بلمونت پارک به بازگشت به مسابقه: در داخل موانع که پاک شد

ریک Schosberg خود را آغاز می شود دوشنبه ها در ساعت 4:15 صبح زمانی که او می رسد در بلمونت پارک برای آموزش اسب خ

توسط NEWSAMINS در 11 خرداد 1399

ریک Schosberg خود را آغاز می شود دوشنبه ها در ساعت 4:15 صبح زمانی که او می رسد در بلمونت پارک برای آموزش اسب خود را و کمک به نزدیک به 600 سیرجهت مخالف مبداء مسابقه کارگران که مسیر خانه به ایمن ماندن در طول coronavirus عصر.

مسابقه در نهایت بازگشت به بلمونت در چهارشنبه اما کار از آموزش و مراقبت از اسب ها هرگز متوقف و حتی به عنوان همه گیر شروع به تعطیل دولت در ماه مارس است.

"این یک جهان کاملا جدید در خارج وجود دارد, اما من فکر می کنم همه واقعا نشان داد که انگیزه ای برای انجام همه چیز آنها می تواند برای نشان دادن قدرت که می شود و فرمانداری است که ما واقعا جدی در مورد ساخت مطمئن شوید که همه سالم باقی می ماند در حالی که ما در حال رفتن در مورد کسب و کار روزانه ما," Schosberg جانباز مربی و صندلی در نیویورک با تجربه سواران انجمن را سیرجهت مخالف مبداء مسابقه/کمیته ایمنی گفت: پست در روز جمعه.

"من فکر می کنم سیرجهت مخالف مبداء مسابقه, جامعه و تمام سازمان های کار با هم در قدم اهسته برای یک ابتکار نه تنها آن را به ما کمک کند اما در طول این حرکت رو به جلو را نشان می دهد ما می توانیم ارتباط برقرار کند و ما می توانیم با هم کار کنند در تمام طرح های ما بهتر میباشد. مانند ما فرماندار گفت: ما نه به دنبال به عقب بر گردیم به جایی که ما شدند و ما به دنبال به دست آوردن بهتر است."

Rick Schosberg
مربی ریک Schosbergn. y. پست: چارلز Wenzelberg

بنابراین Schosberg اولیه افزایش می یابد. دوشنبه ها در حال توزیع روز به صورت ماسک و دستکش و دیگر وسایل حفاظتی شخصی و Schosberg است بخشی از این گروه است که کمک می کند تا تسهیل آن است. او چک در انبارهای اطراف خود را دارد و باعث می شود مطمئن شوید که همه آنها به طور کامل مجهز برای هفته پیش رو.

زمانی که او می شود به انبار خود را از آن زمان به صورت متوسط چک. در علاوه بر این به آنهایی که انجام شده برای هر ورود از طریق دروازه 6 هر مربی در حال حاضر حرارتی دماسنج و لازم است به درجه حرارت از همه کارکنان کار خود. اگر یک انبار دارای 40 اسب ممکن است هشت دامادی و هشت گرم واکر و پنج ورزش سواران و دستیار مربی به بررسی در هر یک نقش مهمی در این روز-به-روز مراقبت از یک اسب مسابقه مهم نیست اگر وجود دارد یک مسابقه به اجرا و یا نه.

"ما در مورد کسب و کار ما در یک راه خلاق," Schosberg گفت. "مثل وقتی که یک اسب می آید و از این مسیر به جای داشتن سه نفر در این غرفه وجود دارد دو نفر در غرفه. به طوری که آنها اقامت دور از هم. ... و پس از آن داماد را به راه رفتن اسب را به بیرون ریختن و یا بر روی شستن منطقه به واکر به طوری که آنها دور از هم. و سپس در طول شستشو دوره وجود دارد مقدار زیادی از فاصله ایمن بین دو نفر در حالی که آنها هنوز هم نگه دارید چهره خود را پوشانده اند ،

"پس از آن کمی متفاوت به نظر می رسد کمی متفاوت اما آن کار می کند."

کار در انبار می تواند یک کار کثیف بنابراین زود-و-اغلب شستن دست ها در حال حاضر بخشی از زندگی روزمره برای دامادی. در حال حاضر حتی بیشتر وجود دارد تمیز کردن — همه چیز را از چنگال و با چنگک جمع کردن به قلم می شود تمیز کردن و پاک کردن با هر دو سفید کننده محصول و یا ایزوپروپیل الکل بشویید هر روز صبح Schosberg گفت.

در آن زمان تلاش یک تیم از NYTHA نیویورک مسابقه انجمن سیرجهت مخالف مبداء مسابقه کارمند خدمات تیم و نیویورک, مسابقه پیگیری آموزش روحانیون — به رهبری "قهرمانانه" روحانی Humberto چاوز Schosberg گفت: — به جدید انطباق عادی آغاز شد که با راه اندازی یک مرکز قرنطینه در زمانی که COVID-19 شروع به ضربه زدن به دولت است. بلمونت سیرجهت مخالف مبداء مسابقه جامعه را از دست دادن یکی از خود را در ماه آوریل زمانی که 63 ساله و داماد, Martin زاپاتا درگذشت از عوارض ناشی از کوروناویروس.

اما Schosberg گفت: سلامت پروتکل ها و استفاده از تجهیزات حفاظتی را کمک کرده اند "یک تفاوت بزرگ" در نگه داشتن جامعه امن و هموار کردن راه برای چهارشنبه باز روز از مسابقات.

"من فکر می کنم شما لازم نیست که به یک دانشمند موشکی برای فهمیدن این واقعیت است که این مسائل کار می کند هنگامی که به درستی مورد استفاده قرار" Schosberg گفت. "اگر ما می خواهیم برای رسیدن به هدف ما به بازگشت به مسابقه و امیدوارم در برخی از نقطه ما با صاحبان قادر به دیدن اسب های خود را و شاید محدود به اندازه جمعیت در برخی از نقطه در آینده را ندارد ما پا کردن شتاب دهنده."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن