“تا زمانی که انتظارات تورمی باقی می ماند لنگر انداخته پس ما نباید ببینید کاهش قیمت ها” تغذیه صندلی جروم پاول گفت: در یک کنفرانس خبری هفته گذشته است. “نیازی به گفتن نیست ما می شود نگه داشتن بسیار نزدیک پیگیری است.”

اما با تورم انتظار می رود به سقوط به چنین سطح پایین در ماه های آینده آن را به فشار اقتصاد به تورم مارپیچی شیرین می گوید. پس از همه طولانی مدت نیروهای جمله با تخفیف خرید آنلاین و بیشتر در سطح جهانی متصل اقتصاد حفظ شده است تورم زیر فدرال ریزرو هدف برای سال.

کف سهام؟: ایلان ماسک تسلا می گوید قیمت سهام است ‘بیش از حد بالا’ در ادامه انتقاد از coronavirus خاموش شدن ناگهانی

در حال حاضر بسیاری از کشورها آغاز شده اجازه می دهد تا توقیف کسب و کار به بازگشایی و جامد بهبود است و انتظار می رود در تابستان با فرض وقوع برطرف قابل ملاحظه ای پس از آن. اما اگر این اتفاق نمی افتد و یا اگر ویروس بازده قابل توجهی میزان در پاییز یا زمستان است که می تواند توقف دوباره بجای اول برگشتن و افزایش احتمال کاهش قیمت ها شیرین می گوید.

“ما نمی توانیم هر چیز دیگری اشتباه رفتن,” او می گوید.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de