لندن — دو نامزد واکسن از جمله از نزدیک به تماشای یکی در حال توسعه در دانشگاه آکسفورد نشان داد مثبت نتایج آزمایش دوشنبه در برابر ویروس است که باعث COVID-19 ساخت آن را بیشتر احتمال دارد که امن واکسن موثر می تواند به سرعت توسعه یافته.

اضافه کردن آنها را به دو کوچک و مطالعات مختلف واکسن نامزدها که همچنین به نظر می رسد نسبتا امن و به ماشه مناسب پاسخ ایمنی بدن در افراد مورد مطالعه.

مرحله اولیه آزمایشات تنها کشف ایمنی و دوز و نمی تواند تعیین یک واکسن اثربخشی اما علائم نشان می دهد که هر چهار نامزد واکسن هستند که منجر به پاسخ ایمنی مشابه به کسانی که تجربه شده توسط افراد مبتلا به SARS-CoV-2 ویروس.

وجود دارد در حال حاضر حدود 17 نامزد واکسن در حال آزمایش در افراد در سراسر جهان است.

نتایج جدید نشان داد دانشگاه آکسفورد و مواد مخدر شرکت Astra Zeneca نامزد واکسن یزد-1222 منجر به پاسخ ایمنی قوی برای نزدیک به دو ماه در یک دادگاه است که در ادامه به پیگیری بیش از 1000 نفر افراد سالم. یک دوز دوم با توجه به 10 بيمار به نظر می رسد که خود را افزایش پاسخ ایمنی بیشتر و بدون اضافه کردن عوارض جانبی قابل توجهی با توجه به مقاله منتشر شده روز دوشنبه در لانست.

نیمی از داوطلبان داده شد SARS-CoV-2 واکسن و نیم داده شد واکسن مننژیت. به اصطلاح یزد-1222 واکسن باعث عوارض جانبی بیشتری در نظر گرفته شده جزئی از مننژیت اما استامينوفن رها بسیاری از اثرات این مطالعه نشان داد.

دکتر آنتونی Pollard, استاد اطفال عفونت و ایمنی در دانشگاه آکسفورد و محقق ارشد در این مطالعه به خبرنگاران گفت: در یک زوم تماس نتايج آن “نقطه عطف مهمی در مسیر توسعه یک واکسن.”

این نتایج در آزمایش های بالینی می تواند در مقایسه در برابر هر یک از دیگر, اما واقعیت این است که همه نشان داده اند قوی سیستم ایمنی بدن واکنش نشان می دهد “که ما ممکن است چند بازدید در هدف” پولارد گفت.

او و دیگر دانشمندان پیشرو در این مطالعه تاکید خیلی بیشتر کار مورد نیاز برای انجام شود از جمله اندازه گیری که چگونه به خوبی این واکسن در نهایت می تواند به طور بالقوه محافظت از جمعیت عمومی از سقوط بیمار مبتلا به کوروناویروس. نشانه هایی که تنها آمده با مطالعات در یک گروه بزرگتر از مردم است.

مدرن نامزد واکسن:به نظر می رسد امن و ارائه برخی از ایمنی اطلاعات جدید از اوایل آزمایشی را نشان می دهد

نوع واکسن: نه همه برابر خلق شده اند: از راه های مختلفی برای جلوگیری از این ویروس است که باعث COVID-19

آکسفورد-Astra Zeneca واکسن با استفاده از ضعف شامپانزه ویروس سرماخوردگی به حمل یک پروتئین از SARS-CoV-2 به سلول های انسان است. هنگامی که وجود دارد آن باعث به فرد سلول های تولید سنبله پروتئین موجود در سطح SARS-CoV-2 باعث سیستم ایمنی بدن به تشخیص و حمله ویروس.

نزدیک به یک ماه پس از دریافت یک شات 32 35 شرکت کنندگان در آزمایش نشان داد که آنها تا به حال توسعه یافته خنثی سازی آنتی بادی به SARS-CoV-2 – نوع پاسخ ایمنی است که اعتقاد به ضروری برای محافظت کند. هیچ یک از شرکت کنندگان تا به حال COVID-19 بنابراین روشن نیست که آیا آنها در واقع در برابر آن است. تنها یک بزرگتر فاز 3 محاکمه چند که میله میله برای شروع این تابستان را نشان می دهد واقعی حمایت می کند.

حدود 70 درصد از شرکت کنندگان در آکسفورد-Astra Zeneca محاکمه دچار خستگی و سردرد پس از AZD-1222 شات در مقایسه با تنها 41%-48% از کسانی که موفق به دریافت واکسن مننژیت. در میان 10 نفر که از دریافت یک دوز اضافی از COVID-19 واکسن عوارض جانبی کمتر شایع پس از دوز دوم.

نویسندگان این مطالعه توصیه می شود که این واکسن در حال حاضر باید آزمایش در افراد مسن که دارای سیستم ایمنی ضعیف تر و آسیب پذیر تر به بد موارد COVID-19.

آدریان تپه محقق دیگری گفت: از آن خواهد بود مفید به مقایسه مختلف واکسن نتایج تولید شده در آزمایشگاه در سراسر جهان و حتی برای تست آن واکسن را در همان آزمایشگاه. او گفت که این کمک به درک بیشتر از نحوه ارزیابی موقت موفقیت محققان.

دوم مطالعه منتشر شده در دوشنبه در مجله لانست در یک نگاه چینی کانديد واکسن آزمایش شده در بیش از 500 نفر از جمله تعداد کمی مسن تر از 55. هدف از این مطالعه بررسی پاسخ ایمنی و ایمنی واکسن و تعیین دوز است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در یک بزرگتر فاز 3 دادگاه.

از 508 شرکت کنندگان 253 دریافت دوز بالا, 129 دریافت یک دوز پایین و 126 دارونما.

چینی واکسن نامزد این نسخهها کار میکند تقریبا در همان راه به عنوان آکسفورد-Astra Zeneca اما با استفاده از یک نسخه ضعیف از انسان سرماخوردگی ویروس – به جای یک شمپانزه ویروس – برای ارائه SARS-CoV-2 پروتئین است. نیمی از محاکمه شرکت کنندگان در حال حاضر سیستم ایمنی بدن به انسان ویروس سرماخوردگی است که انتظار می رود به منظور محدود کردن واکسن اثربخشی.

دادگاه متوجه شد که 95 درصد از کسانی که دریافت دوز بالای نامزد واکسن و 91 درصد از کسانی که از دریافت یک دوز پایین نشان داد یک پاسخ ایمنی 28 روز پس از ضربه. نزدیک به 60 درصد نشان داد خنثی پاسخ آنتی بادی است که اعتقاد به ضروری برای حفاظت در برابر SARS-CoV-2.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de