Stringcheeseincident: 10 تا از بهترین اتومبیل های جدید برای grads کالج

دانش آموزان فارغ التحصیل شدن از کالج در سال 2020 در حال ورود به مرحله بعدی زندگی خود را در یک زمان بسیار عجیب

توسط NEWSAMINS در 12 خرداد 1399

دانش آموزان فارغ التحصیل شدن از کالج در سال 2020 در حال ورود به مرحله بعدی زندگی خود را در یک زمان بسیار عجیب و غریب. این بیماری همه گیر کوروناویروس را لرزاند راه ما از زندگی در راه است که هیچ کس می تواند پیش بینی کرده ایم. هنوز grads کالج زیادی به نگاه به جلو به. حرفه خود را span سال های بسیاری است و ما می توانیم با برخی از اعتماد به نفس است که یک بیماری همه گیر نمی خواهد اتفاق می افتد در طول بسیاری از کسانی که در سال.

علاوه بر این هر چه اقتصاد, انجام, بسیاری از grads کالج نیاز به یک ماشین. برای خرید بهترین ماشین در حالی که تمرین های اجتماعی فاصله است راحت تر از شما ممکن است فکر می کنم به خصوص با Stringcheeseincident را سرعت بخشیدن به برنامه. با شتاب شما می توانید درخواست برای تامین مالی تعیین ارزش تجارت خود را-در برنامه یک درایو تست از ایمنی و راحتی از خانه خود را.

ما چند پیشنهاد برای اتومبیل های جدید و استفاده و Suv ها برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر. این سواری ارائه شیک به نظر می رسد ویژگی های با تکنولوژی بالا بسیار عالی اقتصاد سوخت و یا ترکیبی از آن دو. یک چیز در همه آنها مشترک است این است که قیمت مقرون به صرفه.

در اینجا 10 تا از بهترین اتومبیل برای فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر در سال 2020 است.

2011-2015 شورلت ولت

اولین نسل شورلت ولت بود پیشگامانه پلاگین در ترکیبی. یک شکایت شایع در مورد آن زمانی که آن جدید بود و قیمت آن, اما استهلاک آورده ولت را به یک محدوده قیمت است که مقرون به صرفه برای بسیاری از فارغ التحصیلان دانشگاه های اخیر. ولت دارای یک طیف برق تا 38 مایل است که هنوز هم بسیار قابل توجه امروز به این معنی که اگر شما از یک محل به پلاگین در هر روز شما می توانید انجام بسیاری از رانندگی خود را در اطراف شهر بدون سوختن هر گاز در همه. یک ولت می توان برای کمتر از $10,000 و آن را قوی ارزش در استفاده PHEVs.

همچنین ببینید: این 3 EVs هستند با کمترین هزینه خود را به بیش از 5 سال

2012-2017 فیات 500

به عنوان طولانی به عنوان شما لازم نیست مقدار زیادی از صندلی مسافر فضا استفاده می شود فیات 500 را می توان یک شهر کوچک ماشین برای grads کالج با یک چشم به سبک. این فیات نسیم به درایو و پارک در جاده های شهری به لطف رد پای کوچک. پایه موتور ندارد پانچ, اما در دسترس توربوشارژ و موتور می دهد 500 بیشتر جرات در حالی که هنوز خوب بودن در گاز است. برای برخی از سرگرم کننده در خورشید شما می توانید یک Cabrio خوانده شده مدل با سقف است که چین پایین است. حتی وجود دارد یک 500e الکتریکی, اما آن می تواند سخت برای پیدا کردن بسته به جایی که شما زندگی می کنند. شما می توانید بسیاری از سبک برای پول خود را به عنوان استفاده می شود فیات 500s اغلب حمل قیمت زیر $10,000.

2015-2017 فورد موستانگ

چند اتومبیل را بهتر لبخند به ازای هر گالن عامل از فورد F -2.39% موستانگ و اوایل نمونه از نسل فعلی از یاد تسویه حساب ماشین را می توان برای کمتر از $20,000. V8-صفحه GT مدل اغتشاش اما مقرون به صرفه تر EcoBoost Mustangs اعتصاب یک تعادل فوق العاده از کارایی و بهره وری با ساخت 300 اسب بخار و دستیابی به بیش از 30 مایل در هر گالن در بزرگراه است. کوپه یا خوانده شده به صورت خودکار و یا دستی — بدون توجه به آنچه پیکربندی شما با موستانگ ساده است فقط سرد.

2016-2018 هوندا مدنی

هوندا سیویک همیشه می آید تا در مکالمات در مورد عملی و مقرون به صرفه ماشین جمع و جور و با همین دلیل خوب. این یک بخش رهبر به لطف خود را از ایمنی و قابلیت اطمینان آن خود را بهره وری و سطح شگفت آور از پالایش برای قیمت. استفاده نسل فعلی هوندا HMC -3.01% مدنی را می توان به راحتی برای کمتر از $20,000 و آن را یکی از بهترین ارزش در اتومبیل جمع و جور. Grads کالج به سادگی نمی توانید به اشتباه با استفاده هوندا سیویک به درایو آنها را به مرحله بعدی زندگی است.

