هارون قاضی برداشته شد از صف شروع از شنبه بازی شبیه سازی شده در استادیوم یانکی با سفتی گردن.

“من فکر نمی کنم آن است که یک معامله” Aaron Boone گفت: پس از بازی. “این فقط قفل کردن او وقتی که او بیدار شد. او در آن کمی عجیب و غریب است.”

قاضی رو درمان بر روی آن و بون امیدوار است قاضی می تواند در بازی روز یکشنبه بازی سیم کارت تالیا.

“من انتظار نداریم که آن را به یک بلند مدت چیز است.”

او جایگزین شد در سمت راست میدان توسط تایلر در اب راه رفتن.

قاضی در حال آمدن است از یک دنده شکسته که کنار او در بهار آموزش, اما او گفت که او می تواند آماده برای روز افتتاحیه آینده 60-بازی فصل است که برنامه ریزی شده برای 23 ژوئیه در واشنگتن است.


Masahiro Tanaka بازی گرفتن در بیرون از محیط در روز شنبه در استادیوم یانکی به عنوان right-hander همچنان به پیشرفت از ضربه مغزی او دچار شنبه گذشته زمانی که او در سر یک Giancarlo استانتون خط رانندگی بود که با سنجش زمان در 112 مایل در ساعت.

“ما در حال حرکت به آرامی با Masa مطمئن شوید که او قادر به بازی گرفتن یک زن و شوهر از زمان در حال حاضر,” بون گفت. “او پاسخ خوبی به افزایش ضربان قلب بر روی دوچرخه و بیضوی و با بازوی خود مراقبت کنند.

تاناکا باقی مانده در تصادم پروتکل و یانکی ها تعیین نکرده اند زمانی که او ممکن است زمین دوباره و یا اگر او می تواند آماده برای شروع فصل به طور منظم.

“هر زمان که ما در حال صحبت کردن در مورد یک تصادم ما مطمئن شوید که ما در حال حرکت به آرامی و هوشمندانه” بون گفت. “وجود دارد هیچ برنامه ای در محل دقیقا زمانی که دقیقا چیزهایی که می خوای اتفاق می افتد اما او حداقل پاسخ چگونه ما امیدوار بودیم.”

James Paxton گفت: تاناکا را بهبود بوده است “شگفت انگیز است.”

“او به نظر می رسد بزرگ ،” left-hander گفت. “او به نظر می رسد کاملا طبیعی است. من فکر می کنم ما بسیار خوش شانس در این وضعیت است. آن می توانست راه بدتر است.”


کلارک اشمیت به اجرا در 2 2/₃ نوبت در روز سیم کارت تالیا بازی است و به دنبال به جلو به تبادل در ورزشگاه در یک فصل به طور منظم بازی — و در برخی از نقطه در مقابل طرفداران.

“من در اینجا به رقابت گفت:” اشمیت یکی از این تیم بالا چشم انداز. “من همیشه یک مرد که با انجام یک تراشه بر روی شانه خود را. نگرش من, من نمی خواهد اسمش را Napoleanic اما تقریبا یک توسری خور. که مردم شک من حتی اگر که ممکن است این مورد است.”

ارسال Yankees سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

و در حالی که بر روی تپه در خالی ورزشگاه خوب بود اشمیت گفت که او می خواهد “قادر به زمین در استادیوم یانکی. که همیشه یکی از رویاهای من است. این یکی از چیزهایی که من به دنبال به جلو به هر زمان که آن را امن است.”


پکستون انداخت در ورزشگاه در روز جمعه به ماندن برنامه حتی اگر این بازی شبیه سازی شده بود بارید ، او انداخت 66 رزین معادل پنج نوبت.

بون ایستاده بود در جعبه خمیر را با Paxton بر روی تپه.

“من ایستاده بود بنابراین او شوم hitter وظیفه به دنبال در او” بون گفت.

پکستون که تحت عمل جراحی پشت در فوریه احساس خوب و گفت که او کار بر روی بازوی خود زاویه است که “کم کم” در بهار آموزش 2.0.

“زمانی که من صدمه دیده بود من تا به حال درد پایین رفتن من چپ پا از من تقاضا را به من گوساله” پکستون گفت. “من لازم نیست که دیگر. من احساس قوی است. گام بعدی برای من پیدا کردن سرعت است.”

او فکر نمی کند که اتفاق خواهد افتاد تا او را در یک بازی زندگی می کنند و نزدیک به روز افتتاحیه.

“این خوب خواهد بود تا ببینید که زمانی که من در اواسط-به-بالا 90s” پکستون گفت. “که نشان می دهد من هستم 100 درصد است.”

او انتظار دارد که به دو بیشتر بازی های شبیه سازی شده قبل از فصل شروع می شود.

پرسید: اگر او می تواند آماده برای فصل, درب بازکن, پکستون گفت: “من می خواهم بهتر بود… من میخوام به عنوان آماده که من احتمالا می تواند باشد.”


یانکی ها به ایده پنج مرد زمین زیر کشت در سال گذشته و آنها این کار را دوباره در روز شنبه با زاک Britton بر روی تپه در چه بون به نام “زاک Britton بسته است.”

“ما تقریبا استفاده از آن در یک بازی در سال گذشته” بون گفت.

تایلر وید و هارون هیکس دو outfielders که می تواند تغییر به زمین زیر کشت را به استفاده از Britton توانایی القاء زمین توپ. هیکس هر چند از دست رفته زیادی از فصل گذشته.

“اگر حق matchup آمد و همراه ما احتمالا نمی دریغ به رفتن با آن” بون گفت.


بون خطاب به بازیکنان در گروه های مختلف در روز شنبه به جای پرداختن به کل تیم در یک بار برای ترویج اجتماعی فاصله.

“من با داشتن گفتگو با تعدادی از گروه های مختلف چیدن نقاط که در آن من می توانید آن را در گروه های کوچک تر زمانی که من به طور معمول آدرس این تیم به عنوان یک کل” بون گفت. “من سه یا چهار بار [شنبه].”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de