واشنگتن – دو برابر را در یک کمپین موضوع با هدف حومه او باید نگه دارید برای پیروزی در انتخابات مجدد رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه اظهار داشت که اتاق خواب جوامع دیگر خواهد بود “م” در نزدیکی “کم درآمد” مسکن.

مرجع اوباما-دوران ضد تبعیض مسکن مقررات دولت او nixed هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی که در حومه پیدا کرده اند که در حال حاضر تجربه کاهش نرخ جرم و جنایت و بالاتر از ارزش ملک به دلیل قانون مرگ – نقشه کشی سریع ملامت از منتقدان که با اشاره به ارائه تلاشی بود برای رسیدگی به تبعیض نژادی.

مغلوب ساختن پیشی جستن که نظرسنجی ها نشان می دهد که انتهایی در میدان نبرد متحده در تلاش است تا قاب دموکرات به دنبال “لغو” ملت حومه کلیدی مربوط به حوزه های برای هر دو طرف. دموکرات ها – از جمله حزب presumptive نامزد جو بایدن – را متهم به تهمت نژاد طعمه.

“من خوشحال هستم به اطلاع همه مردم زندگی خود را در حومه شهر زندگی رویا است که شما دیگر نمی خواهد ناراحت شود و یا از نظر مالی صدمه دیده با داشتن مسکن اقشار کم درآمد ساخته شده است در محله” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی به عنوان او پرواز کرد به تگزاس برای چندین حوادث چهارشنبه. “خود را قیمت مسکن بالا خواهد رفت بر بازار و جرم و جنایت خواهد شد.”

پیام کشید آتش از چند تهمت منتقدان.

بیشتر: نظرسنجی: نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها حمایت از تظاهرات علیه بی عدالتی نژادی

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او بپرسید نه ولادیمیر پوتین در مورد نعمت در نیروهای نظامی ایالات متحده آمریکا

“من مطمئن هستم که چیزی را فراموش کنیم اما این است که شاید ننگین ترین توییت من می توانم به یاد داشته باشید از او” نوشت: Matthew Miller سابق سخنگوی وزارت دادگستری در دولت اوباما. “رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا گفتن مردم فقیر برای رفتن به جهنم.”

John J. گوش استاد دولت در Claremont McKenna, کالج, با اشاره به قانون است نه به طور خاص با هدف کم درآمد مسکن بلکه تبعیض نژادی.

“او است که معادل دو منظور درخواست تجدید نظر به تبعیض نژادی,” Pitney گفت. “جای تعجب نیست. تهمت می خواهد مردم را به فکر می کنم در مورد جرم و جنایت و نژاد به جای این همه گیر مرگ و میر.”

این مقررات در دست های 2015 مثبت پیشبرد مسکن عادلانه قانون نیاز به محلی که دریافت بودجه فدرال به مطالعه تعصب نژادی در الگوی مسکن و توسعه قصد دارد به آن آدرس. منتقدان از جمله تهمت و وزارت مسکن دبیر بن کارسون را به نام مورد نیاز بیش از حد سنگین.

کارسون هفته گذشته اعلام کرد که این قانون خواهد بود به حالت تعلیق درآمد.

“ما آن را به بیاستفاده و در نهایت اتلاف وقت برای محلات به پیروی بیش از حد اغلب در نتیجه بودجه در حال هدایت به دور از جوامع که به آنها نیاز دارید بیشتر” کارسون گفت: در آن زمان.

مغلوب ساختن پیشی جستن است ratcheted تا خود را به لفاظی در مورد این مسئله این ماه با استفاده از یک باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی جولای 14 به ادعای بایدن می خواهد به “لغو حومه.” دو روز بعد صحبت در جنوب چمن تهمت نادرست ادعا کرد بایدن می خواهد پال خواستار قطع بودجه دولت ادارات پلیس و “حومه خواهد بود و دیگر به عنوان ما آن را می دانم” اگر او انتخاب شده است.

روز بعد تهمت ارسال یک صدای جیر جیر به او گفته بود در نظر گرفته شده برای “زنان خانه دار حومه امریکا” استدلال “بایدن را نابود محله خود و خود را از رویای آمریکایی است.”

رئیس جمهور است و طناب دیگر فرهنگی touchstones به این خط استدلال از جمله تظاهرات اخیر برای برابری نژادی. مغلوب ساختن پیشی جستن است تلفیق شدهاست تظاهرات مسالمت آمیز نشان دادن مرگ جورج فلوید با خشونت که فوران در برخی از شهرستانها در کنار کسانی که تظاهرات و تبلیغ یک “نظم و قانون” پاسخ با استقرار فدرال اجرای قانون مقامات به پورتلند شیکاگو و دیگر شهرستانها.

بایدن متهم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای ترساندن رای دهندگان و منحرف کردن اذهان از مسائل دیگر.

“او در حال حاضر در تلاش برای ترساندن جهنم از حومه شهر می شود.” “این مورد را بدست آورد. این است که در مورد تلاش برای تقسیم کشور است. و تا کنون خدا را شکر مردم آمریکا نیست با داشتن هر یک از آن.”

مغلوب ساختن پیشی جستن استراتژی تأکید بر اهمیت و ضرورت حومه برای انتخاب مجدد او. ایالات متحده آمریکا امروز تحلیل از دورۀ انتخابات بازده در سراسر کشور در سال 2018 در بر داشت بیش از 80 حومه استان ها و شهرستانها – با درآمد بالا و تعداد زیادی از کالج تحصیل رای دهندگان – رای دموکراتیک تر در مقایسه با سال 2016.

هنوز چند نظر سنجی پیشنهاد کرده اند یک تغییر در حال وقوع در کشور در مسائل نژادی است که می تواند در معرض ترک در رئیس جمهور استراتژی است. نزدیک به دو سوم از آمریکایی ها گفت: آنها در حمایت از تظاهرات اخیر علیه نژادی و بی عدالتی باعث قتل فلوید در مینیاپولیس با توجه به نظرسنجی گالوپ شنبه منتشر شد.

نه در 10 سیاه آمریکایی ها گفت: آنها در پشتیبانی از این تظاهرات در مقایسه با 89 درصد از آمریکایی های آسیایی تبار 70 درصد از اسپانیایی ها و 59 درصد از پاسخ دهندگان سفید.

می خواهید به صحبت بیشتر در مورد سیاست؟: Join our Facebook group: ‘در سراسر راهرو در سراسر کشور.’

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de