همچنین بخوانید: جوانب مثبت و منفی از خرید یک گواهی ماشین استفاده می شود

2018-2019 هیوندای Kona

هیوندای Kona

هیوندای

هیوندای HYMTF, -0.94% Kona است subcompact متقاطع با سر عطف سبک و به همان اندازه جذاب قیمت.... این Kona آمد در سال 2018 اما آنها در حال حاضر آسان برای پیدا کردن در زیر $20,000. تکنولوژی زرنگ و دانا grads کالج قدردانی عالی UVO سیستم اطلاعات و سرگرمی است که می آید استاندارد با اندروید, خودکار, اپل AAPL -0.09% CarPlay و یک پورت USB. این ارتقا به یک بزرگتر 8-واحد که دارای ویژگی های و حتی بیشتر. این Kona نیز در دسترس به عنوان یک به طور کامل برق خودرو. در حالی که ما فکر می کنیم خوب پیش متعلق به مثال خواهد بود که بهترین ارزش خودرو است که تا حد زیادی بدون تغییر برای سال 2020 است. اگر یک ماشین جدید است که در بودجه خود را Kona کار می کند هر دو راه. زیرک دست زدن به یک سرحال موجود توربوشارژ موتور و چشم نواز پالت های موجود رنگ فقط چند چیز بیشتر دوست دارم در مورد هیز.

2012-2017 جیپ مخاصم

جیپ مخاصم است شهرت خوبی سزاوار به عنوان یک جاده آیکون. نظرسنجی ها نشان داده اند که آن را یکی از برترین اتومبیل های رویایی در امریکا و آن را بیشتر در دسترس از شما ممکن است فکر می کنم. فعلی JL نسل از مخاصم است که هنوز هم کمی گران بر بازار وجود دارد اما بسیاری از استفاده JK-نسل Wranglers در خارج وجود دارد برای کمتر از $20,000. مخاصم در نهایت استاندارد 4 چرخ دیسک در سال 2012 که باعث می شود که یک مدل خوب سال شروع به جستجوی خود را. مخاصم است بی همتا قابلیت های خارج از جاده برای پرماجرا خود را و همچنین می تواند در خدمت به عنوان یک عملی راننده روزانه به خصوص 4-درب Wrangler Unlimited.

2021 کیا Seltos

کیا Seltos

کیا

کیا Seltos است همه جدید subcompact متقاطع است که موفق می شود در هر دو زیبا و ناهموار است. آن را مقرون به صرفه شروع قیمت از $21,990 و حتی بالاتر پایان سبك با اختیاری توربوشارژ موتور ماندن در زیر $30,000 خوانده شده را علامت. این Seltos بزرگ داخلی از شما ممکن است انتظار برای یک SUV کوچک و سطح داخلی با کیفیت است که شما ممکن است تعجب در این نقطه قیمت می باشد. یکی از چیزهای مورد علاقه ما در مورد Seltos است که تمام چرخ دیسک استاندارد است تقریبا در هر وضعیت دادن به شما اعتماد به نفس الهام بخش کشش زمانی که جاده ها دریافت نرم و صاف کردن.

2020 نیسان Sentra

نیسان NSANY, -5.42% Sentra جدید برای سال 2020 و آن را بهبود گسترده بیش از آن پیری سلف. آن را تیز طراحی جدید داخل و خارج که به نظر می رسد عضلانی در خارج و مجلل در داخل. این Sentra ارائه می دهد ارزش های قوی با قیمت مناسب شروع قیمت از $19,090 و سخاوتمندانه استاندارد تکنولوژی که شامل نیسان سپر ایمنی 360 مجموعه از راننده کمک تکنولوژی که شامل اتوماتیک اضطراری ترمز نقطه کور و نظارت بیشتر است. حتی اگر شما تا به بالا SR تر و تمیز از Sentra محدوده و اضافه کردن اختیاری حق بیمه بسته بندی قیمت گذاری مقرون به صرفه باقی می ماند در اواسط$20,000 محدوده.

ببینید:5 حقایق مهم در مورد بیمه اتومبیل هیچ کس تا به حال به شما می گوید

2010-2015 تویوتا پریوس

ما می دانیم که آن را ندارد, شیک ترین ماشین در لیست اما استفاده تویوتا TM -1.83% پریوس یکی از بهترین تصمیم گیری های مالی کالج گراد می توانید. اگر شما بدهی وام دانشجویی است که شما می خواهید به شدت پرداخت استفاده می شود نسل سوم پریوس می تواند کمک به شما انجام این کار است. استفاده third-gen Prius به راحتی می توان برای کمتر از $10,000 و شما نمی خواهد ساخت بسیاری از سفرهای به ایستگاه های گاز به این ماشین دارای یک ترکیب سوخت اقتصاد رتبه 50 mpg. اما آن را نه فقط در اقتصاد سوخت است که باعث می شود پریوس یک انتخاب عملی. آن را نیز بسیار جادار برای یک هاچ بک جمع و جور و از آن است که ستارگان ایمنی و قابلیت اطمینان رأی شما می خواهم انتظار از تویوتا.

همچنین در MarketWatch:8 مقرون به صرفه اتومبیل های جدید است که حداقل 40 mpg

2020 تویوتا Yaris Hatchback

تویوتا Yaris

تویوتا

این subcompact تویوتا Yaris می شود یک نوع هاچ بک برای سال 2020 و آن را مقرون به صرفه و عملی ماشین است که می تواند یک انتخاب بزرگ به عنوان یک ماشین جدید برای یک کالج گراد. این شروع می شود در $17,750 و آن را تنها دو سطح برش, ساخت آن آسان ماشین به فروشگاه برای. ارتقاء به XLE تر و تمیز برای اضافی $1,000 شبکه شما به صورت خودکار چراغهای LED باران-سنجش از برف پاک کن اتوماتیک کنترل آب و هوا چرم کمرنگ صندلی و چرم پیچیده فرمان های صوتی و کروز و تلفن کنترل. این Yaris hatchback ارائه بزرگ اقتصاد سوخت چالاک حمل و نقل و جامد پیش بینی امتیاز قابلیت اطمینان.

همچنین نگاه کنید به: 8 مقرون به صرفه ماشین های جدید قیمت زیر $20k

این داستان در اصل زد Autotrader.com.tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن