زمانی که میگل اندوجر متعهد 15 خطا در سال 2018 خارجی ها نگاه در کل و تعجب اگر یانکی ها می تواند با زندگی می کنند که بسیاری از چکمه حتی اگر او ضربه خوبی به اندازه کافی برای پایان دوم در AL Rookie از مسابقه سال.

پس از فصل یانکی ها بودند بیشتر نگران بهبود آندوخار را رفت و آمد — بنابراین او می تواند در موقعیت بهتری به میدان توپ — از آنها خود را خطا در کل. یک زمستان از کار از بین رفت چرا که اندوجر محدود بود به ده ها سال گذشته به دلیل عمل جراحی شانه راست.

بیشتر رفت و آمد دریل دنبال کرد و در طول این گذشته offseason و در اول بهار آموزش قبل از coronavirus تعطیل بیس بال. که متوقف نمی آندوخار از کار کردن در George M. Steinbrenner زمینه طی شده است.

با توجه به کارلوس مندوزا این یانکی ها ” نیمکت مربی و زمین زیر کشت مربی زمان میگوئل اندوجر صرف در تمپا در حالی که بازی متوقف شد و کمک کرد تا خود را فیلدینگ.

“رفت و آمد خیلی بهتر و پرتاب در آینده از آسیب بسیار بهتر و همچنین” مندوزا گفت: در زوم تماس قبل از پنج شنبه شب intrasquad بازی در استادیوم یانکی.

Miguel Andujar
میگوئل اندوجررابرت Sabo

اندوجر آغاز شده و در سمت راست میدان بیشتر به توسعه خود را به عنوان یک بازیکن است که می تواند ارائه تطبیق پذیری. او از دست داده به Giancarlo استانتون اول-دور پرواز توپ در خورشید/چراغ هنگامی که او آمد در آن است.

“این است که در مورد زندگی تکرار و ادامه کار اعتماد به نفس خود را و ماندن تهاجمی در پایه سوم,” مندوزا گفت. “در سال 2018 را فیلدینگ موقعیت بود واقعا کم بود و او به نوعی بر روی پاشنه خود را. بنابراین ما به نوعی او را در یک موقعیت بهتر ترکیب کوچک هاپ زمانی که توپ در حال ورود به منطقه هدف قرار دادن. راه است که اجازه خواهد داد که او را به بهتر گام اول و بهتر می خواند, امیدوارم, کردن خفاش.”

تا به حال Gio Urshela گرفته نمی شود بیش از در سوم برای اندوجر سال گذشته و تبدیل به یک ستاره-شایسته سال آندوخار را دوباره یانکی ها به عنوان روزمره سوم baseman. اما بهترین راه برای دریافت اندوجر خفاش در صف در حال حاضر در حال حرکت در اطراف او. قبل از شنبه را intrasquad بازی او در زمین توپ می اندازد و در پایه اول.

با باران انتظار جمعه یانکی ها خود را لغو intrasquad بازی. James Paxton پرتاب خواهد شد و چند بازیکن است که نیاز به درمان خواهد بود در استادیوم یانکی وجود دارد اما نمی توان تمام عیار تمرین.


Gleyber تورس’ پنج خطا در 10 فصل بهار, آموزش های قبل از coronavirus تعطیل بازی بود و هشدار دهنده به برخی از یانکی ها اجازه slick-فیلدینگ دیدی Gregorius به ترک از طریق آژانس و تورس به طور منظم shortstop.

خطا نمی زنگ GM برایان Cashman و Mendoza را ندارد یک معامله بزرگ از آن در حالی که آن می گذرد.

“ما نمی خواهید برای قرار دادن بیش از حد به آن است. بدیهی است که او ساخته شده یک چند اشتباهات ما آن را دیدم. ما خوشحال بودند با pregame کار او قرار دادن به آن گفت:” یانکی ها ” نیمکت مربی که مشغول به کار با تورس حرکت به سمت پایه دوم پنج شنبه بعد از ظهر. “بزرگترین چیزی بود ماندن تهاجمی و مثبت ماندن با او ما را نمی خواهید به بیش از حد از آن است. آنچه که ما تا کنون دیده می شود و هنگامی که ما تعطیل است, او با قرار دادن در کار است. ما خوشحال و با اعتماد به نفس است که او در حال رفتن به خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de