در یک لباس تمرین برای فصل, موسیقی blared بین در خفاش و جمعیت “پچ پچ” شنیده میشد در طول چهار intrasquad داد و بیداد, در سیتی زمینه است.

و به عنوان baserunners به سرعت از سوی منزل صفحه جعلی جمعیت roared.

این متس در میان تیم های, با توجه به, باشگاه, منبع, برنامه ریزی برای استخدام چنین سر و صدا در فن خود را خالی ballpark را یک بار در فصل به طور منظم آغاز می شود. این لوله کشی-در صدای جمعیت را به پیوستن به cutouts از طرفداران در این غرفه که در دسترس هستند برای فصل-دارندگان بلیط و دیگران حاضر به پرداخت هزینه برای سفارشی پلاکارد.

Jeurys Familia شد و مورد استقبال “Danza Kuduro” — طبق معمول ورودی موسیقی — پس از ورود به تپه. همانطور که برای سر و صدای جمعیت فامیلیا گفت که او آن را نادیده گرفته است.

“من خیلی با تمرکز من غلظت بسیار بالا بر روی آن تپه که این آخرین چیزی است که در ذهن من صدای طرفداران” Familia گفت.

به عنوان groundskeepers آبیاری زمین زیر کشت پس از داد و بیداد, “در نیویورک شیار” blared از طریق بلندگو برای اجرا تست.

یک برش از پدرو مارتینز نشسته در سیتی زمینه می ایستد.چارلز Wenzelberg/نیویورک پست

کانو رابینسون بالقوه در دسترس بودن به صورت فصل به دست آورده حرکت به عنوان او در بازی سه نوبت در پایه دوم و در زمان دو در-خفاش ها در intrasquad داد و بیداد. کانو بازگشت به اردوگاه شنبه گم شده و پس از یک هفته از تمرینات به دلیل نامعلومی.

“او را در شکل خوب است, بنابراین ما در حال رفتن به پیشرفت او در نوبت در طول این روزها” مدیر لوئیس Rojas گفت.


Johneshwy Fargas یک تو رفتگی در دیوار است که می تواند جای او را در 30 فهرستی برای شروع این فصل است. در سال گذشته Fargas به سرقت برده 58 پایگاه های خود در لیگ کوچک است. Fargas بود در باشگاه رادار در طول بهار آموزش پس از ضربه برای چرخه در یک گریپ فروت, بازی لیگ. با تغییر قانون برگزار خواهد شد که یک دونده در پایه دوم برای شروع همه فوق العاده نوبت در این فصل Fargas می تواند تبدیل به یک متخصص.

“او می تواند انجام برخی از چیزهای دیگر در زمین و بازی با کیفیت مرکز میدان و همچنین” Rojas گفت. “این فوق العاده است برای قرار دادن او وجود دارد و او را به کار و ویژگی های که به سرعت برای ما و بقیه هم تیمی های خود و در همان زمان ما کوزه کار در نگه داشتن او را و حاوی او را از انجام آن است. ما در حال استفاده از آن بچه ها که ما داریم.”


براد Brach و جارد هیوز هر دو قرار داده شده بر روی مجروح لیست. نه مسکن به نظر می رسد در اردوگاه.


گوردون بکهام نشده است در کمپ دو روز گذشته با توجه به Rojas. بکهام در تلاش است تا این تیم به عنوان یک پشتیبان infielder.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de