اشویل, N. C. – به اشویل اداره پلیس تهاجمی برچیدن داوطلب پزشکی ایستگاه 15 دقیقه پس از منع رفت و آمد کرده و خواستار پاسخگویی در سراسر شهرستان و فراتر از آن.

تصویری توسط شهروند زمان از روز شنبه حادثه نشان می دهد اشویل افسران پلیس ضد شورش و برگزاری سپر تشکیل یک محافظ دایره در اطراف افسران stomping و سلاح سرد آب بطری. دیگر افسران نابود لوازم پزشکی مانند باند و راه حل شور.

برای برخی از افسران اقدامات حاکی از خشونت معترضان نرده برابر طول تظاهرات جورج فلوید مرگ در دست پلیس است.

شهردار استر Manheimer نام آن را “بی معنی” در روز شنبه بیان.

واقعیت را بررسی کنید: پلیس به از بین بردن یک پزشک منطقه در طول تظاهرات در اشویل ،

در روز شنبه بیانیه رئیس پلیس دیوید زاک گفت: عرضه های پزشکی در منطقه “بود مجاز توسط شهر اشویل بود و قرار بود در مالکیت خصوصی بدون اجازه از صاحب ملک است.”

زاک گفت: بطری های آب ویران شد چرا که معترضان استفاده کرده بودند آنها را به عنوان سلاح.

پلیس نابود موارد دیگر به این دلیل که آنها به دنبال مواد منفجره با توجه به این بیانیه. در میان لوازم شدند تامپون و میله گرانولی را کنار بگذارید.

Manheimer در یک شنبه در سخنرانی در مرکز شهر اشویل کلیسای خیابان نیز صحبت از پاسخگویی.

او گفت: پلیس تخریب پزشکان’ چادر بود “اشتباه آن را بی معنی و آن را تنها در خدمت به تقویت آن احساس بی اعتمادی صدمه دیده و خشم.”

“ما نیاز به یک جامعه که در آن مردم می توانند اعتماد که در آن آنها می تواند ایمان و قادر به این باور است که آنها اداره خواهد شد نسبتا با احترام و با عزت و کسانی که در قدرت نمی خواهد سوء استفاده از موقعیت خود و باعث می شود دیگران به رنج می برند,” او گفت:.

زاک تکرار Manheimer تن درخواست جامعه برای ادامه به نگه داشتن او را پاسخگو باشد. “لطفا کمک به ما در رفع چه چیزی اشتباه است,” او گفت:.

او در آنجا ماند تا حد زیادی متمرکز بر فلوید بلکه صحبت کرد و در شرایط کلی در مورد اینکه چگونه افسران در نیروی وظیفه حفظ نظم و صلح است.

“برخی از این است که ما نیاز به یک بخشی از سیستم” زاک گفت. “اما این چیزی است که به خطاب: سیستم.”

‘بچه های خوب, داوطلبان’

صاحب کسب و کار جورج Frangos ناراحت شد توسط زاک ادعا که داوطلب نمی شد اجازه داده می شود در اموال.

Frangos به صراحت داوطلبان مجاز به استفاده از باغی به اشتراک گذاشته شده توسط رستوران خود یک جهان دم و سالسا را.

عکس: تظاهرات در سراسر جهان نشان می دهد همبستگی با تظاهرکنندگان ما

مؤتلفه مجسمه: این پایان برای دیگر مؤتلفه یادبود?

“آنها فقط بچه های خوب, داوطلبان,” Frangos گفت. “و آنها تقریبا حفاظت از ساختمان ما. به یک معنا آنها تقریبا ارائه حفاظت به کوچه که دارای سابقه خوب اتفاق می افتد وجود دارد.”

Sean میلر یک UNC اشویل دانش آموز است که سر از ارتباطات برای این تیم پزشکی گفت: این گروه تضمین همه داوطلب آموزش پزشکی.

“ما تا به حال پزشکان خبره پرستاران EMTs و نظامی مبارزه با پزشکان و ما نیز تا به حال دیگر مردم بودند و CPR و کمک های اولیه, گواهی,” او گفت:.

او همچنین گفت که آنها تا به حال یک توافق شفاهی با APD به حال حتی پس از حکومت نظامی.

چهار روز بعد از پلیس برچیده پزشکی ایستگاه پزشکان سعی در راه اندازی دوباره اما شد متوقف شده توسط پلیس.

