بسکتبال phenom Emoni بیتس جای تعجب مرتکب به Michigan State

Emoni بیتس شماره 1-رتبه بندی بازیکن در کلاس و 2022 در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین دبیرستان چشم ا

توسط NEWSAMINS در 10 تیر 1399

Emoni بیتس شماره 1-رتبه بندی بازیکن در کلاس و 2022 در نظر گرفته شده توسط بسیاری به عنوان بهترین دبیرستان چشم انداز پس از LeBron James, اعلام شفاهی تعهد به ایالت میشیگان در روز دوشنبه.

اما بعید است که 6 فوت-8 رو به جلو نابغه خواهد شد و تا کنون تبدیل به یک اسپارتان.

بیتس نیست به شدت استخدام دانشگاه, برنامه ها به دلیل NBA است که انتظار می رود به صرف آن یک و قانون انجام می شود و اجازه می دهد بهترین بازیکنان مدرسه بالا به پرش مستقیم به صفوف حرفه ای با زمان 16 ساله فارغ التحصیلان دبیرستان.

"من مطمئن هستم که آنچه که در آینده ممکن است نگه دارید اما از هم اکنون من در ارتکاب به Michigan State," Bates گفت: در حالی که اعلام این تصمیم در ESPN. "آنها بوده است نشان من دوست دارم پس از من در کلاس هفتم شده اند و استخدام من برای یک مدت زمان طولانی است."

ساخته شده است که بیتس' تصمیم به ارتکاب به ایالت میشیگان یکی از برنامه های بالا در کشور در این زمان تعجب آور به برخی از.

در حالی که پریدن مستقیم به NBA به نظر می رسد محتمل ترین گزینه بیتس نیز می تواند به خارج از کشور پس از دبیرستان و یا پیوستن به NBA minor league وابسته G لیگ.

چشم انداز بالا در سال 2020 کلاس مدرسه بالا مانند شماره 1 چشم انداز Jalen سبز تصمیم به پیوستن به ساخت پول G لیگ مسیر برنامه به جای رفتن به کالج. LaMelo توپ می رود به یک انتخاب در سال جاری پیش نویس صرف این فصل در استرالیا.

"این خوب است برای برخی از بازیکنان. که مقدار زیادی از پول" Bates گفت: از رفتن G لیگ مسیر و اضافه کرد که او را انتخاب کالج, اگر او تا به حال به را انتخاب کنید بین این دو است. "من واقعا قصد من فکر نمی کنم من می خواهید انجام دهید [G لیگ]. آن را خوب است برای برخی از افراد, اما من فکر نمی کنم من که سر مسیر است."

اگر NBA اجازه نمی دهد که بازیکنان مدرسه بالا به پرش مستقیم به پیش نویس توسط 2022, بیتس نیز می تواند reclassify به 2021 کلاس و وارد 2022 پیش نویس پس از یک سال فاصله است.

اما "من برنامه ریزی در reclassifying" گفت: Bates که شد اولین دانشجوی سال دوم به نام Gatorade ملی پسران بازیکن بسکتبال از سال در ماه آوریل است. "من احتمالا بازی دو سال بیشتر [دبیرستان]. این واقعا بستگی دارد که چگونه در این سال می رود. پس از این سال آن را به من بگویید همه چیز من نیاز به دانستن است. من نمی تواند تصمیم بگیرد که در حال حاضر. پس از این سال اگر آن را بیش از حد آسان, من ممکن است — اما اگر نه من احتمالا می خواهم به بازی یک سال دیگر."

بیتس اولین پنج ستاره چشم انداز برای ارتکاب به میشیگان متحده از گریزلیز مرد بزرگ Jaren جکسون در سال 2017.

او قصد دارد برای شرکت در یک جدید دبستان در مدرسه ای که پدرش Elgin, است, باز این سقوط برای او دو سال آخر دبیرستان.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن