7 چیزهایی که شما نیاز به ایمن ماندن در حالی که بیرون رفتن و اجتماعی فاصله این تابستان

— توصیه هایی به طور مستقل انتخاب شده توسط بررسی ویراستاران. خرید شما را از طریق لینک های ما ممکن است ما کسب درآمد کمیسیون.

به عنوان برخی ایالات و شهرستانها پیاده سازی مراحل برای باز کردن را انتخاب کنید, کسب و کار, حالات مانند رفتن به رستوران ها و کاهش مو در حال تبدیل شدن به یک واقعیت دوباره (اگر چه این چیزها را در برخواهد داشت خطر ابتلا به عفونت بدون واکسن در دسترس است). مردم نیز شروع به رفتن به خارج بیشتر است.

در حالی که مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیه می کنند که ماندن در خانه است که هنوز هم امن ترین محل برای طول coronavirus همه گیر و جلوگیری از گسترش, انتخاب, هوای آزاد, محدودیت فعالیت های خود را در معرض خطر قرار گرفتن در معرض نسبت به داخل سالن اجتماعات با توجه به هیت کارشناسان. دلیل این است که ذرات هوابرد بهتر می تواند پراکنده در خارج کاهش احتمال انقباض می گوید هاروارد و مرکز پزشکی.

همانطور که شما بیرون رفتن بیشتر وجود دارد برخی از اقدامات احتیاطی اضافی شما می توانید برای جلوگیری از گسترش coronavirus. این که آیا شما در حال اجرا errands مصرف اجتماعی فاصله پیاده روی و یا ملاقات با دوستان در یک پارک حتما به مواردی مانند دست ضد عفونی کننده, ضد عفونی کننده و یک پارچه ماسک صورت در میان سایر ملزومات. در اینجا 7 چیزهایی که شما نیاز به ایمن ماندن در حالی که بیرون رفتن در این تابستان.

نیاز به کمک در پیدا کردن محصولات ؟ ثبت نام برای خبرنامه هفتگی ما. این برنامه رایگان است و شما می توانید در هر زمان لغو عضویت.

1. پارچه ماسک صورت

ما آن را دریافت کنید. ماسک صورت ناراحت کننده هستند اما آنها لازم است برای کمک به جلوگیری از گسترش این coronavirus با توجه به CDC. بسیاری از موسسات و شهرستانها نیاز به آنها را به توان ساخت آنها ضروری برای تمرین امن اجتماعی فاصله گرفته است. بنابراین حتی اگر شما در نهایت نشستن در یک رستوران به یاد داشته باشید برای نگه داشتن ماسک خود را در هنگام سفارش به سرور شما احساس امن تر به عنوان چیزهایی که بازگشایی شده است. به علاوه وجود یک تن از شیک ماسک برای فروش است که با پوشیدن این پارچه پوشش کمی لذت بخش تر برای هر دو شما و بچه های خود را.

 • دریافت قابل استفاده مجدد ماسک های پارچه ای در Casetify برای $15
 • دریافت Vistaprint RFS ماسک در Vistaprint برای $18
 • دریافت پارچه ماسک صورت 4-بسته مجموعه در دیزنی برای $19.99
 • دریافت محراب پنبه آلی قابل استفاده مجدد ماسک صورت مجموعه ای از 3 در Anthropologie برای $24

2. ضد عفونی کننده دست

هنگامی که شما در به خصوص در خارج از منزل می توان آن را سخت برای پیدا کردن یک سینک به درستی شستن دست های خود را که CDC می گوید بهترین راه برای محافظت از خودتان را از coronavirus. ضد عفونی کننده دست شما است بهترین گزینه بعدی برای کشتن میکروب ها و خوب است برای نگه داشتن شما در تمام اوقات. آن را ضروری است برای بهداشتی کردن دست های خود را پس از دست زدن به سطوح و یا نشستن بر روی چیزی مانند یک نیمکت پارک است. در حالی که ضد عفونی کننده دست در ابتدا سخت به پیدا کردن زمانی که این بیماری همه گیر اولین ضربه آن را در حال حاضر آسان تر برای پیدا کردن و ما باید با یک لیست در حال اجرا که در آن به خرید آنلاین.

 • دریافت SPARITUAL ضد عفونی کننده دست, اسپری 4 بسته در آمازون برای $15.95
 • دریافت SpaRoom غبار ضد عفونی کننده دست در هدف برای $3.99
 • دریافت زمین برای پوست ضد عفونی کننده دست 6-بسته در خارج برای $6.99
 • دریافت شیر + عسل اسطوخودوس اکالیپتوس دست تصفیه No. 08 در Ulta برای $6

3. دستکش یکبار مصرف

یکی دیگر از راه های آسان برای جلوگیری از دست زدن به سطوح و نگه داشتن خود را امن است ؟ با استفاده از دستکش یکبار مصرف. در حالی که می توان آنها را سخت تر برای پیدا کردن در این روزها ایجاد یک مانع بین شما و سطوح به خصوص در کثیف مکان هایی مانند ایستگاه های گاز و یا حمل و نقل عمومی. فقط مطمئن شوید که به حذف آنها را به درستی با لایه برداری یکی از دستکش مچ دست و سپس حذف دیگر دستکش با رسیدن تا زیر آن و کشیدن آن را خاموش و به پاکسازی بلافاصله پس از از بین بردن آنها.

