واشنگتن — به یاد داشته باشید زمانی که ببر منتقل میگل Cabrera به پایه سوم به اتاق را برای نه شکل وانت شاهزاده صحرا نورد در پایه اول? من همیشه به یاد بیاورید که چگونه یک جانباز رقیب تیم اجرایی تجزیه و تحلیل چشم انداز کشویی بیش از Cabrera در آن مقطع هنوز نخبگان hitter اما در حال حاضر بی حرکت به عنوان یک پیانو به گوشه ای.

“او به شما اجازه در سه اجرا می شود” اجرایی کنایه آمیز “و او را در درایو چهار.”

Gleyber تورس است به مراتب بیشتر ورزشی از تاج سه گانه Miggy و در عین حال همان اصل اعمال خود در روز یکشنبه در اتباع پارک — با کمک برخی از تورس’ دوستان است. آن را به خوبی ممکن است حمل 23 ساله خود را از طریق سفر از ازدواج به عنوان یانکی ها’ تمام وقت shortstop.

با تشکر تورس’ بت و تامی Kahnle پوشش برای تورس’ خطای دوم از این جوان کمپین یانکی ها برنده اولیه لاستیک بازی فصل 3-2 هیجان انگیز بیش از دفاع از قهرمان بوندس لیگا. در 2-1 آنها رهبری به فیلادلفیا را در جو Girardi و دیدی Gregorius’ فیلیز.

“من احساس می کنم خیلی بد در این وضعیت اما همیشه اعتقاد من در Kahnle,” توره گفت: “پس از من خطا او تحت سلطه چند بچه.”

Gleyber Torres
Gleyber تورسگتی ایماژ

این پست می تواند تایید کند که به عنوان به خوبی به عنوان این واقعیت است که تورس برداشت سه یانکی’ پنج بازدید, از جمله یک هفتم-زمین باز یافته, خود ارضایی, هومر به چپ درست کردن واشنگتن سکسی کربین که شکست shutout و بازی-برنده هشتم-دور واحد به سمت چپ-مرکز خاموش شان Doolittle که سوار هارون هیکس با tiebreaker. 23 ساله وارد شده بود روز 0-برای-6 با یک پیاده روی.

“ما در حال انتظار برای Gleyber به شکستن” گفت: Luke Voit که ناودان game-tying هومر در هفتم خاموش خواهد هریس. “او در نهایت شکست در یک کلاچ راه است.”

“در دو بازی اول فصل من بیش از حد هیجان زده و پس از چهار ماه [از بازی نیست]. من بیش از حد انرژی,” او گفت:. “من [بیدار] تا امروز فکر کردن در مورد قرار دادن توپ در بازی است.” که رویکرد به خوبی کار می کرد پس از اولین-زمین باز یافته strikeout.

تورس به ندرت نتواند به خود به اشتباهات خود را پس از این واقعیت است. با توجه به خود را بد پرتاب به Voit در گنج ترنر یکی از grounder در هشتم گفت: “ترنر واقعا سریع ، من فکر می کنم من کمی عجله زود است.” پس از ایتون آدم دو برابر مقید اجرا Turner, به, سوم, Kahnle تحویل, قابل توجه, پیر رفیق Starlin کاسترو و اریک تیمز در اطراف یک پاس رایگان به Howie Kendrick. پرنیان بود “قطعا همان,, حتی, بدون, طرفداران” Kahnle گفت و برای مطمئن شوید که آن را در زمان.

که تورس اقدام به ثبت نهایی بازی گرفتن سریع مایکل تیلور در یک بازی در ابتدا برای امن زاک Britton اول نجات از فصل تاکید کرد مرد جوان پشتکار.

“ما می گویند در همه زمان بعدی بازی را مهم ترین” Aaron Boone گفت. “به لیگ ورزشکار شما رو به زندگی می کنند که. کار بزرگ است.”

شنبه مشخص چهارمین سالگرد تورس’ تبدیل شدن به یک یانکی از طریق یک تجارت است که فرستاده Aroldis چپمن به توله و تورس جشن در توییتر نوشته “یکی از بهترین چیزهایی است که برای من اتفاق افتاده است NY.” آن را در حال حاضر احساس می کند مانند یکی از بهترین معاملات در یانکی ها تاریخ با مقدار زیادی از زمان برای رفتن (تورس می تواند تبدیل به یک عامل آزاد پس از سال 2024).

“این یک افتخار برای من” تورس گفت: از اینکه یانکی. “من احساس می کنم مثل خانواده هر روز. از آمدن به ورزشگاه این سازمان تمام هم تیمی های من به من داد که خانواده احساس.

“من فقط می خواهم به بخشی از تاریخ بزرگ و من کار واقعا سخت می شود بخشی از این تاریخ است.”

اعضای خانواده هرگز کامل درست است ؟ یانکی ها در شمارش تورس در درجه اول یک-لیگ baseman دوم قبل از Gregorius’ خروج به رشد به خود shortstop نقش. آنها می توانند بیش از زندگی است که روند رشد اگر او همچنان به خارج-آمار خود را miscues و هم تیمی های خود را انتخاب کنید او را به عنوان او آنها را ندارد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de