بلمونت استیکس را دریافت لحظه ای خود را به عنوان تنها بازی در شهر

این نمی خواهد بلمونت استیکس به عنوان ما آن را می دانم برای اولین بار پا به جای گذشته هیچ بالقوه تاج سه گانه در خط هیچ جیغ نیویورک اسب مسابقه طرفداران اجتماعی sardined با هم, اما این ورزش سزاوار تشویق ایستاده در این بخش به هر حال.

چرا که در زمانی که لیگ اصلی بیس بال است تیراندازی خود را در گیره و بیگانه طرفداران با رنگ پریده نمایش از حرص و آز در طول یک بیماری همه گیر اسب مسابقه است که به نیویورک تنها بازی در شهر به bettors اغوا کننده آژیر تماس دادن این ورزش یک فرصت برای شاید پیروزی طرفداران آن را از دست داده است در طول سال.

“من فکر می کنم این واقعیت است که ما یکی از چند ورزشی است که انجام live-action به یک فرصت شاید برای برخی از افرادی که نشده پس مسابقه به دنبال آن مردم یا شاید نمی شده است پس از آن به تازگی به” مربی تاد Pletcher گفت.

بین چهار بلمونت مخاطرات و کنتاکی دربی در سپتامبر. 5, NBA, NHL و فوتبال کالج را پشت NFL را باز کرده اند اردوگاه های آموزشی, اما همه را کنترل می کند که آیا ادامه دشمنی بین صاحبان و بازیکنان را لغو MLB فصل به طور کامل.

در ضمن اسب مسابقه ساخت برنامه که در آن خورشید می درخشد. بلمونت در ژوئن 3 بازگشایی نشانه های بازگشت هر چند کوچک به حالت عادی و ارائه یک امید.

ورزش پادشاهان: پادشاه برای یک روز.

“امیدوارم ما یک تصور خوب” Pletcher گفت. “من فکر می کنم آنها خیلی خوب تلویزیونی و امیدوارم ادامه می دهند برخی از حرکت.”

Pletcher موفق به کسب سه بلمونت استیکس (ژنده پوش به ثروت در سال 2007 کاخ کینه توزی در سال 2013 و Tapwrit در سال 2017). زمانی که ژنده پوش به ثروت شد اولین دختر شوخ و جوان در 105 سال به برنده مسابقه یک جمعیت از 46,870 تماشا. که 46,870 طرفداران بیشتری نسبت خواهد بود در این بلمونت استیکس.

“قطعا آن را به مراتب متفاوت” Pletcher گفت. “من همیشه گفته ام بلمونت استیکس به ویژه هنگامی که وجود دارد یک تاج سه گانه در خطر است, یکی از هیجان انگیز ترین رویدادهای ورزشی در جهان است. مطابقت آن وجود دارد با سوپر کاسه و سریال های روز دنیا و هر چیز دیگری. بنابراین هنگامی که شما را از سنتی 90-100,000 طرفداران در خارج از جایگاه it’s gonna be دور صحنه های مختلف برای اطمینان حاصل کنید.

“این غم در برخی از راه, اما ما سپاسگزار است که ما در حال گرفتن این فرصت را به اجرا. … یکی از چیزهایی که من فکر می کنم همه دیده ایم از [NBC] پوشش است که اسب مسابقه باعث می شود تلویزیون خوب پس امیدوارم ما می توانیم در آن ساخت.”

به دلیل NYRA سلامت پروتکل صاحبان خواهد شد که هیچ گزینه ای غیر از تماشای مسابقه در تلویزیون.

“این هنوز بلمونت” گفت: ضربه بزنید و آن را به نفع خود مربی علامت Casse. “درست است که ما در حال اجرا از آن صحبت می کند جلد است. ناامید کننده بود اما من می توانم بگویم بله, آن را نمی خواهی ما را می خواهید برای برنده شدن در آن هیچ کمتر است.”

Tiz قانون است که شدیدا مورد علاقه, اما شما تعداد دفعات مشاهده از یک Pletcher اسب در خطر خود شما.

خود دکتر پست را ندارد او 3 سال از اولین تا مارس 29 قبل از غلبه بر برخی از سختی و برنده 1 1/16 مایل لجام گسیخته سهام در Gulfstream 1 1/₂ طول در آوریل 25.

“او یک اسب که احتمالا بهره مند از تغییر سنتی تاج سه گانه تقویم” Pletcher گفت.

فارمینگتون جاده نه به عنوان حد. “او احتمالا یک اسب که از سود های سنتی فاصله” Pletcher گفت.

یک به نوبه خود ماهیت این مسابقه می تواند کمک به فارمینگتون جاده ها است. “من فکر می کنم شما خواهید دید این گروه از نوع کمی به هم نزدیک” Pletcher گفت: “من امیدوارم که می تواند به نفع فارمینگتون جاده که به جای اینکه راه خروج از مشاجره در اوایل امیدوارم در تماس با بخش های اصلی در این زمینه است.”

بلمونت به عنوان Pletcher پایگاه. آهنگ گوینده و مسابقه caller روز است که او خود را اسیر شیرین نیویورک برنده با ژنده پوش به ثروت تام بود Durkin. در بلمونت استیکس 2020, از آن خواهد شد جان Imbriale و آن را دشوار خواهد بود به گوش او. اما سکوت همه NBA, NHL, NFL و MLB صدای پر سر و صدا خواهد بود.

“اگر ما مجبور به انجام کار بدون طرفداران” Casse گفت: “پس از آن می شود.”

صفحه اصلی اجرای انواع برای مسابقه اسب. خیلی بهتر از شرم آور به نام سومین اعتصاب در MLB.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de