‘یک اسلحه پر: مرطوب بازارهای قاچاق حیات وحش مطرح تهدید برای آینده همه گیر

واشنگتن – در مراحل اولیه از شیوع کروناویروس دولت چین نقل مکان کرد و به سرعت به بان حیات وحش مصرف و سرکوب خاص “مرطوب بازار” که در آن مارها civets و دیگر حیوانات عجیب و غریب به فروش می رسد همراه با سنتی دام است.

دانشمندان تحسین این حرکت به عنوان دیر شده اما برخی از ترس آن را نمی خواهد آخرین – و آنها استدلال می کنند خیلی بیشتر باید انجام شود برای محافظت در برابر بیماری های آینده است که می تواند از حیوان به انسان جهش.

کارشناسان همچنین نگران است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را پشتیبانی نشده پیشنهاد تکرار توسط وزیر امور خارجه مایک Pompeo که ویروس فرار از یک چینی آزمایشگاه – به جای پدید آمده در بازار می تواند به تضعیف تلاش ها برای مقابله با خطرناک و تکرار منبع بالقوه بیماری شیوع: قاچاق حیات وحش.

“در آن است منحرف و انحراف توجه از مشکل واقعی گفت:” پیتر لی, استادیار شرق آسیا سیاست در دانشگاه هوستون-مرکز شهر و یک مشاور برای رفاه حیوانات گروه.

دانشمندان بر این باورند مرگبار رمان coronavirus در حال حاضر گردش جهان به احتمال زیاد از خفاش ها و از طریق یکی دیگر از پستانداران – شاید یک pangolin, یکی از مهمترین و قاچاق حیوانات در جهان – قبل از پریدن به انسان است. مقامات چینی شناسایی اولیه خوشه از coronavirus عفونت در میان افرادی که تا به حال برخی از اتصال به غذاهای دریایی مرطوب بازار در ووهان جایی که این ویروس برای اولین بار پدید آمده است.

از آن شده است به اثبات قطعی که ویروس انتقال آغاز شد که بازار اما دانشمندان می گویند این بازار در باغ زمستان از بیماری است. برخی از مرطوب در بازارهای چین به فروش مرغ زنده و ماهی و خزندگان و همچنین به عنوان یک طیف وسیعی از عجیب و غریب و مزرعه-پرورش حیوانات وحشی.

“این مرطوب بازارهای واقعا کاملا منجر به سرريز حوادث زیرا شما بسیاری از گونه های مختلف در آینده – شما باید گونه های وحشی در تعامل با داخلی گونه گفت:” جورج Wittemyer استادیار از حیات وحش و حفاظت از محیط زیست زیست شناسی در دانشگاه ایالتی کلرادو.

“شما باید حیوانات انباشته در بالای هر یک از دیگر” با خون و مدفوع و مایعات دیگر روان از قفس خود او اضافه شده است. “شما احتمالا صدها نفر به هزاران نفر از فردی حیوانات در معرض گونه های دیگر” همراه با انسان “به طور فعال رفتار در راه است که مناسب برای ویروسی انتقال است.”

حیوانات اهلی نیز یک منبع اصلی از ظهور بیماری های Wittemyer گفت: “شما مرتب کردن بر اساس بازی رولت روسی” بدون مهاجم تلاش برای آهنگ جدید پاتوژن ها در حیوانات.

ویرانگر این سیاره برای هوی و هوس ثروتمند است ؟

دانشمندان تخمین می زنند که 75% جدید و یا در حال ظهور بیماری های عفونی در افراد آمده از حیوانات, با توجه به مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری. انسان می تواند به گرفتن ویروس از یک حیوان آلوده در راه های بسیاری – از طریق بزاق خود را و یا دیگر مایعات بدن; از طریق زیستگاه خود را که آیا یک جنگل یا یک قفس مرغ; و از طریق مصرف خام یا نپخته گوشت یا دیگر مواد غذایی آلوده.

کشت از بیماری های کشنده – از HIV به بیماری ابولا آغاز شد و در حیوانات و شروع به پریدن کرد به انسان با مصرف گوشت حیات وحش یا دیگر تعامل با حیات وحش به عنوان به احتمال زیاد بردار. به عنوان با COVID-19 دانشمندان بر این باورند که شیوع بیماری سارس در سال 2003 آغاز شد و در یک بازار در جنوب چین پس از حرکت از یک خفاش به یک گربه گربه که گاهی فروخته شده در این بازار.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در 30 آوریل که او تا به حال دیده می شود شواهد نشان می دهد رمان coronavirus سرچشمه در یک آزمایشگاه ویروس شناسی در ووهان. به طور مشابه Pompeo گفت: در اوایل این ماه وجود دارد “مقدار قابل توجهی از شواهد وجود دارد” که این ویروس پدید آمده از یک آزمایشگاه است.

اما نه باید دقیق آنچه که شواهد و مدارک است و آنها باید هر دو پوشش زمانی که فشرده توسط خبرنگاران. “ما لازم نیست یقین در مورد این که آیا آن را به آزمایشگاه و یا اینکه آیا آن آغاز شد جایی دیگری” Pompeo گفت: در طول یک جلسه رسانه on May 6.

و دیگر مقامات تناقض اظهارات خود را. Anthony Fauci, ملت را بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: شواهد علمی پشتیبانی نمی کند این نظریه که این ویروس در انسان ساخته شده است.

“همه چیز در مورد گام به گام تکامل در طول زمان به شدت نشان می دهد که این ویروس) تکامل در طبیعت و سپس شروع به پریدن کرد به گونه” Fauci گفت: National Geographic در مصاحبه منتشر شده در اوایل این ماه.

برخی از منتقدان بر این باورند تهمت فشرده است برای رسیدگی به منشاء این ویروس به عنوان یک راه برای منحرف کردن سرزنش برای خود اشتباه در پاسخ به این بیماری همه گیر. آمریکا و جامعه اطلاعاتی صادر نادر بیانیه ای در مارس حاکی از وجود اجماع گسترده است که ویروس بود نه انسان ساخته شده یا اصلاح شده ژنتیکی. اما این بیانیه به سمت چپ باز این سوال که آیا این ویروس به طور تصادفی منتشر شده توسط یک آزمایشگاه در چین و یا اینکه آیا آن را از حیوانات و سپس شروع به پریدن کرد به انسان است.

“بزرگترین نگرانی من با سیاسی شدن آن است که آن را به تأخیر انداختن آنچه که ما در واقع باید گفت:” Wittemyer جهانی است به رسمیت شناختن است که تعاملات انسانی با حیوانات در حال حاضر عمده خطر ابتلا به بیماری.

کارشناسان می گویند تنها یک خرده از بازارهای فروش حیات وحش و تقاضا برای چنین مواد غذایی عجیب و غریب است که عمدتا سوخت ثروتمند.

“این لوکس بخشی از حیات وحش تجارت مواد غذایی است که باعث ایجاد مشکلات گفت:” اندرو دابسون استاد بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه پرینستون. فانتزی رستوران خدمت به آنها را به مشتریان ثروتمند و برخی از پرواز ارتباط خدمت به حیوانات عجیب و غریب ظروف در مراسم ازدواج خود را, او گفت: فقط به عنوان برخی از آمریکایی ها خرید عاج فیل یا قاچاق طوطی مارها و دیگر حیوانات وحشی به ایالات متحده به عنوان حیوانات خانگی عجیب و غریب.

“واقعا آن را ویرانگر این سیاره برای هوی و هوس افراد ثروتمند,” او گفت:.

دابسون گفت: از بین بردن قاچاق حیات وحش – آیا برای مواد غذایی و یا استفاده های دیگر که تاثیر زیادی در خطر ابتلا به آینده شیوع بیماری.

“این خواهد نصف آن را,” او گفت:.

دابسون و دیگران می گویند که چین تصمیم به ممنوعیت مصرف حیات وحش است که یک گام مثبت – اما عزیزم یک.

برای استارت, چین ممنوعیت شامل نقاط ضعف از جمله استفاده از حیوانات وحشی قطعات برای مقاصد دارویی و مشوق های مالیاتی است که تشویق صادرات برخی از گونه ها. است که برگ های بسیاری از حیوانات وحشی آسیب پذیر است.

