عزیز Catey,

من هستم 40 ساله اجرای قانون افسر و امید به بازنشستگی در 13 یا 14 سال است. در آن زمان من را از 30 سال به علاوه در کار با حقوق بازنشستگی به من 70 درصد از درآمد فعلی من با یک هزینه زندگی سالانه درصد افزایش حدود 2 درصد یا 3 درصد است.

علاوه بر این من یک کمی بیش از $60 ، 000 در یک 457(ب) طرح. اما من هم $17,500 در بدهی کارت اعتباری با بهره اعم از 9 ٪ و 16٪. آن را یک ایده خوب به قرض گرفتن از 457(b) برنامه ریزی برای پرداخت بدهی کارت اعتباری? من فکر می کنم انجام این کار به معنی من استرس رایگان از بدهی به علاوه من می خواهم به پرداخت خودم را با علاقه در یک برنامه پنج ساله. چه راست حرکت می کند ؟

با تشکر از شما
فرانک

عزیز فرانک,

شما به تنهایی در مبارزه خود را با کارت اعتباری بدهی: بیش از نیمی (55%) از بزرگسالان ایالات متحده که کارت های اعتباری می گویند که آنها نیز باید بدهی یک نظرسنجی CNBC از و صبح مشورت نشان داد در سال 2019. و کسانی که سطح بدهی در حال افزایش است — در سال گذشته “کارت اعتباری توازن دستکاری 2008 اسمی قله” نوشت: نیویورک فدرال رزرو.

داشتن که کارت اعتباری بدهی می تواند عوارض عاطفی بیش از حد: شش نفر در 10 نفر با بدهی کارت اعتباری می گویند که آنها آن را پیدا استرس زا یک نظر سنجی نشان داد. بنابراین شما باید عجله به پرداخت آن خود را با صندوق های بازنشستگی? ما خواسته کارشناسان.

به طور کلی “گرفتن وام از هر حساب بازنشستگی باید به عنوان آخرین چاره درمان گزینه می گوید:” گواهی برنامه ریز مالی بابی Rebell, میزبان مالی بزرگم پادکست و شرکت میزبان از پول با دوستان پادکست.

به چه دلیل ؟ “این می تواند یک شیب لغزنده اگر شما لازم نیست که یک دسته خوب در جریان پول نقد خود را و یا یک برنامه در مورد چگونه شما می خواهید برای رسیدن به اهداف بازنشستگی خود را. به طور کلی آن است که یک ایده خوب خود را به نمایش صندوق های بازنشستگی به عنوان یک بانک برای کوتاه مدت نیاز دارد. بدترین چیزی که شما می توانید انجام دهید این است که تغییر بدهی های خود را به شما 457(b) و سپس انباشت بیشتر بدهی کارت اعتباری در طول زمان” توضیح می دهد که امین او خواهد شد معاون رئیس جمهور از خدمات مشاور در سرمایه شخصی.

به علاوه “بزرگترین مانع است که شما از دست رفته بر روی پتانسیل رشد در طول زمان شما به پرداخت وام. بله شما پرداخت بهره اما “هزینه فرصت’ می تواند بسیار بیشتر است. چیز دیگری که به نظر این است که بسیاری از اوقات پس انداز از پرداخت بدهی کارت اعتباری است مجددا سرمایه گذاری می گوید:” مایکل Macke, مالک و مدیر مشاور Petros گروه مالی مالیات & ثروت مشاوران. “اگر شما می توانید نظم و انضباط به پرداخت وام و پس انداز افزایش آن ممکن است ارزش آن را از دست رفته فرصت بالقوه است که هنوز هم یک مسئله است.”

بنابراین آنچه شما باید انجام دهید در حال حاضر به یک نگاه عمیق در هزینه های خود را و ببینید که در آن شما می توانید به کاهش پرداخت بدهی که بدون نیاز به گرفتن وام از حساب بازنشستگی. “اگر پس از بررسی جریان نقدی خود را شما پیدا کنید که شما می توانید پرداخت کردن بدهی کارت اعتباری را ظرف یک سال پس از آن شما می توانید پیدا کردن پایین و یا صفر نرخ بهره کارت های اعتباری و تمرکز بر پرداخت آن را به شدت در این سال می گوید:” او خواهد شد.

Rebell می پرسد: “می تواند آنها را از یک طرف فشار برای یک دوره کوتاه از زمان و قرار است که پول به سمت بدهی ؟ من آنها را تشویق به دنبال گزینه هایی است که نمی شود به گرفتن پول از صندوق بازنشستگی خود را, به خصوص اگر آنها می خواهند به بازنشسته خیلی جوان است.” و هر چند او تا به یک حقوق بازنشستگی Rebell اشاره می کند: “هیچ کس تا به حال گله و شکایت آنها به حال بیش از حد پول در دوران بازنشستگی.”

اما اگر این گزینه ها امکان پذیر نیست “و سپس قرض گرفتن از صندوق های بازنشستگی به پرداخت بهره بالا نرخ کارت اعتباری می تواند احساس را به عنوان یک راه حل کوتاه مدت,” او خواهد شد می افزاید.

Rebell موافق است و اضافه کرد که: “اگر شما در حال پرداخت بسیار بالا نرخ بهره در کارت های اعتباری شما می توانید آن را پایین تر با در نظر گرفتن یک وام از یک طرح بازنشستگی در صورتی که طرح آن را اجازه می دهد. تقریبا در همه موارد است که یک انتخاب بهتر از در خروج که متحمل مجازات و خود را پایین تر بازنشستگی پس انداز و سرمایه گذاری,” او می گوید.

اما او اشاره می کند: شما باید “آگاهی از خطرات ناشی از پرداخت های از دست رفته و یا نیاز به بازپرداخت وام به سرعت شما باید کار خود را ترک” را به عنوان به خوبی به عنوان امکان پذیر است “عواقب مالیات پایین جاده به دلیل در اکثر موارد بهره وام پرداخت می شود در نهایت مشمول مالیات می شود.”

نسخه قبلی این داستان misstated مالیات پیامدهای 401(k) وام. دقیق مفاهیم مالیات از 401(k) وام را می توان در سایت IRS در اینجا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de