46 سال سن بارتل روده بزرگ می خواهد به زمین برای متس دوباره

بارتل روده بزرگ می خواهد به زمین برای متس دوباره.

روده بزرگ تبدیل می شود که 47 در هفته آینده, ESPN گفت: او امیدوار است تا زمین یک بزرگ-لیگ فصل و که این امر می تواند Amazin’ به پایان رسید تا با متس جایی که او تن به تن از 2014-16.

“که متس تیم بود و واقعا چیزی خاص” روده بزرگ گفت: از زمان خود را با متس که شامل سفر به مسابقات جهانی در سال 2015. “من با 10 [11] تیم اما با متس راه تمام کسانی که بازیکنان من درمان چگونه است که کل حق با من برخورد از جلو در اتاق به آشپزخانه کارکنان آن شگفت انگیز بود. و متس هواداران بهترین هستند. در ابتدا زمانی که آنها خندید و من هر بار که من کلاه سقوط کرد, در ابتدا من احساس ناراحت کننده است. اما وقتی دیدم چقدر طرفداران از آن لذت می برد از من پرسید برای بزرگتر کلاه پنبه حلاجی شده به طوری که آن را می گیرند بیشتر به دلیل آن را بسیار سرگرم کننده برای آنها!

“اگر آن را به من خواهد بازنشسته با متس. من می خواهم زندگی حرفه ای من به پایان در نیویورک است.”

اما روده بزرگ نشده تن به تن در این رشته پس از او رفت 7-12 با 5.78 دوران در سال 2018 با رنجرز تگزاس. سال 2005 لیگ آمریکا Cy جوان برنده بازی های برگزار شده است 21 فصل 11 تیم از جمله متس و یانکی ها.

“من فکر می کردم که سال گذشته شاید من می خواهم که این فرصت را,” کولون گفت. “من می دانم که اگر آن اتفاق نمی افتد در سال گذشته در این سال خواهد بود به احتمال زیاد کمتر. من گرفتن و بازی است همه چیز در مورد جوان تنگ آمدن. هنگامی که شما مسن تیم دیگر نیاز به خدمات خود را.”

Bartolo Colon with the Mets in 2016
بارتل روده بزرگ با متس در سال 2016چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

آن را بعید است بسیاری از تیم ها علاقه داشته باشند در 5-پا-11, 285 پوند righty که شد فن های مورد علاقه با متس شد و لقب “بزرگ پورنو” توسط نوح Syndergaard.

روده بزرگ شامل منبع داستان “دختران” نام مستعار او در کتاب “دختران جوان: در کلمات خود” که او نیز صحبت می کند در 50-بازی تعلیق در سال 2012 تعلیق برای نقض MLB مشترک, داروی پیشگیری و درمان برنامه. چهار-زمان همه ستاره که آزمایش مثبت تستوسترون با اشاره به تعلیق به عنوان “سخت ترین” لحظه ای از کار خود را.

“سخت ترین چیز برای من این بود که یکشنبه زمانی که من تماس بگیرید که من تست مثبت است. اما آن را حتی سخت تر برای گفتن پدر من آنچه اتفاق افتاده است” روده بزرگ گفت. “من در رفت و درخواست تعلیق و بعد صرف ماه و نیم با تنگی در قفسه سینه. روز من تعلیق قرار بود که اعلام کرد من به نام پدر من است. به عنوان من به او گفتم که من تا به حال آزمایش مثبت شروع کردم به گریه.”

روده بزرگ نیز نمی زمین در سال 2010 زیر مداوم راست شانه و آرنج درد و همچنین آسیب به خود روتاتور کاف و تاندون ها. در مارس 2010, روده بزرگ, دریافت پیوند از ساقه سلول ها جهت ترمیم بافت آسیب دیده خود را در شانه راست. عمل جراحی شد و طلبه توسط لیگ اما هیچ خطایی یافت نشد. یانکی ها به ارمغان آورد او در سال 2011.

“امضای قرارداد با یانکی ها یک چیز استثنایی بود چرا که آنها هستند که به من به ارمغان آورد به لطف تونی پنا. آنها کسانی بودند که به من فرصت” او گفت:. “زمانی که مدیر جو Girardi به نام من و گفت:” ما یک نقش برای شما, اما این امر می تواند به عنوان مسکن.’ من به تونی به او بگویید که من قبول هر نقش آنها تا به حال برای من و Girardi گفت: به خانه برو و فکر می کنم در مورد آن را یک شبه. و من گفتم: من نمی باید به فکر می کنم در مورد آن را در همه. همه من می خواستم این بود که در لیگ های عمده ای حتی به عنوان یک خفاش ،

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>