تخت اشکالات تله موش: در داخل زندگی در WNBA 'حباب'

به WNBA به آغاز طرح فصل آن در جولای 24, با بازیکنان ماندن در یک "حباب" در IMG آکادمی پردیس در برادنتون فلوریدا

توسط NEWSAMINS در 18 تیر 1399

به WNBA به آغاز طرح فصل آن در جولای 24, با بازیکنان ماندن در یک "حباب" در IMG آکادمی پردیس در برادنتون فلوریدا. بازیکنان در شرایط زندگی در حباب در حال حاضر به سوال نامیده می شود اما.

دو تیم تا به حال تخت اشکالات در محله های زندگی خود و تا به حال قرار داده شده در اتاق های مختلف با توجه به Deadspin. علاوه بر این چند بازیکن حاضر بسته بندی وعده های غذایی با توجه به گزارش.

"دختران بدیهی است که فقط وجود دارد" این منبع گفت Deadspin. "آنها را به حال مسائل را با پاکیزگی مسکن. دو تیم تا به حال تخت اشکالات در محله های زندگی خود و تا به حال به نقل مکان کرد و بلافاصله. آنها در چهار روز قرنطینه و نمی تواند ترک اتاق خود و در حال دریافت, بسته بندی غذا. بسیاری از بازیکنان حاضر صبحانه امروز صبح به عنوان شام بود و نه چیزی است که آنها می خورید."

تخت اشکالات نه تنها آفت در حباب. ESPN Kayla جانسون به دست آمده یک تصویری از اتاق رختشویی در دسترس برای بازیکنان و آن را منتشر توییتر شنبه شب. در این ویدئو تله موش دیده می شود می تواند به انتظارنشسته بودند تا در سراسر اتاق و کرم ها یافت شد, در اتاق های دیگر در تاسیسات.

لس آنجلس مطلب ستاره'ja Wilson تایید اتاق رختشویی تصویری.

"مانند [مردم] خنده دار اما این [برای] ما, اتاق رختشویي," او توییتی صبح روز سه شنبه.

WNBA, بازیکن, انجمن و اتحادیه, توافق به یک توافق دسته جمعی در ماه ژانویه و بهبود ترتیبات سفر یک اولویت در معامله. تا کنون WNBA حباب شکست خورده است و در آن احترام بگذارند.

"من می دانم که لیگ در حال کار برای رفع برخی از مسائل مربوط به" منبع گفت. "به عنوان تیم قادر به ترک خود را قرنطینه در چند روز آنها را دریافت کنید اولین نمایش از دادگاه ها و امکانات آموزشی. در حال حاضر آن را فقط کار را از طریق مشکلات مسکن."tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب