Amed روساریو را متس آینده رشد بیشتری نامشخص در طول coronavirus

قسمت 21 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس. آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی Amed روساریو بود متس' top چ

توسط NEWSAMINS در 28 اردیبهشت 1399

قسمت 21 در یک سری تجزیه و تحلیل نیویورک متس.

آن بوده است مدت زمان طولانی از آنجایی Amed روساریو بود متس' top چشم انداز.

در حال حاضر که تمایز متعلق به Ronny Mauricio این جوان 19 ساله که در پایان فصل گذشته در کلاس-A کلمبیا.

از آنجا که متس امضا روساریو برای $1.75 میلیون در سال 2012 به او نشان داده شده است یک نگاه اجمالی از وعده مانند زمانی که او شکوفا به عنوان یک 20 ساله در دو-یک بینگهمتون در سال 2016.

اما کسانی که چشمک می زند بوده است نادر و او را در عین حال به ایجاد خود را به عنوان چیزی جز یک بازیکن متوسط.

هنوز هم وجود دارد امید با روساریو فقط 24 و با دو فصل در رشته های زیر کمربند خود را, اما او در ساعت است.

زیرا هر چند روساریو است جوان و آینده یک فصل است که در آن او ساخته شده است پیشرفت های قابل توجه در هر دو طرف توپ متس می تواند برخی از گزینه های جذاب در این موقعیت در آینده نزدیک.

Amed Rosario
Amed روساریوPaul J. Bereswill

Mauricio هنوز به اثبات او می تواند آمار به عنوان یک طرفدار و دیگر زمین زیر کشت چشم انداز آندرس Gimenez, 21, رسیده, دو-یک بینگهمتون در سال 2019 و همچنین تلاش در بشقاب در آن سطح است.

گذشته از پتانسیل های وطنی رقابت روساریو نیز می تواند آواره کسی از خارج از سازمان است.

عنوان پست Joel شرمن گزارش در offseason این متس صحبت به کلیولند در مورد تجارت برای فرانسیسکو Lindor که در بازار بود.

ارسال متس سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

آنها در نهایت تصمیم به رفتن با روساریو که بهبود هر دو در صفحه و دفاعی در سال 2019. که توسعه متوقف شده است با خاموش کردن این ورزش است و می تواند به متس یک سخت تر را به تصمیم گیری در یک یا دو سال آینده به عنوان آنها سعی کنید به تعیین چگونه به رفتن به جلو در کوتاه مدت.

این آینده offseason, دیدی Gregorius مارکوس Semien و Andrelton سیمونز می تواند تبدیل به نمایندگی رایگان. واقعی و رایگان-عامل برنده تمام پولها ارقام به آینده offseason — Lindor کارلوس کوریا, Javier بائز کوری Seager و ترور داستان همه ممکن است در دسترس ارائه شده آنها همین حالا ثبت نام پسوند با تیم های فعلی خود را.

آینده یک فصل است که در آن روساریو به نظر می رسید در مورد به خود به عنوان یک hitter وظیفه و تحت تاثیر متس با کار خود را در کوتاه مدت با زمین زیر کشت مربی گری DiSarcina, 2020 شد راه اندازی به عنوان یک کلید نجومی در توسعه خود را — و برای این تیم به سنج فقط آنچه در آن است در روساریو.

او صرف بخشی از offseason کار در غواصی نقش خود را به سمت چپ و پشت دست ضربه زدن نقش به حق خود و متس امیدوار بودند برای دیدن اگر پیشرفت او ساخته شده هجومی که او رفت و از یک عملیات از .687 اول خود را بیش از 68 بازی به یک .806 OPS طول نهایی 89 بازی ها می چسبد.

که در خود نگه دارد در حال حاضر.

"او هنوز جوان است و من فکر می کنم او واقعا در زمان برخی از گام های طی نیمه دوم سال گذشته" یکی NL دیده بانی گفت. "چیزهایی که او بهتر است به عنوان سال رفت و پایدار به نظر می رسید. من فکر نمی کنم آن را یک اتفاق است اما تنها راهی است که می دانیم که برای اطمینان حاصل کنید این است که برای او دوباره آن را انجام دهد و قادر به بازی نیست کمک می کند."

و مانند بسیاری از هر کس دیگری دیده بانی بود مطمئن نیستید اگر روساریو در نهایت می تواند پاسخ را در کوتاه مدت در کوئینز.

"بسیاری از ناشناختهها و" طلایه دار گفت. "آیا او در حفظ و گرفتن بهتر است ؟ چه کس دیگری وجود دارد که می توانید آنها را دریافت کنید اگر آنها آماده به حرکت می کند؟"

همچنین عدم اطمینان از آنچه که منابع مالی را مانند نگاه در سراسر این ورزش هنگامی که آن را دوباره پس از آن برای مقابله با CBA زیر فصل آینده است.

قبل از بهار آموزش به پایان رسید قبل از موعد مقرر به دلیل coronavirus همه گیر روساریو گفت که او شروع به پیدا کردن ریتم خود را در صفحه و اصرار داشت تمرکز خود را در حال حاضر و نه آنچه ممکن است در آینده اتفاق می افتد.

"من هنوز در تلاش برای یادگیری و بهترین بازیکن من می شود" روساریو گفت. "آنچه من در سال گذشته به من اعتماد به نفس و من می خواهم به نشان می دهد من می توانم حتی بهتر است."tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن