آمریکایی ها می توانید آن را هر دو راه’ — بازگشت به کار و همچنین مراقب باشید تهمت می گوید

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز یکشنبه گفت: آمریکایی ها می توانید آن را هر دو روش — با برخی از رفتن به کار و دیگران ادامه به مراقب باشید در مورد کوروناویروس.

در مورد “تقسیم” با برخی از آمریکایی ها در اعتراض به تعطیلی طولانی و دیگران می ترسم به بازگشت به کار تهمت پاسخ داد: “من فکر می کنم شما واقعا می توانید آن را هر دو راه.”

افرادی که می خواهید به “عقب ماندن” می تواند عقب ماندن او گفت:. آن ممکن است یک ایده خوب برای مردم بیش از 60 تا همچنان به ماندن در داخل ،

مغلوب ساختن پیشی جستن نظرات در آمد مجازی تاون هال در فاکس نیوز با یادبود لینکلن به عنوان یک پس زمینه. روباه گفت: این انتخاب رئیس جمهور برای برگزاری این مراسم در یادبود.

خواست اگر او تقویت وحدت در کشور مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که او امیدوار است او بود. “من فکر می کنم که برنده شدن در حال رفتن به در این کشور با هم,” او گفت:. او در دفاع اولیه اقامت در خانه دستورالعمل و گفت: آنها نمی رفتن بیش از حد.

رئیس جمهور ابراز خوش بینی در مورد چشم انداز اقتصادی گفت: اقتصاد خواهد تجربه یک “باور نکردنی” در سال 2021. “من احساس خوبی از این مسائل” رئیس جمهور اضافه شده است.

“ما در حال رفتن به رفتن به یک انتقال در سه ماهه سوم و ما در حال رفتن به دیدن چیزهایی اتفاق می افتد که نگاه خوب” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

جو بایدن این, presumptive دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد در زمان به توییتر می گویند coronavirus “ندارد به این بد” و گفت: گسل دراز با مغلوب ساختن پیشی جستن.

تهمت نیز گفت: او می خواست برای دیدن مدارس و کالج های رزومه کاری در ماه سپتامبر.

“ما باید برای بازگشت,” او گفت: هر چند این باورند که برخی از معلمان ممکن است مجبور به صبر کنید تا زمانی که یک واکسن. رئیس جمهور همچنین گفت که او فکر وجود دارد خواهد بود یک واکسن برای COVID-19 “تا پایان سال است.”

پرسیده شده توسط یک کارگر بیکار اگر دولت فدرال را تایید بیشتر برای کمک به کسانی که شغل خود را از دست مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد: “بله.”

“ما به انجام بیشتر و ما در حال رفتن به انجام بیشتر و هر کس می خواهد به انجام بیشتر. آن را بسیار دو حزبی” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت که بعد از coronavirus امداد بسته بود و شامل حقوق و دستمزد و مالیات را کاهش دهد.

“ما هیچ کاری مگر ما دریافت مالیات بر حقوق برش” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. این ایده از یک حقوق و دستمزد کاهش مالیات است نه محبوب با بسیاری از جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره به دلیل آن است که بسیار گران است.

خواست در مورد او چگونه کاهش می دهد, فدرال کسری بودجه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: دولت در حال گرفتن پول از تعرفه های کالاهای وارداتی از چین است. او همچنین گفت: اقتصاد نیز به “رشد بزرگ.” بخش خصوصی و اقتصاددانان فکر می کنم آن را بالاتر مالیات برای کاهش کسری بودجه.

رئيس جمهور با انتقاد میشیگان رژیم صهیونیستی است. گرچن Whitmer, که گفت که او نمی باید از این منابع برای آزمون 2% از جمعیت در هر هفته. تهمت شکایت کرده است که Whitmer را ندارد درخواست در طول یک تماس تلفنی پیش از آن در هفته.

رئیس جمهور گفت که او درمان شده بدتر از لینکلن. پرسید که چرا او نمی تواند خوب به خبرنگاران تهمت و گفت: “اگر من مهربان بود, من می خواهم پیاده کردن مرحله.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>