 • دریافت له روشن وینیل دستکش لاتکس رایگان و بدون پودر, دستکش, 100 تعداد برای $16.99
 • دریافت یکبار مصرف دستکش, 100 تعداد در آمازون از $24.99
 • دریافت Kimberly-Clark Safeskin بنفش دستکش معاینه دستکش, 100 تعداد در انبار برای $24.19
 • دریافت Tronex CLEANnSAFE یکبار مصرف پودر-رایگان مصنوعی, دستکش, 100 تعداد برای $4.41

4. سفر بافت

در حالی که آبریزش بینی نیست یک علامت بزرگ از coronavirus این هنوز یک ایده خوب برای نگه داشتن یک بسته سفر بافت بر شما. شما می توانید سرفه به بافت بدون ظاهری مانند یک خطر برای جامعه و استفاده از آنها می تواند به عنوان یک مانع در هنگام باز کردن درب بنابراین شما نمی آیند به تماس مستقیم با سطوح. فقط مطمئن شوید که به دور از آنها را بلافاصله پس از استفاده و به پاکسازی ،

 • دریافت مقاله Go بسته بافت صورت 3 بسته در کالاهای اساسی برای $3.79
 • دریافت مقاله روزمره 9 x جیب بافت, بسته, 8 بسته در آمازون برای $6.98
 • دریافت دستمال کاغذی سفید بافت صورت 16 بسته در آمازون برای $12.99

5. اشعه تلفن, ضد عفونی کننده

من نفرت را به شکستن آن را به شما اما گوشی خود را به یکی از کثیف ترین, جنین آلوده چیز ما را از ما در همه زمان ها (فکر می کنم در مورد آن—آنها رفتن به حمام و سرویس بهداشتی با ما و نشستن در مکان شمارنده). حتی اگر شما مطابق با اصول بهداشتی دست های خود را اگر شما برای رسیدن به گوشی خود را درست بعد از شما می تواند با دست زدن به باکتری است که چرا این ایده خوبی است برای تمیز کردن گوشی خود را بیش از حد. هر چند ثابت نشده به کشتن coronavirus ما در بر داشت که PhoneSoap بهترین اشعه تلفن, ضد عفونی کننده در کشتار نزدیک به 99.99 درصد از باکتری ها و این می تواند یک جایگزین خوب به طور مداوم پاک کردن تلفن خود را. پاداش: از آن نیز دو برابر به عنوان یک شارژر تلفن.

دریافت PhoneSoap 3 اکریلیک اشعه ماوراء گوشی های هوشمند ضد عفونی کننده در PhoneSoap برای $79.95

6. دستمال مرطوب ضد عفونی و یا اسپری

در حالی که بسیاری از کسب و کار و رستوران ها به طور جدی به تمیز کردن و مطابق با اصول بهداشتی سطوح به استقبال بازگشت از مشتریان شما هرگز نمی تواند بیش از حد امن است. به همین دلیل آن می تواند یک ایده خوب را به برخی از دستمال مرطوب و مرطوب و یا سفر اسپری ضد عفونی کننده با شما به پاکسازی جداول و یا نیمکت پارک شما روبرو می شوند. CDC توصیه می کند چسبیده به پاک کننده خانگی با حداقل 70% الکل و بسیاری از سازمان حفاظت محیط زیست-ثبت نام ضد عفونی کننده باید موثر برای استفاده منظم.

 • دریافت CaviWipes دستمال مرطوب ضد عفونی کننده در آمازون برای $33.99
 • دریافت به روش بالنگ ضد باکتری همه کاره اسپری در هدف برای $3.49
 • دریافت Microban 24 ساعت چند منظوره پاک کننده و ضد عفونی کننده اسپری در هدف برای $3.99

7. کرم های ضد آفتاب

در حالی که شما می خواهید برای جلوگیری از به طور بالقوه پیمانکاری و گسترش coronavirus شما همچنین می خواهید برای اطمینان از پوست شما محافظت از اشعه ماوراء بنفش مضر. در حالی که کرم های ضد آفتاب چیزی است که شما باید پوشیدن در تمام طول سال آن را به ویژه مهم است به عنوان شما صرف زمان بیشتری را در خارج. آکادمی پوست آمریکا توصیه می کند با استفاده از کرم های ضد آفتاب است که با SPF 30 یا بالاتر است و دارای برچسب “broad spectrum” که به حفاظت از هر دو اشعه UVA و UVB. اگر شما برنامه ای برای خارج شود در حالی که مطمئن شوید که به برخی از با شما بنابراین شما می توانید دوباره هر دو ساعت.

 • دریافت Supergoop! هر روز بازی با SPF 50 لوسیون در آمازون برای $22
 • گرفتن دختر سیاه, کرم های ضد آفتاب وسیع الطیف با SPF 30 در هدف برای $15.99
 • خورشید بوم اصلی SPF 30 لوسیون ضد آفتاب در آمازون برای $15.99

محصول کارشناسان در بررسی همه نیازهای خرید خود پوشش داده است. به دنبال بررسی در Facebook, Twitter و Instagram برای آخرین معاملات, بررسی, و بیشتر.

قیمت دقیق بودند در این مقاله منتشر شد اما ممکن است در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de