معرفی نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک دکتر آچار

به گزارش گسترش نیوز ساید بای ساید از مهم ترین لوازم خانگی در منازل محسوب می شود که اختلال در عملکرد آن، موجب ا

توسط NEWSAMINS در 17 آبان 1401

به گزارش گسترش نیوز ساید بای ساید از مهم ترین لوازم خانگی در منازل محسوب می شود که اختلال در عملکرد آن، موجب اختلال در فرایند زندگی خواهد شد، در صورتی که ساید بای ساید یا یخچال جنرال الکتریک شما دچار آسیب و خرابی شده باشد، یا اروری بر روی صفحه نمایش سایدتان وجود داشته باشد، لازم است که توسط تکنسین‌ های متخصص بررسی وعیب یابی شود تا دستگاه تعمیر شده و مشکل برطرف شود.

جنرال-الکتریک

عیب یابی ساید بای ساید جنرال الکتریک

یکی از مهم‌ ترین مراحل در تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک عیب یابی است، تکنسین‌ های مرکز ما افراد مجرب و متخصصی هستند که با استفاده از جدید ترین ابزار به بررسی، عیب یابی و تعمیر لوازم خانگی از جمله ساید بای ساید جنرال الکتریک می ‌پردازند.

 

در صورتی که تعمیر ساید تان را به افراد غیر متخصص بسپارید امکان دارد که عیب یابی به شکل صحیح انجام نشود و دستگاه تان تعمیر نشود، در این صورت ممکن است دستگاه تان خسارات بیشتری دیده و نیاز باشد هزینه اضافی برای بر طرف کردن مشکل بپردازید.

ارور های ساید بای ساید جنرال الکتریک

ارورهای ساید باید ساید جنرال الکتریک حروف، اعداد و یا ترکیب اعداد و حروف انگلیسی هستند که بر روی صفحه نمایش یخچال نمایش داده می ‌شوند، رفع تعدادی از این ارورها از طریق مطالعه دفترچه راهنمای ساید بای ساید توسط خودتان امکان پذیر است.

در صورتی که دفترچه راهنما در دسترستان نیست و یا برطرف کردن ارور توسط خودتان امکان پذیر نیست از تکنسین ‌های مرکز دکتر آچار کمک بگیرید تا ارورها در کوتاه‌ ترین زمان ممکن بر طرف شوند.

سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک

سرویس ساید بای ساید از جمله اقداماتی است که لازم است توسط تکنسین‌ های متخصص انجام شود، قطعاتی همچون مادر برد، کمپرسور، برد، اواپراتور، کندانسور، ترموستات، فیلتر ساید از مهم‌ ترین قطعات ساید ها محسوب می ‌شوند، تکنسین ها در سرویس ساید بای ساید به بررسی تمامی قطعات ذکر شده و سایر قطعات پرداخته و مشکلات ساید را بر طرف می ‌کنند.

در سرویس ساید بای ساید جنرال الکتریک ارور ها نیز بررسی شده و برطرف می ‌شوند، سرویس به موقع ساید و سایر لوازم خانگی علاوه بر بهبود عملکرد دستگاه موجب افزایش طول عمر دستگاه نیز می ‌شود، همچنین تعمیر به موقع ساید و عدم تعویق آن نیز موجب حفظ کیفیت ساید بای ساید می شود.

جنرال-الکتریک1

تعویض قطعات در مرکز دکتر آچار

هدف تکنسین‌ های مرکز ما تعمیر قطعات معیوب و بر طرف کردن مشکل ساید شما میباشد، در صورتی که قطعه ‌ای از ساید جنرال الکتریک شما غیر قابل تعمیر باشد تکنسین‌ ها به تعویض آن قطعه میپردازند، تمامی قطعاتی که نیاز به تعویض دارند توسط مرکز دکتر آچار تهیه میشوند و قطعات فابریک همان محصول بوده و اصل میباشند.

چه زمانی برای تعمیر ساید جنرال الکتریک با نمایندگی تعمیرات تماس بگیریم؟

ممکن است برای شما هم این سؤال پیش بیاید که در صورت مواجه با چه مشکلاتی باید با نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید جنرال الکتریک تماس بگیریم؟

مشکلات رایجی در تمامی یخچال ‌ها و ساید ها وجود دارند، در صورت مواجه با هر کدام از این مشکلات که در ادامه معرفی میکنیم برای تعمیرات با نمایندگی جنرال الکتریک تعمیر تماس بگیرید.

 1. صفحه نمایش ساید بای ساید جنرال الکتریک خاموش شده است.
 2. ساید بای ساید جنرال الکتریک خاموش شده و کار نمیکند.
 3. فریزر ساید کار نمیکند و عمل یخ سازی را انجام نمیدهد.
 4. ساید صدای غیر طبیعی دارد و صدای زیادی میدهد.
 5. درب ساید به درستی باز و بسته نمیشود.
 6. ساید دچار برفک شده است.
 7. آب مخزن ساید خالی شده است.
 8. بدنه ساید بیش از حد داغ شده است.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

دکتر آچار تعمیرگاه مجاز و معتبر لوازم خانگی در تهران است که دارای شعب متعددی در سطح شهر میباشد، در صورت اختلال و خرابی در عملکرد ساید بای ساید جنرال الکتریک در هر منطقه ‌ای در تهران ساکن باشید، تکنسین‌ ها در کوتاه‌ ترین زمان ممکن اعزام شده و به تعمیرات میپردازند.

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در محل

یکی از مهم‌ ترین مزایای این مرکز تعمیراتی، تعمیر ساید بای ساید، یخچال و سایر لوازم خانگی در محل است، از آن جا که حمل و نقل ساید بای ساید به تعمیرگاه کار سختی است، تکنسین‌ها تنها با یک تماس به محل اعزام شده و در کوتاه‌ ترین زمان به بررسی، عیب یابی و تعمیر ساید میپردازند.

نمایندگی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

دکتر آچار نمایندگی مجاز و رسمی تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران است که با اعزام تکنسین ‌های متخصص به محل مشکلات ساید بای ساید شما را با استفاده از بهترین ابزار و متد های تعمیرات روز دنیا بر طرف می‌ کند.

خدماتی که تعمیرگاه دکتر آچار در زمینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک ارائه می‌ دهد

 • سرویس کلی ساید بای ساید جنرال الکتریک
 • عیب یابی و بررسی عملکرد درست ساید بای ساید
 • بررسی عملکرد صحیح و تعمیر فریزر ساید بای ساید
 • بررسی، سرویس و تعمیر آبسرد کن و یخ ساز
 • تعمیر و تعویض قطعات معیوب ساید بای ساید
 • تعویض فیلتر آب ساید بای ساید

تعمیرات شبانه روزی مرکز دکترآچار

مرکز ما به عنوان نمایندگی مجاز و رسمی به صورت 24 ساعته حتی در ایام تعطیل در خدمت مشتریان گرامی است و پاسخگوی سؤالات شما مشتریان عزیز در زمینه مشکلات ساید بای ساید و سایر لوازم خانگی شما می ‌باشد.

امکان مشاوره رایگان به صورت تلفنی با کارشناسان مجموعه وجود دارد، در صورتی برطرف کردن مشکل توسط مشتریان امکان پذیر باشد توسط کارشناسان مجموعه راهنمایی می ‌شوید تا مشکل را بر طرف کنید در غیر این صورت می ‌توانید درخواست تکنسین کنید تا اعزام شده و به تعمیر ساید بای ساید شما در محل بپردازد.

جنرال-الکتریک2

تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک با گارانتی 12 ماهه

تمامی خدماتی که توسط تکنسین‌ های مرکز ما انجام می شود از جمله سرویس، عیب یابی، تعمیر و تعویض قطعات دارای گارانتی 12 ماهه کتبی می باشند.

در صورتی که قطعه‌ ای از ساید بای ساید شما توسط تکنسین‌ های ما تعمیر شود اما عملکرد آن تغییر نکند و اختلال سایدتان برطرف نشده باشد و رضایت کافی نداشته باشید، مجموعه تا 12 ماه موظف به اعزام تکنسین دیگر و برطرف کردن مشکل ساید بای ساید و جلب رضایت مشتری می باشد.

هزینه تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک در تهران

هزینه خدمات و تعمیر در نمایندگی تعمیرات ساید بای ساید دکتر آچار drachar.com با توجه به نوع خدمات متغیر است، با این حال نگران هزینه تعمیرات در این مجموعه نباشید چرا که هزینه تمامی خدمات در این مرکز طبق نرخ اتحادیه محاسبه شده و کاملاً منصفانه است.

معرفی نمایندگی مجاز تعمیر ساید بای ساید جنرال الکتریک دکتر آچار