افزایش جریان برای oldies طلایی بهره مند یک سرمایه گذار زرنگ و دانا

قفل پایین دوستداران موسیقی در حال گرد کردن طلایی oldie لیست پخش به یاد در مورد صرف وقت با دوستان لب همگام سازی آهنگ ها مانند don’t Stop Believin’ از طریق آشپزخانه-tong میکروفن.

1981 کلاسیک با سفر don’t Stop Believin’, دیدن است 362,000 جریان یک هفته از راه اندازی آن را به بالای 200 نمودار و Nielsen نظرسنجی نشان داد که تقریبا دو سوم از افراد گزارش شده تبدیل به مورد علاقه های شما از طریق مستند.

افزایش جریان موسیقی شده است به نفع یک canny صندوق سرمایه گذاری که اقدام به خرید حقوق به آهنگ های کلاسیک از هنرمندان از جمله Bon Jovi و بیتلز سرمایه گذاران پرداخت سهم هر یک از بازی.

بخوانید: چرا coronavirus باعث شده است که تقاضا از مواد غذایی لذیذ از لغو حوادث تابستان

Hipgnosis آهنگ های صندوق آهنگ +1.91% bucked روند که آن را اعلام کرد ثابت 1.25 پنس سه ماهه سود سهام و با توجه مارس 29 ارائه به سرمایه گذاران سود سهام عملكرد در حدود 5 درصد است. جرم انداختن پرداخت به سرمایه گذاران در جای دیگر به دلیل coronavirus در حال حاضر در صدر £30 میلیارد دلار ($36 میلیارد دلار) تحلیلگران می گویند.

صندوق قابل معامله به عنوان کم به عنوان 85 پنس در ماه مارس قبل از بازگشت به 105 پنس سطح در روز پنج شنبه. آن خالص ارزش دارایی بود 102.15 پنس در Jan 10.

Hipgnosis بنیانگذار مرک Mercuriadis گفت: به همین دلیل است که صندوق آغاز شد. “موسیقی درآمد نیست وابسته به چه خبر است در بازار,” او گفت: MarketWatch. “آیا کسی مانند خود زندگی خود را بهترین زندگی و جشن به موسیقی متن فیلم و یا تجربه این نوع از چالش هایی که ما در حال تجربه در حال حاضر ما در حال گرفتن آسایش در موسیقی است.”

Mercuriadis سابق مدیر ستاره از جمله التون جان و Beyoncé انتظار یک ضربه کوچک به درآمد حاصل از حوادث زندگی می کنند و مکانهای که پرداخت به مجوز آهنگ ها اما فکر می کند آن جبران خواهد شد که مردم به موسیقی به کمک به آنها را از طریق مستندات.

جزئیات:که جو روگان, مردی که فقط با یک گل گزارش 100 میلیون دلار در مقابله با Spotify?

“ما نمی خواهیم یک بیماری همه گیر برای اثبات پایان نامه. اما شما می دانید این بیماری همه گیر شده که دقیقا” او گفت:.

Hipgnosis آهنگ ها صندوق بنیانگذار مرک Mecuriadis (سمت چپ) با شیک بنیانگذاران نیل راجرز که کلاسیک Le Freak بخشی از آهنگ فروشگاه

جیل Furmanovsky

اخیر آن ادغام شامل 70 درصد از Mark Ronson فروشگاه نوشت که کم عمق خوانده شده توسط لیدی گاگا و برادلی کوپر در فیلم ضربه یک ستاره متولد شده است. Mercuriadis گفت: این صندوق دارای 1 میلیارد پوند بیشتر خرید در خط لوله.

صندوق فلسفه است را انتخاب کنید سعی کردم-و-تست آهنگ برای استفاده به عنوان سود برای سرمایه گذاران به دنبال جلوگیری از نوسان بازار و صاحب آن شش نفر از 10 بازی آهنگ از 2010s از جمله بازدید توسط popstars Ed Sheeran و Chainsmokers.

Alinka great abington, یک متخصص در روانشناسی موسیقی در دانشگاه لیدز گفت: MarketWatch مردم در حال تبدیل به oldies طلایی در مستند زیرا آنها به جای ارتباط اجتماعی است و می تواند یاد مردم زمان را صرف با دوستان و خانواده.

“گوش دادن به موسیقی است که ما را به گوش دیگر مردم,” او گفت: “این که آیا آن کنسرت و تئاتر و اپرا و یا بیرون رفتن در شب چماقی…آن را به ارمغان می آورد خاطرات از افراد دیگر که در این زمان از انزوا بسیار مهم برای مردم است.”

مردم نیز با استفاده از موسیقی برای افزایش بهره وری در حالی که در خانه گیر کرده آیا به عنوان یک موسیقی متن فیلم به کارهای کمک به ورزش و یا با استفاده از ظروف آشپزخانه به عنوان یک میکروفون او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de