هر چند او و همسر سیدنی Esiason استقبال از یک عضو جدید به خانواده خود را در روز سه شنبه نشینان جلو Matt Martin در حال حاضر بازگشت به یخ.

زیر دریل با linemates کال Clutterbuck و کیسی Cizikas در طول تمرین در صبح روز جمعه مارتین توضیح داد که چگونه او این است که مدیریت جدید پدر به دختر و ویندزور فضل در حالی که همچنین در حال آماده شدن برای پلی آف جام استنلی.

“من فکر می کنم حمایت ما را در اینجا بزرگ است” مارتین گفت: در طول یک زوم تماس بگیرید. “سیدنی کاملا در هیئت مدیره برای من به بازی. او خانواده اش در اینجا است که کمک خواهد کرد که او را در حالی که من رفته و هر دو از خانواده های ما می خواهند من را به بازی.”

سر مربی بری Trotz تایید کرد که او از بازیکنان و تصمیمات خود را در رابطه با شرکت در پلی آف از جمله مارتین را به انتخاب کردن.

“این است میخوام یک تست, شما می دانید, ذهنی, جسمی و احتمالا احساسی” Trotz ” در یک زوم تماس بگیرید. “من می دانم که او تا به حال زمان به فکر می کنم در این مورد و بحث در مورد آن با همسر خود. اگر او نمی شود و سپس آن را OK. ما درک می کنیم چرا که همه زندگی در مناطق مختلف است. ما نمی دانیم که تمام شرایط بهداشتی اساسی هر عضو خانواده و پس از آن واقعا مهم است که بازیکنان در ذهن روشن و آزاد را به سمت راست تماس بگیرید برای آنها. اگر آن را در یک تیم هاکی و رفتن به مرکز شهر و احساس راحت است که همه ما می خواهیم.”

قبل از فصل آمد به توقف ناگهانی به دلیل coronavirus, جزایر حال 35-23-10 رکورد رتبه ششم در شهر را بدست آورد. هر چند بسیاری از بازیکنان شده بود یخ برای سه یا چهار ماه مارتین گفت که او مطمئن است از جزایر’ شانس برای برنده جام استنلی.

“ما قرارداد امضا کرده ایم یک کار انجام دهید و این است که سرگرم کننده ترین زمان به بازی” مارتین گفت. “امیدوارم که این است که همه گفته و انجام می شود من قادر به رها کردن وینی در بالای جام استنلی و عکس گرفتن.”

در حالی که خانواده اش پیوستن به سفر خود را در سراسر پلی آف خواهد بود یک سناریو کامل آنها ممکن است قادر به.

“من مطمئن هستم که سیدنی خواهد آمد برای کنفرانس نهایی” مارتین گفت. “این یک سیال وضعیت ایده آل نیست اما زندگی ادامه دارد. این بخشی از زندگی است. من کار من و امیدوارم در انجام آن موثر است.”

هنگامی که مارتین ارسال شده اولین عکس از وینی در چهارشنبه Boomer Esiason سیدنی پدر و سابق NFL quarterback شد سریع به اظهار نظر در مورد رنگ پتو نوزاد.

“عشق قرمز و سفید و آبی راه راه پتو! که دختر من!” Esiason یک بی شرم رنجرز فن توییتی.

مارتین نمی بلافاصله در پاسخ به صدای جیر جیر اما او تایید کرد او خواهد بود در پاسخ به پدر در قانون.

“آره, من یک جواب برای او امروز در توییتر نگران نباش” مارتین گفت. “ما راست که از امروز اما او بزرگ شده است. من فکر می کنم او هیجان زده برای ما بسیار هیجان زده به وینی اینجا.”

مطمئن شوید به اندازه کافی مارتین آیا پاسخ بعد از آن در روز جمعه, به tweeting, یک تصویر از وینی با نشینان لوگو در لباس خواب خود را با این پیام: “شما به نظر می رسد اشتباه @7BOOMERESIASON بنابراین اجازه دهید من روشن آن را برای شما. #LGI.”

این جزایر خواهد برگشتی در تورنتو در برابر پلنگ در اوت. 1 در 4 p. m.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de