آن را در زمان سه کلمه — “تمام زندگی ماده” — برای دراز مدت شوک سوار کار ماهر, و ساکرامنتو کینگز TV play-by-play گوینده اعطای Napear حرفه ای به بالا رفتن در شعله های آتش, اما 60 ساله ندامت تنها تا کنون می رود.

“من نمی خواهم به آن تماس بگیرید, یک اشتباه” به سیست لانگ آیلند بومی گفت: پست در روز چهارشنبه در یک گسترده مصاحبه تلفنی. از صدای جیر جیر و از آن پس Napear گفت: “من حتی نمی دانم چه صفت برای توصیف آن است.”

Napear روز سه شنبه استعفا داد و از پادشاهان و اخراج توسط ایستگاه های رادیویی که در آن او تا به حال یک eponymous نشان می دهد شناخته شده برای آن ساینده نیویورک استعداد.

دو روز قبل از آن او در توئیتر خود نوشت “تمام زندگی مهم نیست…هر یک!!!” در پاسخ به پادشاهان سابق ستاره DeMarcus Cousins که خواسته Napear افکار خود را در زندگی مهم جنبش است.

Napear اصرار می کند که او نمی دانست که “تمام زندگی از ماده” یک عبارت استفاده می شود اغلب به شيوههاى Black Lives Matter جنبش خفه شد تا در زمانی که صحبت کردن با این پست و در حالی که دفاع از خود در برابر مفهوم او افشاگری در جامعه سیاه و نژادپرستانه views.

“این باعث می شود من احساس بیمار به معده من به دلیل آن است که کاملا مخالف که من هستم,” او گفت:. “من 60 سال است. من به شما اجازه به سابقه زندگی من و آنچه که من انجام داده ام برای جامعه من و آنچه که من انجام داده ام. … افرادی که من می دانم از همه نژادها من اجازه دهید آنها را بگویید.”

Napear گفت که او غافلگیر شده توسط عموزاده’ سوال گفت: قبلا خاموش عموزاده در توییتر چرا که او “نمی مراقبت برای دیدن تمام گفتگوی بورسی” درباره عموزاده پس از پادشاهان معامله سابق پنجم-به طور کلی انتخاب در سال 2017.

اما این دو به مدت طولانی به حال لرزان ارتباط است.

“این بسیار آشفته, روشن و خاموش,” Napear گفت: از ارتباط خود که زمانی شروع شد که عموزاده تدوین شد در سال 2010. “او به طور مداوم دچار مشکل وارد شدن به حالت تعلیق در آورده. او بسیار فرار شخصیت. و من تا به حال یک بحث نشان می دهد و بنابراین وجود دارد من تا به حال به انتقاد از او را. من مطمئن هستم که او درک نمی انتقاد من.”

Grant Napear
اعطای Napearاعطای Napear

از جمله در سال 2019 که Napear به نام عموزاده “rudest, crudest ترین بازیکن بد اخلاق است که من تا کنون بوده است در اطراف من 31 سال در NBA” پس از عموزاده نفرین کردن رپتورز طرفداران که تشویق آسیب های خود را پس از آن رزمندگان هم تیمی کوین دورنت در فینال آن سال.

تلاش برای رسیدن به عموزاده بود که با چشم پوشی لیکرز در ماه فوریه بدون جواب رفت.

“سلام به انتظار” عموزاده در پاسخ به Napear “تمام زندگی” موضوع صدای جیر جیر که به دنبال دو نفر دیگر از پادشاهان سابق بازیکنان خواستار Napear.

“انتظار می رود چیزی کمتر از یک گنجه نژادپرستان ایم” مت بارنز که Napear گفت: شرکت در تورنمنت خیریه گلف.

“Demarcus ما می دانیم و شناخته شده اند که گرانت است” گفت: پادشاهان سابق All-Star کریس وبر که در حال حاضر NBA on TNT تحلیلگر. “این تیم می داند و همچنین. من به آنها گفته ام بسیاری از بار. آنها آن را دیده ام. آنها می دانند که او چه کسی است گفت:” وبر اضافه کردن دو دلقک emojis.

وبر پاسخ نمی دهند به چندین درخواست مصاحبه.

