Yangzhong یک جزیره کوچک در شرق چین شد تا حد زیادی شناخته شده آن در آشپزی را در ماهی پف کننده قبل از coronavirus بیماری همه گیر.

سپس در اواخر ماه مارس صاحبان کسب و کار و خانواده های از جان گذشته برای شروع به کار آنها را تبدیل به فضای کاری به موقت تولید گیاهان رتبه یک چیز غیر معمول پارچه در قلب N95 و دیگر پزشکی-درجه ماسک در حال حاضر در تقاضا بالا است.

ساخت melt-blown پارچه شامل یک فرایند پیچیده از ذوب و دمیدن مواد به الیاف ریز ایجاد لایه هایی از شبکه های تنگ به اندازه کافی برای گرفتن ذرات کوچک به عنوان یک ویروس. در طول چند هفته مردم محلی می گویند صدها نفر از مردم که تا به حال هرگز آن را قبل از راه اندازی کسب و کار خود را در Yangzhong.

به عنوان melt-blown تولید ظهور و ramped تا یک شبه به طوری که مشکلات اعم از محصولات عام و شرایط نا امن کار به قیمت درآوردن.

دریافت روزانه coronavirus به روز رسانی: ثبت نام برای خبرنامه ما در حال حاضر

این شهر پس از اعلام كردم در پرواز تولید کنندگان بستن بیش از 800 عملیات در Yangzhong.

اما زندگی مردم وجود دارد توصیف پررونق بازار که نوتبوک melt-blown فیلتر پارچه برای چند هفته. تولید مواد خاص آنها می گویند تقریبا مانند چاپ پول است.

هیچ کس به نظر می رسد به دانستن چقدر ساخته شد که در آن زخم و یا کسب و کار سفر بعدی.

Yangzhong: زادگاه melt-blown پارچه

Yangzhong شهر مورد 340,000 ساکنان در استان جیانگ سو تبدیل به یک بازار برای melt-blown پارچه به ظاهر یک شبه. رسانه های اجتماعی مملو آن است.

در پایان ماه مارس Xinchu وی متوجه یک دوست ارسال تصویر در سایت های رسانه های اجتماعی WeChat ده ها تن از مردم در خارج از Yangzhong شهرداری اداری و معاینات و تایید اداره است. به عنوان خوانده شده: “آنها همه در اینجا ثبت شرکت ها برای ساخت melt-blown پارچه!”

وی یک مشاور کسب و کار, به یاد می آورد که تقریبا همه او را می دانستند شروع به درگیر شدن – از جمله کسانی که با هیچ سابقه در تولید. یکی صاحب یک شطرنج اتاق شروع به فروش تجهیزات کلیدی به ساخت پارچه اعلام کرد خود را “بهترین نازل در بازار” در WeChat.

ماشین آلات استفاده می شود که برای تولید انواع دیگر پارچه نبافته تبدیل شد به melt-blown پارچه. بسیاری از این ماشین آلات در آمد از شهرهای مجاور مانند Zhangjiagang حدود 100 مایل دورتر از Yangzhong گفت: 31 سال Weibo کاربر یک سایت مثل توییتر – زندگی می کند که در Yangzhong. دوستان او, او گفت: ایالات متحده آمریکا امروز مرتب از فروش ماشین آلات.

“این مشارکت کامل” وی گفت.

Zhe هوانگ که تولید غیر پزشکی ماسک در ژنژیگنگ در ماه فوریه و در حال حاضر مبادرت به فروش آنها گفت: آن را آسان به پزشکی درجه ماسک. آنها نیاز به تولید سخت شرایط مانند گرد و غبار-رایگان کار سایت و فیلتر است که با استانداردهای پزشکی.

به فیلتر پارچه هزاران جامد پلی پروپیلن گرانول ذوب شده و اکسترود شده از نازل ها به سرعت بالا هوای گرم جریان تشکیل جریمه رشته های “اندازه موهای خود را گفت:” Gajanan Bhat که سران گروه منسوجات تجارت و داخلی در دانشگاه گرجستان است.

کسانی که فوق العاده زیبا الیاف پیوند می خورند و جمع آوری شده در یک حرکت روی صفحه نمایش تبدیل شدن به یک ورق از شبکه.

“آن را مانند یک تار عنکبوت; چند لایه از شبکه عنکبوت” گفت: Bhat که منتشر کرده است تحقیقات گسترده در melt-blown پارچه و پارچه spunbond که ساندویچ از آن در ماسک.

آوریل 9, رسانه های محلی گرفتار شده بود را بر روی آنچه اتفاق می افتد در Yangzhong و در نظر گرفتن یک موقعیت بحرانی:

“افسانه در مورد یک میلیاردر از melt-blown پارچه تشویق کشاورزان به کشاورزی کارگران برای ترک خود پایدار مشاغل و شرکت ها به دور انداختن شهرت خود را برای پیوستن به این عجله طلا” به Yangzhong روزنامه نوشت: در آن صفحه.

نشانه های عمومی از مشکل برای راه اندازی برای اولین بار ظاهر شد و دو روز بعد در آوریل 11, در یک مصاحبه مطبوعاتی از Yangzhong اضطراری مدیریت اداره است. آن را متهم محلی melt-blown شرکت از نقض ایمنی تولید قانون جمهوری خلق چین است. این سازمان گفت: این شرکت ارسال کنید واضح هشدارهای ایمنی در آن کمپرسور هوا و تا به حال قرار دادن آن در کارکنان از طریق آموزش های ایمنی.

روز بعد سازمان مدیریت اضطراری در بر داشت یک هتل در Jingkai منطقه Yangzhong حال نقض آتش احکام با استفاده از برخی از اتاق های آن برای تولید melt-blown پارچه. آن گزارش شده بود به طور موقت مهر و موم شده و تحت بررسی است.

Yangzhong هتل قرار دارد و خریداران بیش از حد. اتاق به طور کامل رزرو شده در اوایل ماه آوریل در بزرگترین هتل در Xilaiqiaozhen در نزدیکی رودخانه یانگ تسه هتل جلوی میز منشی گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

پلاک خودرو صف خارج نشان داد رانندگان آمد از عنوان دور به عنوان هونان و هوبئی استان صدها مایل از Yangzhong با توجه به داستان Zhuo چن برای کاغذ های رسانه های آنلاین سایت.

“افراد مختلف با لهجه های مختلف جمع آوری شده در اینجا صحبت کردن در مورد همان چیزی که — ‘the melt-blown, پارچه,’ ” چن گزارش شده است.

در یک عکس چن گرفت و به همراه او داستان یک کامیون پارک شده بود حاوی کیسه های پلی پروپیلن گرانول برای فروش. قرمز و زرد بنر که تحت پوشش آن طرف بخوانید: “اختصاصی پلی پروپیلن برای melt-blown پارچه” و شامل فروشنده نام و نام خانوادگی و شماره تلفن.

یک بوم و به دنبال آن محصول ضعیف

تقریبا به عنوان به سرعت به عنوان صنعت به نظر می رسد در Yangzhong آن ناپدید شد. نصب نگرانی در مورد کیفیت محصول به ارمغان آورد melt-blown, تولید پارچه به توقف سنگ زنی.

95% میزان فیلتراسیون مورد نیاز است برای پزشکی-درجه فولاد, ماسک, با توجه به انجمن آمریکایی آزمایش و مواد. حفاظت بالا ماسک مانند N95s باید به میزان 98% و یا بالاتر است.

Yangzhong دولت برای تنظیم بازار به طور تصادفی آزمایش پارچه از هشت کنندگان melt-blown پارچه در اوایل ماه آوریل. زمانی که آژانس در گزارش آمد بعد پنج نمونه ملاقات نه استاندارد و تنها دو می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای حفاظت از ماسک. سه نمی شد حتی نزدیک فیلتر کردن 45 درصد و یا کمتر است.

در مارس 14, این شهرستان اشاره کرد در یک مصاحبه مطبوعاتی که آن را به حال شده است هل دادن به تعمیرات اساسی غیر قانونی melt-blown تولید از اواخر ماه مارس و هشدارهای صادر شده به 225 شرکت ساخت و یا فروش “سه نه” نساجی – محصولات بدون تاریخ تولید ، نام تولید و مجوز بهداشتی.

روز بعد شهر رفت و بیشتر سازندگان: 867 melt-blown کسب و کار. وی شگفت زده شد برای دیدن زادگاه خود را تا موسیقی پاپ به عنوان یک جستجو در Weibo برای یک پست گزارش داد که “#همه Yangzhong شرکت هایی که تولید melt-blown پارچه shutdown برای اصلاح.”

پست که شامل که با خاموش کردن برچسب شده است خواندن 100 میلیون بار.

اما پاک کردن melt-blown صنعت در Yangzhong نمی شود به احتمال زیاد تا پایان آن با توجه به ده ها تن از کارشناسان در صنعت تماس گرفته توسط ایالات متحده آمریکا امروز از جمله تولید کنندگان و سرمایه گذاران و معامله گران است. تقاضا این است که فقط بیش از حد بزرگ است.

بیشتر: ماسک و تجهیزات و کمبود فشار پرستاران به آستانه در سراسر کشور

حتی به عنوان شهر پایین ترک خورده در تمام پارچه تولید وی گفت: melt-blown سازندگان لود ماشین آلات خود را به ماشین خود را تنه و انتقال آنها به شهرهای مجاور.

در چین بزرگترین صادر کننده ماسک پزشکی در جهان حدود 4000 شرکت های جدید ثبت نام کرده اند به تولید و یا تجارت melt-blown پارچه از ابتدای سال با توجه به تیان یان Cha یک سرویس آنلاین ردیابی شرکت اعتبار و ثبت. در سال گذشته تنها حدود 300 شرکت های جدید ثبت شده melt-blown کسب و کار.

ماسک که ترک چین از طریق کانال های رسمی از طریق گسترده گواهینامه در نظر گرفته شده برای جلوگیری از صادرات عام مواد. ورود به آمریکا می افزاید: یکی دیگر از لایه ای از بررسی دقیق.

اما وجود دارد راه های دیگر. نسبتا کوچک سفارشات از افراد – و یا حتی سازمان های بزرگتر می توان از طریق ایمیل ارسال می شود.

در اواخر ماه مارس هوانگ گفت که او به فروش می رسد 25,000 غیر پزشکی ماسک برای گانت شرکت مادر از ایالات متحده آمریکا امروز و حمل آنها را از طریق یو پی اس به پنج شرکت مکان بدون اظهارنامه گمرکی. هفته گذشته 2,000 تقلبی 3M ماسک ساخته شده در چین پیدا شد در DHL Express hub در کنتاکی ایالات متحده گمرک و حفاظت از مرزها.

کنترل نیست ادم یا نه. مراقبت های بهداشتی آمریکا سیستم های خواسته برای قرار دادن پول خود را در پیش گرفت و محموله تنها برای پیدا کردن با کیفیت از موارد عام و گفت: Michael Alkire chief operating officer برای برتر Inc یک گروه خرید سازمان برای بیش از 4000 بیمارستان.

استیو کیتس یک شریک در Kestrel بوش سازمان گفت: چین شروع به دریافت شکایات در سطح بین المللی در مورد با کیفیت نامطلوب در ماسک منجر به سرکوب تولید کنندگان.

“از آنجا که از همه بد مطبوعات در چین بیش از با کیفیت نامطلوب همه ناگهانی چین به شدت خود را بازرسی کنترل کیفیت” کیتس گفت. “در حال حاضر آنها در حال ساخت صادرکنندگان پرش از طریق پرتال تخصصی اولی برای اطمینان از کیفیت مطابق با استاندارد خاصی است.”

دولت ترک را بر قیمت سنگ آهن در بازار

در ماه فوریه به تنهایی متوسط قیمت خرده فروشی برای پارچه در چین ده برابر از 40,000 یوان در هر تن به 400 ، 000 یوان در هر تن با توجه به چین بازرگانان اوراق بهادار. قبل از COVID-19 گیر قیمت بازار برای چنین پارچه در چین بود که از 20 ، 000 یوان — در مورد $2,800 — در هر تن با توجه به چین, دولت برای تنظیم بازار است.

“من می گویند آنچه که ما امروز شاهد آن هستیم دقیقا همان چیزی است هر اقتصاددان که تا به حال مورد مطالعه هر چیزی در مورد بازار می دانستم که اتفاقی خواهد افتاد” گفت: Gary Hufbauer یک عضو ارشد در پترسون موسسه بین المللی اقتصاد. “اگر شما به عقب برگردید و خواندن تاریخچه جنگ جهانی دوم و یا جنگ جهانی اول و یا جنگ کره و جنگ کنید شما همیشه دریافت این نوع از تجهیزات از موارد خاص و پس از آن واسطه ها تا موسیقی پاپ و امکان استفاده از آن است.”

مرتبط: چین ماسک تولید شروع به سنبله در روزهای اولیه از بیماری همه گیر

یکی Honeywell, ماسک, فروشنده, گفت, Honeywell, ماسک, تولید کنندگان در چین به او گفت که آن را دشوار است برای خرید melt-blown پارچه برای ماسک – حتی از طریق زمان و همکاران. فیلتر مواد است که در چنین تقاضای بالا یونگ وو گفت که ماسک سازان را در کیسه های پول نقد به پارچه کارخانه به محل سفارش خود را.

