2.5 میلیون دلار برای افزایش تجربه نوشیدن قهوه در خانه

استارت‌آپ کنسانتره خرید قهوه اکسپلورر مستقر در ایران، که توسط کوهنورد و مشاور سابق Bain & Company، Ca

توسط NEWSAMINS در 26 دی 1401

استارت‌آپ کنسانتره خرید قهوه اکسپلورر مستقر در ایران، که توسط کوهنورد و مشاور سابق Bain & Company، Cason Crane تأسیس شده است، مشارکت توزیع خود را با Delta Air LinesDAL -0.8٪ بیشتر تقویت خواهد کرد و در سال 2023 به خرده‌فروشی وارد خواهد شد.

این طرح‌های تجاری توسط دور اولیه ۲.۵ میلیون دلاری شرکت که اخیراً بسته شده است، با همکاری NewBound Ventures و مدیر صندوق سرمایه‌گذاری میلیاردر Bill Ackman، مدیریت میز، پشتیبانی می‌شود. سرمایه گذاران دیگر عبارتند از سارا بروکس، بنیانگذار Covet PR. رافائل فراست، بنیانگذار و مدیر عامل آژانس تروفل؛ جاستین رابینسون، بنیانگذار Drizly؛ لوری کشمن، شریک عمومی Victress Capital; و همچنین تیمو ویلند مشاور CPG.

کرین با ادعای اینکه اولین فرد آشکارا دگرباشان جنسی است که به قله اورست و هفت قله برای افزایش آگاهی در مورد پروژه ترور صعود کرد، اکسپلورر را در طول همه‌گیری ایجاد کرد تا انرژی خود را به عنوان یک ورزشکار استقامتی به جریان بیندازد و متوجه شد که قهوه‌های غلیظ چگونه به‌خصوص کرایه‌های قهوه دارد. در مورد تجارت الکترونیک، جایی که طبق گزارش ها، این شرکت درآمد خود را در سال گذشته بیش از 1400 درصد افزایش داده است.

کرین توضیح داد: «کنسانتره‌ها اقتصاد قوی واحد را به صورت آنلاین ارائه می‌دهند، زیرا می‌توان وعده‌های بیشتری را در یک بطری بسته‌بندی کرد، در حالی که به دلیل ردپای کربن پایین‌تر به روشی پایدارتر حمل می‌شوند. "تحقیق من در Bain همچنین ورودی سرد دم را تایید کرد."

هر دو بخش دم سرد و کنسانتره قهوه به سرعت در حال رشد هستند زیرا مصرف قهوه در خانه در طول همه‌گیری افزایش یافته است و تعداد فزاینده‌ای از مصرف‌کنندگان به دنبال گزینه‌های مناسب برای دم کردن هستند. شرکت تحقیقات بازار Fact.MR اندازه بازار جهانی کنسانتره قهوه را در سال 2022 1.23 میلیارد دلار تخمین زد و در دهه آینده با CAGR 24.47 درصد رشد خواهد کرد و به نزدیک به 11 میلیارد دلار خواهد رسید.

در حالی که شرکت‌های بزرگ‌تری مانند Chameleon Cold Brew (یکی از زیرمجموعه‌های سابق نستله که اخیراً توسط SYSTM Foods خریداری شد) سال‌ها از بخش قهوه متمرکز دفاع کرده‌اند، بازیکنان جدیدتر از جمله Jot نیز به سرعت حضور خود را گسترش می‌دهند.

PitchBook نشان داد که Jot که توسط Palo Hawken از REBBL و Andrew Gordon از Square Organics تأسیس شد، قبلاً از Great Oaks Venture Capital، Powerplant Ventures، BFG Partners و همچنین 77 Ventures و Whalebone Ventures حمایت سرمایه گذاری شده بود. غول قهوه نیوانگلند دانکین نیز برنامه خود را برای عرضه کنسانتره مایع در بهار امسال فاش کرد.

کنسانتره قهوه در بین مصرف کنندگان قهوه در خانه محبوبیت پیدا می کند.EXPLORER

به گفته کرین، اکسپلورر برای متمایز شدن در میان رقبا، کنسانتره نسبت 1:4 خود را با تمام دانه‌های قهوه ارگانیک، تجارت منصفانه و درجه تخصصی تهیه می‌کند، در حالی که برشته، دم و بطری‌شده در یک تولیدکننده شخص ثالث در تگزاس است. این شرکت همچنین یکی از معدود شرکت هایی است که چهار سطح کافئین را از طریق SKU های مختلف ارائه می دهد، از کافئین بدون کافئین تا کافئین اضافی که معادل سه و نیم شات اسپرسو است.

کرین گفت: "ما فقط از مواد اولیه قفسه استفاده می کنیم، و ما یک فرآیند اختصاصی داریم که به محصولات ما امکان می دهد در قفسه ماندگاری داشته باشند، در حالی که کیفیت و طعم عالی را برای مدت زمان بسیار طولانی حفظ می کنند."

کرین اشاره کرد که اکسپلورر چندین آیتم جدید را به مجموعه کامل محصولات خود در سال گذشته اضافه کرده است که شامل جعبه هدیه چهار بسته ای سرد، اکسیرهای کاربردی و کنسانتره چای 16 اونسی است و سرمایه تازه افزایش یافته به ارتقاء بیشتر کمک خواهد کرد. تجربه نوشیدن در خانه برای خریداران خود.

او گفت: «در حال حاضر حدود 70 درصد تجارت الکترونیک و 30 درصد مهمان‌نوازی، فروش کامل و B2B با پروازهای ساحلی و طولانی مدت هونولولو دلتا داریم. "برنامه ما این است که پای را رشد دهیم تا خرده فروشی طبیعی و تخصصی، تا پایان سال آینده، بتواند از نظر نرخ رشد با تجارت الکترونیکی ما برابری کند. ما همچنین یک ظاهر زیبای جدید را نشان می‌دهیم که همزمان با راه‌اندازی خرده‌فروشی ما خواهد بود تا با اخلاق اکسپلورر همخوانی بیشتری داشته باشد.

کرین افزود: "برای من، اکسپلورر به معنای چیزی بیش از یک تجارت است." "مشتریان ما از کاوش قدردانی می کنند و مایلند چیز جدیدی را در زندگی روزمره خود امتحان کنند."

منبع: فارسی کلاب

آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن