سان فرانسیسکو — شهید Buttar سیاه زندگی ماده فعال در حال اجرا برای کنگره در برابر همکار دموکرات و مجلس نانسی پلوسی شده است معترض در خیابان ها برای 20 سال است.

او می داند که هزینه مدنی مخالفت می تواند بالا باشد. معترضان می تواند مجروح یا کشته شدند — به عنوان توسط اثبات گاهی درگیری های خشونت آمیز میان تظاهرکنندگان و پلیس در جریان ملی تظاهرات بیش از مرگ جورج فلوید که پس از یک مینیاپولیس افسر پلیس kneeled در گردن او برای حدود دو ساعت در روز یادبود.

اما Buttar با اعتماد به نفس است زمان مفتخر تاکتیک را یک بار دیگر خار اجتماعی تغییر دهید.

“این نمی تواند سریع, مبارزه,” او می گوید. “اما ما نیاز به فعال ماندن و بسیج.”

ایالات متحده دارای یک تاریخ طبقه از تظاهرات و شورش شروع با حزب چای بوستون را به شورش علیه حکومت بریتانیا. سریع به جلو دو قرن بعد از فشار افکار عمومی است که یک بار دیگر آورده بودن به تحمل در جامعه ای که باقی می ماند احسان با نژادپرستی نهادی متولد خارج از کشور برده-داشتن ریشه.

زمانی که شهروندان در درگیری با نیروهای دولتی اثر قدرتمند عمل کشیدن در احساسات و سرقت سرفصل. اما خود قدرت است و نه اپیزودیک اما تجمعی مورخان می گویند با موفق ترین حقوق مدنی تظاهرات ایجاد تغییر از طریق گام به گام ساختمان بر روی یک دیگر به, در زمان بازسازی سیاسی در ایالات متحده چشم انداز است.

“اعتراض بالاترین شکل از میهن پرستی این یک راه برای گفتن به دولت ما, ‘هی, ما اینجا!'” می گوید: هارون برایانت متصدی در موزه ملی تاریخ و فرهنگ در واشنگتن “تظاهرات جلب توجه به نیاز و سپس در حالت ایده آل افراد دیگر تبدیل به بخشی از جنبش در اتاق و یا موزه ها و یا روزنامه ها و گفت و گو به سطح دیگری می رود.”

درس امروز فعالان کارشناسان می گویند که اعتراضات باید دیده می شود به عنوان یک ابزار در یک جعبه است که باید همچنین شامل پایدار مردمی سازماندهی تغییر معنی دار در صندوق های رای و تغییر در هنجارهای فرهنگی.

یکی از تنها نیاز به نگاه در جاده ای طولانی از آشکار Jim Crow تبعیض به یک محجبه نژادپرستی که همچنان ادامه دارد در جامعه آمریکا امروز به دیدن مبارزه است که مورد نیاز برای رسیدن به تغییر پایدار می گوید: هارولد مک دوگال یک استاد در دانشگاه هاوارد قانون مدرسه ای در واشنگتن

“اولین سطح از عمل است که مردم در خیابان ها گفت: ما می توانیم آن را ندارد, اما ما همچنین نیاز به کمک از کسانی که آموزش دیده برای مبارزه در داخل سیستم می گوید:” مک دوگال که در کار بر روی یک کتاب به نام “دموکراسی در مقیاس انسانی.” “بیش از هر چیز اگر شما در حال رفتن به حرکت می کند شماره گیری شما باید به آن را نگه دارید.”

حقوق مدنی دستاوردهای اغلب منجر به اصطبل

جنبش حقوق مدنی تظاهرات هایش که در اواسط قرن 20 بسیاری از امضای لحظه که منجر به قابل توجه تغییرات اجتماعی.

در سال 1954 تظاهرات کمک تحریک نقطه عطفی Brown v. هیئت مدیره آموزش و پرورش حاکم است که در آن دیوان عالی کشور تلقی تبعیض نژادی در مدارس دولتی خلاف قانون اساسی است.

در سال 1955 رزا پارکس حاضر به ترک صندلی خود در بخش رنگی از Montgomery, Alabama, اتوبوس به یک مسافر سفید در نهایت جرقه یک اتوبوس تحریم led با کمی شناخته شده واعظ به نام Martin Luther King, Jr.. یک سال بعد دادگاه عالی در برابر حکومت تفکیک اتوبوس های عمومی.

در سال 1960 سیاه و سفید معترضان صحنه تحصن در تفکیک diners در سراسر جنوب و منجر به لغو تبعیض نژادی مشخص از اماکن عمومی در شهرستانها مانند نشویل و گرینزبورو در کارولینای شمالی.

در سال 1963 250,000 مردم پیوست King برای خود “من یک رویا دارم” سخنرانی در ماه مارس در واشنگتن برای برابری و عدالت و متمرکز یک ملت در مخمصه آمریکایی های سیاه و سفید و فقیر.

و سپس یک حوزه آبخيز: یک سال بعد دموکراتیک رئیس جمهور لیندون جانسون امضا حقوق مدنی عمل شد و به دنبال آن قانون حق رای سال 1965 و پس از آن نمایشگاه مسکن عمل از سال 1968.

اما به عنوان فوتی و فوری این نتایج “آن را دوست ندارم کسی چشمگیر در اعتراض به اقدام و تغییر سیاست روز بعد می گوید:” دیوید مایر استاد جامعه شناسی در دانشگاه کالیفرنیا در ایروین و نویسنده کتاب “سیاست اعتراض: جنبش های اجتماعی در آمریکا است.”

“این اقدامات تنها کار در کنسرت با برخی از عناصر جریان اصلی سیاست در پاسخ خود دلیل این که آیا آنها از نظر اخلاقی و یا electorally انگیزه,” او می گوید. “با LBJ شما تا به حال هر دو به عنوان مثال. جنبش حقوق مدنی به او انگیزه های سیاسی به عمل آورند.”

مایر تشبیه موفق اجتماعی جنبشهای اعتراضی به ترک خوردگی امن با قفل های متعدد.

“آن را در مورد گرفتن یکی برای باز کردن قفل آن را باز کردن قفل های متعدد را در طول زمان است که در نهایت منجر به تغییر” او می گوید.

در واقع کسانی که نقطه عطفی موارد قانونی و قانون آمد در میان سال از تظاهرات و حد مرگ — اعم از بمب گذاری که به کشته شدن چهار دختران کوچک در بیرمنگام به ترور شاه در سال 1968.

و دشمنان تمایلی به در آغوش روح قوانین جدید کار می کرد به سرعت به تضعیف آنها می گوید: پیتر لوی استاد تاریخ در دانشگاه پنسیلوانیا و نویسنده “بزرگ قیام: مسابقه شورش در شهری امریکا در طول 1960s.”

لوی اشاره می کند که پس از موج از حقوق مدنی اصلاحات — و در واقع به احتمال زیاد به دلیل این تغییرات — آمریکایی ها رای دادند و در سال 1968 به انتخاب جمهوری ریچارد نیکسون که زد بر نظم و قانون پلت فرم و راه اندازی جنگ با مواد مخدر است که صدها هزار نفر از مردم را به زندان در دهه های بعدی.

“تمایل عمومی این کشور به تعهد خود را برای لغو یک میراث تبعیض در آموزش و پرورش اشتغال و عدالت سیستم بیمه است که نظام نژاد پرستی ادامه می گوید:” لوی. “در بسیاری از مسائل در خیابان امروز همان مسائل وجود داشت که در ’60s و رفت و حل نشده است.”

تصاویری از خشونت علیه آمریکایی های سیاه و سفید می تواند نیروی تغییر

بی فعالان باقی بماند اغلب تغذیه حرکت خود را با موفقیت با استفاده از رسانه ها.

ارسال تصاویر تکان دهنده در سراسر کشور و جهان از طریق تلویزیون و مجلات و روزنامه های داستان در دهه 60 بود و مهم برای موفقیت کینگ غیر خشونت آمیز جنبش اعتراضی می گوید: Todd بوید که دارای کاترین و فرانک قیمت وقف صندلی برای مطالعه نژاد و فرهنگ عامه در دانشگاه کالیفرنیای جنوبی در لس آنجلس.

“ایده او این بود که اگر مردم این آنها ممکن است ما بپیوندید علت” بوید می گوید: ارجاع در حال حاضر بدنام 1963 عکس ها و فیلم های تلویزیون از سگ های پلیس و آتش نشانی شیلنگ بودن شدید معترضین توسط نیروی انتظامی در بیرمنگام آلاباما.

چند دهه بعد زمانی که رادنی کینگ بر روی نوار گرفتار شد که مورد ضرب و شتم توسط پلیس لس آنجلس افسران در سال 1991 تصاویر شوکه اکثر آمریکایی ها اگر نه آمریکایی های سیاه و سفید.

در حال حاضر در همه جا از تلفن های هوشمند تقریبا همه دارای یک دوربین در جیب خود. حتی اگر که نه ریشه جزر و مد از مرگ “آن را در معرض آنچه در حال حاضر وجود دارد خارج وجود دارد, اما این تفاوت می گوید:” بوید. “من تا به حال تعدادی از افراد می گویند که اگر آنها نبودند آشنا با این نوع رفتار پلیس شخصا این همه بدیهی است که بسیار اشتباه است.”

به عنوان وحشتناک گذشته در خصوص خشونت پلیس علیه مردم رنگ شده اند از جمله فیلم برداری عکسبرداری از گرجستان هل دهنده Ahmaud Arbery مسلح ساکنان سفید در فوریه اخیر تصویری از فلوید ناموفق التماس برای زندگی خود را تکان داد ملت است.

“تصویری که کمک می کند تا مردم سعی و راه رفتن در کفش خود را همکار آفریقایی شهروندان آمریکایی می گوید:” عمر Wasou استاد سیاست در دانشگاه پرینستون در نیوجرسی و از بنیانگذاران dot-com-عصر وب سایت BlackPlanet. “وجود دارد هیچ پیچیدگی. آن را هشت دقیقه و 46 ثانیه از پلیس او را به قتل قبل از چشم ما. دیدن که احشایی و صمیمی عمل دولت خشونت باعث می شود آن را سخت به بحث در اطراف.”

Wasou مطالعات جنبشهای اعتراضی و تاثیر خود را در سیاست و انتخابات است. تجزیه و تحلیل خود را از ’60s حقوق مدنی تظاهرات نشان می دهد که فعالان و سپس تلاش بودند به درخواست تجدید نظر به سفید میانه رو که می خواستم برای ترویج برابری نژادی اما نه به قیمت از نظم عمومی است. با راهپیمایی در شهرهای جنوبی مناسب برای سرکوب معترضان آنها امیدوار بودند به استفاده از دوربین های تلویزیونی به تحریک یک حس خشم.

“لحظاتی وجود دارد در تمام جنبشهای اعتراضی زمانی که آنها قادر به صدای آنها را شنیده بود با مخاطبان بزرگتر چرا که پس از آن به عنوان در حال حاضر آنچه رسانه ها را پوشش می دهد و دارای یک اثر در آنچه عموم مردم فکر می کند می گوید:” Wasou.

امروز معترضان امیدوارم که رسانه های اجتماعی می تواند یک تفاوت

برای Janai نلسون دانشیار مدیر و مشاور برای NAACP صندوق دفاع حقوقی امروز تظاهرات “به نظر می رسد آشنا و مانند چیزی جدید است.”

او می گوید: سیاه امریکا همیشه استفاده اعتراضات به “نیروی این کشور به زندگی می کنند تا به آن آرمان” و اغلب کسانی که در تظاهرات های ناشی از کشتار.

وجود امت تا 14, بدون محاکمه اعدام در سال 1955 به اتهام صحبت کردن با یک زن سفید یک مرگ است که به کمک خار جنبش حقوق مدنی. Jimmie Lee Jackson, 26, یک فعال حقوق مدنی در قتل ایالت آلاباما سپاهی در سال 1965 که منجر به سلما به مونتگمری راهپیمایی و بعد از آن سال به قانون حق رای. و Trayvon Martin, 17 که قتل توسط نگهبان محله جورج زیمرمن در سال 2012 منجر به راه اندازی یک سال بعد از زندگی مهم جنبش است.

“من واقعا امیدوارم که این لحظه ما در حال زندگی می کنند را در ادامه می گوید:” نلسون. “برای زندگی مردم این را می دانند که اگر آنها خرد شدن آن خواهد شد به کسب و کار به عنوان معمول است.”

در بسیاری از فعالان و مورخان می گویند امروز تظاهرات فراموش احساس قابل ملاحظه ای متفاوت است.

آنها در حال طراحی یک رنگین کمان ائتلاف از نژادها و گروه های اقتصادی. و آنها خواستار تغییرات سیستمیک در سراسر طیف وسیعی از مسائل از پلیس اصلاحات به نابرابری اقتصادی در برابر یک پس زمینه از coronavirus همه گیر و تغییر آب و هوا Buttar کنگره نامزد گفت.

“اینترنت این است که چه چیزی باعث این اعتراضات متفاوت از کسانی که در دهه 1960” او می گوید. “این ما متصل و تقویت پیام این است که یک بحران قانون اساسی در وسط اقتصادی و بحران بهداشتی. هیچ تظاهر وضعیت موجود خوب است.”

Patrisse Cullors, co-founder of Black Lives Matter می گوید: خیابان بماند تا پر تغییر می آید. تا زمانی که یک پوستر که به معنی در حال حاضر اما کشف شده در مارس 1963 در واشنگتن — “ما خواهان پایان دادن به خشونت پلیس در حال حاضر!” — دیگر ارتباط او می گوید.

“تظاهرات جهانی سیگنال که جمعی تلاش کرده است هر چیز دیگری است و کار نکرده می گوید:” Cullors که نام سازمان آمده است به تجسم ماهیت خشم از بسیاری از سیاه پوستان و سفید پوستان به طور یکسان بیش از مخمصه آمریکایی های آفریقایی تبار.

“مردم در خیابان ها ما را به یاد سازمان ما و قدرت ما,” او می گوید. “اغلب ما امن نیست وجود دارد. امن نیست, آهسته دویدن, نیست, رانندگی امن, امن نیست راه رفتن. بنابراین زمانی که ما در چالش با وضع موجود و گام به کسانی که در خیابان ها هستیم گفت: ما در حال بدست گرفتن قدرت ما است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de