“ما تا به حال یک عبارت به نام “سه نوع درخواست’ ” وو گفت. “هنگامی که آنها را به پول نقد به کارخانه تولید برای melt-blown تولیدات آنها را اول بپرسید و سپس اعتراف و در نهایت التماس برای پارچه.”

Du چن که سرمایه گذاری در دوستان خود را’ ماسک کارخانه در استان آنهویی گفت: برای روز آنها شکایت خود را در گروه چت در مورد کمبود نبافته پلی پروپیلن.

چن رسیده به چندین پارچه فروشندگان در اواخر فوریه. ارزان ترین قیمت ذکر شده پس از آن بود 160,000 یوان در هر تن هشت برابر آنچه در آن بود قبل از همه گیر. “و فروشنده از من خواست به انتخاب کنید تا پارچه خودم,” او گفت:.

اخیرا دولت چین شروع به سرکوب melt-blown قیمت سنگ آهن در بازار.

یک شرکت در مروارید دلتای رود که تولید پارچه بود شارژ حدود 20 ، 000 یوان — در مورد $2,800 — در هر تن قبل از شیوع کروناویروس. پس از شیوع آن افزایش قیمت آن به 180,000 یوان — حدود 26,000 — در هر تن با توجه به مارس 10 آزادی مطبوعات از دولت در امور اجرایی برای تنظیم بازار در مورد آن تحقیق کنید.

Dongguan Dacheng Filter Material Co., آزادی گفت: فروش بیش از پنج تن مشخص شده تا مواد به واسطه معامله گر رائو قبل از دولت چین دخالت کرده است.

رائو پس از آن ارائه شده پارچه به شرکت در شنژن است که باعث می شود و به فروش می رساند محصولات ورزشی در قیمت متورم از 300,000 یوان تقریبا $43,000 در هر تن است. ورزشی شرکت jacked قیمت نهایی برای حدود $65,000 در هر تن به فروش آن به یک شرکت نساجی در همان شهر است.

“احزاب نگران هستند مظنون به اعمال غیر قانونی که درایو قیمت” آژانس گفت: در آزادی مطبوعات.

دولت چین همچنین دارای مجازات افراد و شرکت هایی که فروش و عام و یا تقلبی ماسک.

در اواسط ماه فوریه به عنوان مثال چانگشا استان هونان تنظیم بازار گرفتار 830,500 قطعه “سه نه” ماسک در یک بسته تحویل مرکز – کسانی که فاقد گواهینامه محصول نام و آدرس تولید کننده. آژانس تصرف درآمد حدود 140,000 یوان و ارزیابی 240,000 یوان خوب است.

در عین حال هوانگ گفت: یکی از دوستان خود به خرید melt-blown پارچه با تصفیه نرخ کمتر از 50% یک ماه پیش و با استفاده از آنها را در خود ماسک به هر حال.

“این هزینه او صدها هزار یوان در هر تن” هوانگ گفت: “به صداقت شما هیچ انتخاب است.”

“آیا به دنبال melt-blown پارچه روند کورکورانه’

در Yangzhong مقامات راه اندازی ایستگاه های بازرسی در بزرگراه ها برای جلوگیری از melt-blown از پارچه منتقل شده و یا به فروش می رسد در مکان های دیگر. اما هیچ کس می پردازد توجه زیادی به ماشین هایی که ایجاد بافت.

ماسک تولید کنندگان لود ماشین آلات خود را در تنه خود را و رهبری به شهرهای دیگر که در آن مقامات شهر ممکن است تماشای عین حال به گفته وی, مشاور کسب و کار و ساکنان دیگر. یک ذکر یک عملیات حمل و نقل به استان هنان صدها مایل غربی Yangzhong.

در حالی که melt-blown ماشین آلات و خریداران همه رفته شعار در آگهی ها ایجاد شده توسط جوامع محلی در Yangzhong هنوز هم حلق آویز وجود دارد. یکی می خواند: “لطفا دنبال نمی melt-blown پارچه روند کورکورانه.”

Dian ژانگ داده ها خبرنگار در ایالات متحده آمریکا امروز شبکه تحقیقات تیم. او را می توان در رسید dzhang@gatehousemedia.com یا @dian_zhang_

Dinah Voyles Pulver کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de