“من نه یک بار در 32 سال در انجام ساکرامنتو کینگز به حال هر فردی از هر ایستگاه رادیویی یا پادشاهان ذکر است هر چیزی را در هر شکل یا فرم در مورد من و روابط با اقلیت ها با هر گروه دیگری از مردم” Napear گفت. “که مطلق است و ننگ است که که تا کنون خواهد بود گفت. که مطلق است و ننگ.”

Napear گفت که او نیز انتقاد کرده است وبر در دادگاه ادعا کرد وبر و عموزاده بودند “دو نفر از حساس ترین ورزشکاران” او تا به حال شده است در اطراف.

از آنجا که “تمام زندگی ماده” توییت شد ارسال شده در, Napear منتقدان را با اشاره به آنچه آنها باور دارند که به نمونه های دیگر از Napear عبور از نژاد خط.

به عنوان NBA بررسی خوار سابق کلیپرز صاحب دونالد استرلینگ در سال 2014 پس از یک کلیپ از استرلینگ ساخت اظهارات نژادپرستانه در مورد آمریکایی های آفریقایی تبار بود که به بیرون درز Napear خواسته شد با یک تماس گیرنده که آیا او فکر استرلینگ بود یک نژادپرست است.

“من گفت: چیزی شبیه به” من نمی دانم اگر دونالد استرلینگ توسط یک نژادپرست من نمی دانم اما آنچه من می دانم که در آن است بسیار جالب که به عنوان مالک تیم بسکتبال او یک مدیر کل و یک سر مربی است.’ این چیزی است که متن این گفتگو است. تا زمانی که من خواندن [استرلینگ مرجع] در پست [این هفته] من تا به حال برای رفتن به عقب و درخواست برخی از همکاران به روز کردن که این حتی از آمد زیرا من گرفتار کردن گارد. من هرگز در دفاع دونالد استرلینگ و اتهامات عنوان شده علیه. نه یک بار.”

DeMarcus Cousins
DeMarcus Cousinsگتی ایماژ

Napear پاسخ منطبق با ساکرامنتو زنبور گزارش از همان حادثه است. Napear گفت که او نمی صورت واکنش در زمان. استرلینگ از دست کنترل از کلیپرز در مدت کوتاهی پس از.

نیز وجود دارد یک صدای جیر جیر در سال 2018 که در آن Napear موافقت با یک کاربر توییتر که گفت: آنها نمی خواهید برای دیدن تظاهرات در, فوتبال بازی ها, مرجع سابق NFL quarterback khezri زانو سال قبل در اعتراض به خشونت پلیس.

که Napear گفت: “وقتی که من رفتن به یک بازی در برادوی, من می خواهم به دیدن یک عملکرد. من نمی خواهم برای دیدن هر گونه اظهارات سیاسی که ساخته شده و یا هر گونه مسائل اجتماعی, چرا که نه چرا من دارم. من هیچ مشکلی با مردم معترض.”

Napear گفت: چندین سابق سیاه پادشاهان بازیکنان و همکاران رسیده برای نشان دادن حمایت خود را اما او کاهش یافته است به فاش کردن نام خود را.

کریس “سگ دیوانه” روسیه که بزرگ شد با Napear گفت: روز سه شنبه خود را نشان می دهد که “می گویند که اعطای Napear توسط یک نژادپرست پوچ است. در دانش من از او … اعطای Napear اعتماد به من وقتی که من می گویند این است که من هیچ چیز به جز یک نژادپرست است.”

پست رله Russo افکار به Napear که شروع به شکستن در حالی که صحبت کردن در مورد خود را در اواخر پدر برت که مبارزه برای حقوق مدنی در لانگ آیلند.

“این واقعیت است که شما فقط به من گفت که” Napear گفت: “من متاسفم که من کردم خیلی احساسی چرا که اگر کسی می داند و چه خانواده من ایستاده بود که کریس Russo.”

Napear می گوید که او نمی داند چه آینده ای برای او “فقط از طریق تلاش برای امروز.”

او در هیئت مدیره آینده بنیاد ساکرامنتو فراهم می کند که کمک هزینه های تحصیلی برای کسانی که نیاز به کمک های مالی. او میزبانی سالانه مسابقات گلف برای علت از سال 1995 و گفت: در جلسه بعدی او به بحث در مورد چگونگی این بنیاد می تواند درگیر در زندگی توجه کردند.

“اگر من می تواند کمک به دیگران و آموزش آنها را در راه من تحصیل کرده بود که” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de