آدریان پترسون در زانو طول سرود این فصل: ‘بدون شک’

Washington Redskins در حال اجرا پشت Adrian Peterson قصد دارد به زانو زدن در طول سرود ملی قبل از NFL بازی در این فصل. و او انتظار دارد که بسیاری از بازیکنان دیگر به او ملحق خواهد شد.

حرکت اول گرفته در سال 2016 سابق San Francisco 49ers کارفرمایی khezri به تماس توجه به نژادی و بی عدالتی تبدیل به یک نقطه درگیری بین بازیکنان NFL و لیگ دفتر — شده است که یکی پرسیده زیر را در سراسر کشور تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید.

“فقط چهار سال پیش شما در حال دیدن Kaepernick گرفتن زانو و در حال حاضر ما در حال تمام شدن آماده را به زانو با هم رفتن به این فصل بدون شک” پترسون گفت: هوستون کرونیکل در روز جمعه.

موضوع مطرح در هفته گذشته زمانی که New Orleans Saints کارفرمایی Drew Brees گفت Yahoo Finance است که او “هرگز موافق با کسی بی احترامی پرچم” در طول سرود.

کسانی که نظرات مجموعه ای خاموش طوفان انتقاد از همکار ورزشکاران و Brees بعد معکوس و موقعیت خود را.

ترس و ناامیدی و خشم و امید: ورزشکاران باز کردن در به همین دلیل آنها پیوست تظاهرات

نظر: راجر Goodell ‘ما, NFL,’ بیانیه خوب بود. اما صاحبان اعمال خواهد شد ماده بیشتر است.

NFL خبرنامه: ثبت نام در حال حاضر برای دریافت اخبار فوتبال, تحلیل, تحویل به صندوق پستی خود را

اگر چه تنها چند بازیکن در زمان زانو طول این سرود در سال گذشته پترسون به این روزنامه گفت او انتظار دارد که اخیر در سراسر کشور در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس را به زانو بیشتر رایج در NFL در این فصل است.

“ما باید برای قرار دادن تلاش به عنوان یک گروه جمعی,” او گفت:. “آنها در حال رفتن به سعی کنید به مجازات همه ما ؟ اگر نه در حال بازی فوتبال در جریان است به ما کمک کند صرفه جویی در زندگی می کند و همه چیز را تغییر دهید پس از آن که آنچه در آن نیاز به.”

NFL کمیسر راجر Goodell روز جمعه بستری لیگ رفتار تظاهرات ضعیف و قول داد به “محکوم کردن نژادپرستی و سیستماتیک سرکوب مردم سیاه و سفید” رفتن به جلو.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de