یک کارولینای شمالی استاد که موجب خشم و انزجار خود توییتهایی هنوز کار خود را. چرا ؟ آن را به نام متمم اول قانون اساسی.

یک استاد دانشگاه کارولینای شمالی ویلمینگتون به تازگی موجب خشم و انزجار خود را با کلمات در توییتر, آخرین مربی به رسم ملامت از مدرسه خود را.

Mike Adams, یک استاد جرم شناسی در UNCW گفت: افرادی که پوشیدن ماسک در نگاه عمومی مانند “احمق” است به نام کارولینای شمالی رژیم صهیونیستی است. Roy کوپر یک “فاشیست” (در میان دیگر انتقادات) برای کوپر در پاسخ به کروناویروس گیر با برچسب مطالعات زنان یک “غیرضروری اصلی” تحت فشار قرار دادند و برای جدایی متحده از شهرستان.

این در حالی است که در ماه مه.

از خاموش شدن ناگهانی ناشی از جاری coronavirus همه گیر آدامز در توئیتر خود نوشت: “این شب خوردم پیتزا و نوشیدن آبجو با شش بچه در شش صندلی بالای جدول. من تقریبا احساس مانند یک رایگان مرد بود که زندگی در ایالت کارولینای شمالی است.”

او به پایان رسید به صدای جیر جیر با “ماسا Cooper, اجازه دهید من مردم!”

توییت خود موجب چندین Change.org دادخواست با هزار امضا خواستار Adams’ حذف از دانشگاه و UNCW با صدور بیانیه ای خواستار Adams’ توییتهایی “ناپسندیده.”

هنوز آدامز است شغل خود را UNCW به تایید ایالات متحده آمریکا امروز. آدامز بلافاصله پاسخ به یک درخواست برای نظر.

این دانشگاه به استناد متمم اول قانون اساسی در بیانیه اش اما افزود: “این دیدگاه ممکن است در محافظت است و نه بهانه ای برای, چگونه ننگین آنها هستند. ما بصورتی پایدار و محکم ایستاده در برابر این و دیگر عبارات نفرت. ما نمی تواند و نمی خواهد آنها را نادیده گرفت. این دانشگاه در حال بررسی همه گزینه ها از نظر پرداختن به این موضوع است.”

نظرات شخصی و نه در کلاس درس

همانطور که معلوم است, وجود ندارد, گزینه های بسیاری برای این دانشگاه با توجه به متمم اول قانون اساسی ،

آدامز نیست اولین استاد برای تولید واکنش توییتهایی یا.

در سال گذشته دانشگاه ایندیانا نمی آتش یک استاد که توییتهایی شد به نام “ننگین و احمق” توسط دانشگاه کشيش. اریک Rasmusen است که هنوز هم یک IU, استاد, و او هنوز هم به tweeting.

چند راه وجود دارد یک استاد می تواند بیان خود و یا عقاید خود را با حفاظت از متمم اول قانون اساسی رس کالورت از ماریون B. Brechner متمم اول پروژه در دانشگاه فلوریدا گفت: ایالات متحده آمریکا امروز.

“حتی اگر او خاص نظرات نژادپرستانه و توهین آمیز بزرگتر موضوع است که یک ماده از نگرانی” Calvert گفت: با اشاره به Adams. “او در حال رفتن به برخی از متمم اول قانون اساسی حفاظت, اما آن را نامحدود نیست.”

چون Adams استفاده شخصی خود را به حساب توییتر او بیش متمم اول قانون اساسی حقوق کالورت گفت.

“اولین چیزی که شما باید بپرسید این است که آیا کارمند عمومی صحبت در کار رسمی خود ظرفیت و یا نقش ؟ پس از سخنرانی متمم اول قانون اساسی حقوق بسیار محدود” کالورت و افزود: “اگر او تا به حال ساخته شده یک نظر که در کلاس درس و سپس تنها راه آن خواهد بود محافظت خواهد بود اگر آن را ‘وابسته به این موضوع است.”

کالورت گفت: این دانشگاه می تواند آتش Adams – یک بیانیه قوی تر از فقط محکومیت توییتهایی, او گفت:.

“اما پیامدهای خواهد بود طرح دعوی در دادگاه است که (دانشگاه) را به دفاع از” Calvert گفت.

به ویلمینگتون ستاره-اخبار گزارش آدامز در حال حاضر شکایت کرد UNCW یک بار. در سال 2007 Adams واصل طرح دعوی در دادگاه گفت که او تکذیب کرد ارتقاء و زمانی که او صحبت می کرد در مورد دیدگاه های خود را نقض اولین قانون حقوق روزنامه گزارش شده است. پس از یک دادگاه به نفع Adams UNCW به دادگاه تجدید نظر و سپس در نهایت حل و فصل پرونده.

نظرات که منعکس کننده واقعی تعصب’

دیوید هادسون جونیور یک همکار برای متمم اول قانون اساسی در آزادی فروم موسسه گفت: استاد حق آزادی بیان قوی است. شهروندان این حق را به حفظ اعتقادات خود ،

“حال اگر کسانی که نظرات را منعکس واقعی تعصب مرتکب در برابر دانش آموزان و یا استاد نقض است به طور کلی قابل اجرا اصول و تبعیض علیه دانش آموزان به طور خاص است که یکی دیگر از موضوع” هادسون گفت.

او افزود: “اما متمم اول قانون اساسی تحمیل می کند بسیار سخت محدودیت در دانشگاه ها اقدام به مجازات استادان برای نخستین بار. پس از همه این نقطه از متمم اول قانون اساسی — این طراحی شده است برای محافظت از توهین آمیز و نفرت انگیز و یا حتی منفور گفتار. دادگاه عالی نامیده می شوند که شالوده اصل از متمم اول قانون اساسی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>