مایک Francesa دیر شده بود. در قلب او قلب او باید بدانید که. او باید راه دور برای اولین بار. اما در حال حاضر او می کند, بازنشستگی به صورت واقعی در روز پنج شنبه.

در اواخر بهتر از هرگز.

در WFAN نشان می دهد پنج شنبه او صحبت در مورد این بیماری همه گیر کوروناویروس و او را آگاه تر از تمایل به افزایش وقت خود را با همسر و فرزندان خود را و لذت بردن از خانه خود در فلوریدا.

در 66 با یک محل در رادیو تاریخچه این جایی است که او باید باشد. و بی مهارت در اطراف برای یک ساعت و نیم هر روز بر طرفداران بی حوصله و بی علاقه خود تنها با تشدید بودن توییتر رسیدگی @BackAftaThis تمسخر او با کاراگاه کلیپ.

در پایان مخاطب گرفتار بود و مردی که تا به حال بوده است, شماره 1 نمی تواند پیدا کردن شنوندگان. ESPN نیویورک “مایکل کی نمایش” خرد او در آخرین کتاب.

زمانی که او در ابتدا بازنشسته در پایان سال 2017 او داده شد یک تور خداحافظی در خور یک پادشاه. اگر او تا به حال فقط رفته سپس او را نجات داد خود را در یک مقدار زیادی از خجالت. او می توانست اجتناب $8.99 در هر ماه برنامه که در تاریخ ایده های بد یکی از آنها است.

Entercom به او اجازه ارسال فن به آشفتگی وادار به لغو یک جدید گوناگون, نشان می دهد, featuring Chris کارلین مگی خاکستری و بارت اسکات پس از فقط چند ماه در بعد از ظهر.

CMB آن جای پا در middays اما Francesa این زلزله در نهایت منجر به Carlin و اسکات خروج به ESPN New York. Francesa گفت که او آمد به شروع برنامه بود اما رفته یک سال بعد با هیچ شواهد او تا به حال بسیاری از مشترکان است. آن همه بنابراین قابل پیش بینی است.

شرم از پایان Francesa زمان روزانه رادیویی است که آن به راحتی می تواند بوده ام. برای او و برای طرفداران خود را.

Francesa مهم نیست در نیویورک رادیو تاریخچه چرا که او یک عمل انفرادی. توسط خود او فاقد انرژی و شوخ طبعی است. به تنهایی او با استفاده از “مایک و سگ دیوانه” میراث برای سرپا نگه داشتن او را برای سال.

با کریستوفر (سگ دیوانه) Russo وجود سحر و جادو بود. اواز یا موسیقی دو نفری بود کامل نیست, اما زمان خود را و خود را در شیمی بود در نقطه.

زمانی که Francesa رز در فن او مراقبت او منابع واقعی و چیزهایی می گویند. او به عنوان یک CBS Sports, سرمقاله, دستیار کردم و دست خود را کثیف به دست آوردن دانش خودی با هم مشتاق مهارت تقلید می کنی آن است.

با روسیه و از دست رفته فقط حق پیچ به تمام زمان رادیو میزبان این دو به یک مسابقه ایده آل است. پس از اولین بازنشستگی Francesa باید قرار داده و نفس خود را به سمت و کار یک یا دو بار در هفته با روسیه در SiriusXM. به جای آن بدون هر گونه واقعی ارائه می دهد Francesa خواسته در WFAN.

او flailed اما او فقط می تواند خود را به ترک (صفحه اصلی) استودیو.

در حال حاضر او در نهایت می کند. وجود خواهد داشت یکی از آخرین روزانه عجله ئی در روز جمعه. پس از آن که آن را. آن زمان است. خوب برای او.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de