دادستان کل بر این است که به دنبال بازنویسی روایت اطراف مغلوب ساختن پیشی جستن جنجالی عکس-op

دادستان کل ویلیام بار در روز یکشنبه به دنبال بازنویسی روایت اطراف رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بحث برانگیز تصمیم به راه رفتن در سراسر لافایت مربع در روز دوشنبه به طور خلاصه در برگزاری یک عکس-op در کلیسای سنت جان.

در یک testy مصاحبه با CBS “چهره ملت” گفت: بر دیدگاه مشترک که معترضان مسالمت آمیز منتقل شدند برای عکس-op یکی از چندین “بزرگ نهفته است” ظاهر می شود در رسانه ها.

پرسید: اگر هر چیزی باید انجام شده است متفاوت Barr گفت: او را دیدم هیچ مشکلات آشکار با بهره برداری است.

“گاهی اوقات شما باید به حرکت مسالمت آمیز معترضان برای یک فاصله کوتاه به منظور به انجام رساندن امنیت عمومی و این چیزی است که انجام می شود در اینجا” Barr گفت. “شما باید واجد شرایط [قانون] مأموران با سپر حرکت کند. آنها تا به حال نصب شده و ماموران در حال حرکت به آرامی.”

Barr گفت: معترضان داده شد سه هشدارها و تصمیم به پاک کردن منطقه اطراف کلیسا ساخته شده بود یکشنبه شب و پس از آن بار دیگر تائید کرد روز دوشنبه در 2 p.m — و با توجه به Barr حساب به مغلوب ساختن پیشی جستن راه رفتن در سراسر پارک.

“من به چراغ سبز در 2 ساعت است. بدیهی است که من نمی دانم که رئیس جمهور بود و صحبت های بعد از آن روز” Barr گفت.

مونتاژ معترضان به طور گسترده ای به عنوان غیر مسلح و مسالمت آمیز و از جمله روحانیون, اعضای, بود, با توجه به Barr, “بسیار داد و بیداد کن, noncompliant جمعیت است.” پرتابه پرانی بر گفت و پلیس ملاقات مقاومت در برابر زمانی که آنها در نقل مکان کرد معترضان.

ببینید:ایالات متحده پارک پلیس بیشتر به طور معمول تسهیل — به جای شکستن — تظاهرات و راهپیمایی در واشنگتن دی سی

معترضان و رسانه ها در صحنه اختلاف این ادعا گفت: پلیس منتقل شد به طور ناگهانی و با استفاده از نوعی گاز بمب و باطوم.

Barr گفت: نه گاز اشک آور و نه شیمیایی محرک استفاده شد.

“وجود دارد هیچ کشتار با گاز,” Barr گفت.

“اسپری فلفل” او افزود “است نه شیمیایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de