این روزها شما می دانید زمانی که شما یک كانادا. شما هرگز نمی دانید اگر حرفه ای خود و اعمال خوب و اعمال خوب در نظر گرفته شده اعمال و صادقانه کار خواهد بود, ربوده شده توسط حاشیه دیوانه یا صرفا واهی و پوچ به عموم رنگ شما به عنوان آنچه که آنها می خواهم به شما امیدوارم که شما هستند و یا به عنوان خوانده شده آنلاین است که شما قطعا می شوند.

بنابراین شما را تبدیل به یک نژادپرست به خاطر این که سریع و موثر جایگزین برای معقول مدنی و گفت و گو و برای برخورد با برخی, روشن, حال و اغلب منفور حقایق.

بنابراین ساده ترین و امن ترین راه برای محافظت از خود را حرفه ای است که به واسطه کار بد به کسانی که شما با آنها مخالف نادیده گرفتن آنچه شما می توانید از دست ندهید و یا به سادگی اجرا میشه.

اعطای Napear 32 سال تلویزیون صدای ساکرامنتو کینگز است مردنی این هفته اخراج از او فرفره به عنوان یک ساکرامنتو ورزشی بحث میزبان و “استعفا” را به عنوان صدای تلویزیون از پادشاهان تلویزیون پخش زیرا او یک نژادپرست است. شاید. هیچ مدرکی وجود ندارد که. اما واکنش های کورکورانه از به راحتی وحشت زده کارفرمایان (نگاه کنید به: Doug آدلر سابق ESPN تنیس تحلیلگر) است که همه آن را می گیرد.

مجموعه ای سابق پادشاه DeMarcus Cousins که Napear انتقاد کرده بودند مزمن تخلفات در زیانی به پادشاهان Napear در پاسخ به عموزاده’ توییتی سوال در مورد سیاه زندگی مهم جنبش پس از اتهام قتل جورج فلوید زیر زانو از مینیاپولیس پلیس با مشکوک ضبط.

مانند هیلاری کلینتون و احتمالا میلیون ها نفر قبل از او Napear بود و ساده لوحانه به این فرض است که “تمام زندگی” موضوع در حال حاضر در نظر گرفته شده توسط برخی به عنوان یک نژادپرست پاسخ به BLM جنبش است. به طور جدی.

من باقی می ماند و نا آشنا با ترجیح غیر نژادپرستانه پاسخ. اما تا زمانی که در این هفته تمام زندگی مهم به نظر می رسید معقول حساس احساسات به اشتراک گذاشته شده توسط حق فکر مردم.

بنابراین زمانی که Napear در پاسخ به عموزاده با “تمام زندگی و ماده هر یک!!!,” آن را تبدیل به یک “Gotchya!” لحظه. دیدن ؟ او یک نژادپرست! وجود را اثبات!

و به جای تبادل نادیده گرفته شده و یا Napear بودن دفاع دیرین کارفرمایان او به سرعت متهم محکوم به ماندگار خواری قربانی به شل و ول اتهام بر اساس مشکوک تفسیر خود را بر روی چوب و پاسخ.

شما هم اکنون می توانید پیدا کردن Napear را ثبت دائم در ویکیپدیا اخراج پس از 32 سال از تماس با یک تیم NBA, بازی چون کسی با کمی اجتماعی اعتبار خود ادعا کرد که او یک نژادپرست است.

به عنوان طولانی به عنوان عموزاده خواستار پاسخ در اینجا یک سوال پرسیده شده توسط منصف در میان آنها بسیاری از کسانی که همچنان به لیبرال — کاهش-صورت — زدم از آنها آشتی ناپذیر حقایق:

Grant Napear
داگ کریستی (l. به r.) و اعطای Napearاعطای Napear

زمانی که نمی, سیاه زندگی مهم است ؟ چرا که آنها تنها ماده گاهی اوقات ؟ هر روز در شهری امریکا نمرات از جوان مردان سیاه و سفید در حال ذبح جوان مردان سیاه و سفید. روز پس از روز پس از روز پس از سال, پس از سال, اعداد سرسام آور هستند.

که در آن سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات در نیوآرک شیکاگو هوستون لس آنجلس, Baltimore, آتلانتا به عدالت تقاضا برای این کشته?

چند ماه پیش پس از سه جوان مردان سیاه و سفید ضرب گلوله کشته شدند در یک روز در نیوآرک شهردار Ras Baraka گفت: نفرت برای پلیس — 78 درصد از نیوآرک نیروی سیاه است یا اسپانیایی — غیر-مقدماتی. این موضوع او گفت که پولیس بررسی چنین قتل مردمی حاضر به همکاری برای ترس از اقدامات تلافی جویانه از اعضای باند.

چه چیزی یادآور آلمان نازی recriminations — ما بعد از رفتن خانواده خود را — و نه جذب Black Lives Matter ،

شاهین offensive lineman Kaleb McGary این هفته توییتی “بنابراین در پاسخ به غمگین و بی معنی مرگ, مردم, رایت کردن ایستگاه های پلیس و کسب و کار مردم بی گناه … کسانی که در آن هستند بهتر از پلیس آنها ادعا می کنند به نفرت است.”

که قافیه با ابراز تاسف از بسیاری از رهبران سیاه و سفید که حاضر به بهانه یا توجیه رفتار غارتگران و arsonists.

هنوز McGary که سفید بود و مجبور به عذر خواهی برای او انجامد. کوردلی به چه کسی ؟ بودند غارتگران فکر “من انجام این کار را برای شما آقای فلوید!”?

خواننده دیوید Distefano زندگی گذشته 33 سال در ساکرامنتو. او هرگز شنیده Napear مطلق کلمه ای که به او زده به عنوان نژادپرست است. او اشاره کرد که پادشاهان’ ان بی سی ورزشی منطقه ای ایستگاه صدور بیانیه ای که “Napear نمایش نمی منعکس کننده دیدگاه ها از شبکه است.”

بنابراین به این نتیجه رسیدند Distefano, “NBC Sports باور ندارد که تمام زندگی مهم است؟” خیلی دیر; Napear در حال حاضر تاریخ است. مدرن عدالت بوده است در خدمت.

MLB خوب با اجازه بستری تقلب تیم خود

یک صد سال پیش قاضی Kenesaw کوه Landis شد MLB اولین کمیسر پس از سال 1919 جهان سری قمار رفع. او متهم بود با بازگرداندن اعتماد عمومی را. کسانی که خیانت بازی و یکپارچگی رنج می برند واقعی و پایدار حرفه ای عواقب. هشت White Sox دریافت عمر تبعید.

در عین حال غارت مانفرد امروز به نظر می رسد بی سر و صدا در سهولت به عنوان الکس رودریگز در میان اکثر بد بازیکنان MLB تاريخ خود را از سر گرفت خرید و منافع متس یک حق رای دادن MLB باید کشف و ضبط زمانی که صاحبان آن دو بار مالی نشان داد بی مبالاتی پرتاب با Ponzi schemers.

مانفرد ماه پیش باید گفت: زمان متس مالکیت که فروش حتی 1 درصد این تیم را رودریگز از سوال به عنوان او به ارمغان آورد و بازی به بیشتر بی احترامی به عنوان یک بیماری مزمن مواد مخدر تقلب و دروغگو.

این بازی که در آن او با بازی — او ضربه 696 صفحه اصلی اجرا می شود — کمتر مشکوک از ثابت بازی حتی اگر این بازی ثابت شد به غنی سازی رودریگز توسط صدها میلیون دلار پول او در حال حاضر دوباره پیشنهاد می شود به مالکیت مقابله با متس.

چرا Manfred در حال حاضر روشن ساخته است که بدون حق رای خواهد بود متعلق به هر بخش توسط کسانی که تشدید MLB رسوایی? چرا مانفرد اعلام رودریگز رد صلاحیت? می MLB دیگر جذب صادقانه پول ؟ یا آن را نمی کند مهم است ؟

و همان رسانه ای است که خواستار مجازات شدید برای Red Sox و Astros برای تقلب راه خود را به های اخیر سری جهانی قهرمانی به نظر می رسد بی حرکت و یا خوشحال رودریگز تجدید تلاش برای مالکیت حداقل بخشی از متس.

Francesa پایه فن مرده

مایک Francesa همچنان به انجام در هوا séances به تماس تازگی مرده معروف روح او ادعا می کند که شناخته شده و نسبتا خوب اما ذخیره چنین آیات را برای روز عبور خود را به سکوت فراتر از آن.

در هفته گذشته این بود, کالج بسکتبال, مربی ادی ساتون که Francesa در روز Sutton درگذشت نشان داد که “اغلب مواجه می شوند.” کجا ؟ ساتون مربی کریتون, کنتاکی, آرکانزاس و اوکلاهما امور خارجه.

Mike Francesa
مایک Francesaرابرت Sabo

در این هفته او برای اولین بار نشان داد که “من می دانستم که پت رنگ بسیار خوب” — بر اساس خبری که 12 سال Auburn football coach فوت کرده است. چگونه Francesa آمدن به او را می دانم بسیار خوبی ؟ او نمی گویند و رنگ را به صحبت کردن نیست.

Francesa را sophistry آنقدر بزرگ است که او به همین ترتیب نزدیک به کن Stabler پس از مرگ او. آنها باقی می ماند در تماس از طریق Ouija هیئت مدیره.

هنوز هم او ممکن است هرگز به پیشی بگیرد خود را در سال 2017 برای اولین بار پس از مرگ ادعا می کنند که در مری تایلر مور او از دست رفته “از طرفداران بزرگ از این را نشان می دهد.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de