برای نمونه pangonlins. آنها پستانداران کوچک تحت پوشش در مقیاس است که زندگی در آسیا و آفریقا است. در برخی از کشورهای آسیایی گوشت در نظر گرفته شده است ظرافت و pangolin مقیاس های مورد استفاده در طب سنتی آسیایی. Pangolins حفاظت شده تحت قانون بین المللی, اما آنها هنوز هم به طور گسترده ای در قاچاق میان تقاضا از چین و ویتنام و جاهای دیگر.

حیات وحش معامله گران “ترویج حیوانات وحشی گوشت به عنوان چیزی خوب برای سلامت شما” لی گفت: با اشاره به پشتیبانی نشده ادعا می کند که pangolin مقیاس می تواند افزایش باروری در میان سایر وعده. Li تمسخر اثبات نشده داروی مقوی غرایز جنسی و مبارزه با بیماری خواص عجیب و غریب گوشت و گفت: مرطوب بازار نه تنها “hellholes” از ظلم و ستم بلکه از بیماری است.

دابسون گفت: بین المللی بدن که نظارت جهانی حیات وحش تجارت ضعیف است و با کمبود بودجه روبرو شده و با قیمت 25 میلیون دلار بودجه سالانه. و بسیاری از کشورهای کوچک به هیچ انگیزه ای برای سرکوب قاچاق حیات وحش.

“حیات وحش تجارت شدیدا فاسد و انبوه گره خورده است تا با تجارت اسلحه” را به عنوان به خوبی به عنوان قاچاق انسان, او گفت:.

غیر قانونی و قاچاق حیات وحش چهارم پرسود ترین جنایت در سطح جهانی با توجه به مجمع جهانی اقتصاد. حیات وحش و حمایت از گروه های تخمین زده است که حیات وحش تجارت تولید بین 7 میلیارد دلار و 23 میلیارد دلار در سال است.

‘تکان دهنده برای دیدن بازارهای … کامل در عملیات’

لی اشاره کرد که پس از شیوع سارس مقامات چینی معکوس یک سال 2003 ممنوعیت حیات وحش مصرف در میان فشار از معامله گران و چون مقامات چینی دیدم حیات وحش و پرورش به عنوان یک منبع درآمد و شغل خالق در غیر این صورت فقیر مناطق روستایی کشور.

“دولت چین به سرعت بازگشایی تجارت در 5 اوت 2003 بنابراین به سختی دو ماه پس از سارس شد,” او گفت:.

حتی اگر چین نگه می دارد و این ممنوعیت جدید در جای دیگر کشورهای آسیایی هنوز به دنبال کت و شلوار – با وجود فشار جدید از حیوانات-حقوق گروه و حفاظت از کارشناسان که اشاره به تاثیر مخرب COVID-19.

هفته گذشته یک گروه حمایت اختصاص داده شده به صرفه جویی در سگ التماس اندونزی جمهور, Joko Widodo به بازار که در آن زندگی می کنند حیوانات به فروش می رسد و ذبح در سایت.

“این تکان دهنده است برای دیدن بازارهای فروش حیات وحش و حیوانات اهلی در عمل کامل – که بسیاری از آنها در پرجمعیت شهر جاکارتا مدن و مانادو – ارائه تقریبا یکسان محیط به کسانی که از آن COVID-19 ظهور” می خواند مارس 12 نامه از یک ائتلاف به نام گوشت سگ رایگان, اندونزی.

هنوز لی و دیگران می گویند که آنها خوشبین هستند که فاجعه بار و میر از این بیماری همه گیر کوروناویروس – از نظر مرگ و میر در سراسر جهان و اقتصاد جهانی انقباض – منجر به تهاجمی تر سرکوب قاچاق حیات وحش در چین و جاهای دیگر.

Wittemyer گفت: دولت چین روبرو شدید داخلی و فشار بین المللی برای حفظ آن زمان بان در محل و دیگر رهبران جهان نیز باید با انگیزه به گام تا پیگیری و اجرای. اما هر گونه تلاش را اجرا خواهد کرد تا در برابر قوی سیاسی و فرهنگی headwinds او اضافه شده است.

“من خواهد بود پس نا امید بشریت اگر پس از … قرار دادن خودمان از طریق این خیلی درد است که ما خواهد بود که کوته بینانه” به آدرس قاچاق حیات وحش, او گفت:. “این یک اسلحه پر برای ما به عنوان ما می بینیم.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>