آتلانتا شهردار: دو افسر پلیس اخراج بیش از استفاده بیش از حد از زور در طول جورج فلوید اعتراض

آتلانتا مقامات شلیک به دو افسر پلیس قرار می گیرد و سه روی میز وظیفه در انتظار بررسی بیش از استفاده از نیروی بیش از حد به عنوان معترضین به خیابان ها ریختند شنبه برای ابراز خشم خود را بیش از مرگ جورج فلوید.

یکشنبه شهردار Keisha لنس پایین گفت: او را دیدم که او به نام “نگران کننده” از پنج افسران کشیدن دو دانشجویان از یک خودرو در مرکز شهر آتلانتا. کف و رئیس پلیس اریکا سپر اعلام کرد در یک کنفرانس مطبوعاتی پس از بررسی بدن-دوربین فیلم.

“ما درک می کنیم که افسران ما در حال کار ساعت های بسیار طولانی تحت مقدار زیادی از استرس اما ما همچنین درک می کنیم که استفاده از نیروی بیش از حد است که هرگز قابل قبول” پایین گفت.

این ویدیو نشان می دهد یک گروه از افسران پلیس ضد شورش و گاز ماسک کشیدن زن در خارج از مسافر صندلی و یک مرد از صندلی راننده. نه به نظر می رسد مبارزه با پلیس است. افسران tased و پستی دستبند زدن کراوات در زن روی زمین

سپر گفت: آن را “تکان دهنده” به تماشای افسران “manhandling” دانش آموزان در ماشین خود را.

“این مردمی که در حال بیرون رفتن روزمره آنها در حال گرفتن حلیم با سنگ و چاقو در آنها پرتاب مداوم عکس تفنگ, آن است که واقعا یک فضای ناخوشایند بود. اما می کند که از بین بردن ما را از مسئولیت های ما. و ما مسئولیت داریم که زمانی که ما مسئولیت رسیدگی به هر گونه حادثه به تشدید این حادثه و نه به علت آسیب بیشتر و یا آسیب” سپر گفت.

کف اعلام شد منتشر شده. مرد نیز منتشر شد و کف دستور داده است به رها کردن اتهامات علیه او. او مشخص نکرد که چه اتهامات او مواجه شده است.

ایستگاه تلویزیون WTTG گزارش این دو نفر در منطقه مرکز شهر برای دومین شب از اعتراضات پس از مرگ فلوید, گزارشی مرد whodied پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای نزدیک به هشت دقیقه است.

این دو دانش آموزان از تاریخی سیاه و سفید کالج ها کالج اسپلمن گشت و Morehouse College. کف وی با رهبران هر دو دانشگاه و دانشجو به نمایندگان.

سپر ارائه شده عذرخواهی و اذعان کرد که این افسر رفتار غیر قابل قبول بود.

“گاهی اوقات بهترین چیز تنها چیزی که شما می توانید انجام دهید به عنوان یک رئیس پلیس آمده است و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر است که قبل از شما” سپر گفت.

خبرنگاران محلی که شاهد incidentsaid پلیس پهن لاستیک های ماشین و شکست شیشه ماشین.

اعتراض در آتلانتا یکی از بسیاری از سراسر کشور آغاز شده است که مسالمت آمیز قبل از تبدیل های خشونت آمیز. در بروکلین دو پلیس نیویورک گروه ماشین سوار به جمعیت معترضان که تحت فشار قرار دادند و مانع شدن در برابر یکی از آنها و حلیم را با اشیاء. افسران پلیس در مینیاپولیس اسپری تظاهرکنندگان با مواد شیمیایی محرک در طول تظاهرات. در دیترویت یک 21 ساله کشته شد به عنوان یک ماشین سوار توسط معترضین و اسپری عکس.

آسوشیتد پرس کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de