“آنها گفتند که تا به حال دریافت اطلاع از صاحبان ملک است که آنها نمی خواهند ما وجود دارد” میلر گفت. “پس APD تا به حال به در آمده و به ما بگویید که ما تا به حال به ترک هر صاحبان.”

مزرعه برگر مدیر کل سارا برتون گفت: پزشکان شروع عملیات در مزرعه برگر پاسیو در مارس 31 و چپ منطقه در یک “ترک-آن-به-شما-پیدا-آن را وضعیت” هر شب.

“این اشویل اداره پلیس می توانست به راحتی از آنها خواست تا متفرق در شب از ژوئن 2 قبل از هر گونه درگیری به وجود آمد,” او گفت:. “با این حال آنها تصمیم به از بین بردن منابع خود را و آنها را با فشار از کوچه حدود 8:15.”

برتون گفت: مزرعه برگر کارکنان ماند و بعد از تغییرات خود را برای کمک به پزشکان تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر APD چپ پشت انبوهی از بطری های پلاستیکی و پراکنده غذایی — قبل از رفتن به خانه برای شب.

“ما اعتقاد داریم که تا به حال ما با توجه به پزشکان اجازه به مستقر صرفا در خود ما پاسیو همان نتیجه را به اوج خود رسید,” او گفت:.

که صاحب کوچه?

اشویل آتش سخنگوی وزارت Kelly Klope گفت: داوطلبان هشدار داده بودند نه به در کوچه.

“آتش مارشال آیا راه رفتن بیش از وجود دارد و اجازه دهید آنها را می دانیم که دلیل آن را در یک فضای عمومی اما رو به صورت سه های مختلف کسب و کار آنها نمی توانند به هر نوع و از هر چیزی راه اندازی وجود دارد.”

کوچه در سوال این است که به اشتراک گذاشته شده و نگهداری شده توسط سه شرکت ها برای استفاده های متعدد از جمله به عنوان یک ورودی برای یک جهان دم که صاحب لیزا Schutz گفته شده است تعطیل برای چند ماه به دلیل دولت موظف COVID-19 محدودیت.

همچنین مورد استفاده به عنوان یک فضای باز ناهار خوری گزینه برای سالسا را که باز در زمان تظاهرات.

تماشا کنید: تظاهرات مسالمت آمیز نشان می دهد در جورج فلوید افتخار

مزرعه برگر تنها کسب و کار باز است. این رستوران به طور عمده با استفاده از این کوچه به دسترسی به یک زباله دانی.

شهرستان سوابق نشان می دهد نیمی از این کوچه متعلق به پک مربع اموال یک بازوی ساوانا مبتنی بر سرمایه گذاری شرکت Wicker Park مدیریت سرمایه که صاحب سالسا ساختمان و بسیاری خواص دیگر در شهرستان.

اصلی وجود ندارد پاسخ دادن به ایمیل های فرستاده شده در روز پنج شنبه.

نیم دیگر متعلق به رهبر, ساختمان متعلق به Atlanta-بر اساس همکاری مشترک, خواص, LLC. مالک وجود دارد کاهش یافته است به اظهار نظر در مورد وضعیت.

جوآن بدر مورگان تجاری املاک و مستغلات وکیل با بخش و اسمیت, P. A, گفت:, تعیین, کوچه باغی, حقوق می تواند پیچیده باشد.

بهینه حقوقی اسناد طلسم مشترک صاحبان حق استفاده و حفظ, کوچه باغی, او گفت:.

“در صورت وجود چنین توافق در وجود صاحبان خصوصی, کوچه باغی, مشترک حق استفاده و نگهداری کوچه و استفاده از آنها نمی تواند محدود کردن یکدیگر استفاده و دسترسی به باغی,” او گفت:.

هنگامی که وجود دارد هیچ توافق کتبی صاحبان مذاکره می تواند مربوطه به حقوق او اضافه شده است. “زمانی که امکان پذیر نیست صاحبان می توانید طرح دعوی بیش از این حقوق.”

او گفت: یک مستاجر با استفاده از یک مشترک کوچه بستگی دارد اجاره نامه تنظیم شده است.

Frangos گفت: او نمی دانست که شرایط خاص خود را اجاره. اما او این را نباید پایین آمدن به کوچه حقوق.

او همچنین گفت که او قدردانی کار پلیس را انجام دهد.

“از نقطه نظر من پلیس مانند هر کس دیگری باید پاسخگو اعمال خود و درمان مردم است.”

در توییتر دنبال کنید: @mackensy

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de