رقابت برای خرید متس است به سه … چهار … یا شاید فقط یکی.

پست تایید گزارش می دهد که حداقل سه گروه در حال حرکت به دور دوم مناقصه بر متس و شایعات باقی بماند مرموز چهارم پیشنهاد به طور فعال درگیر در این فرآیند است. آنچه نیز روشن است که صندوق های تامینی میلیاردر استیو کوهن همچنان مدعی پیشرو در این روند با توجه به جیب عمیق تر و حتی درک عمیق تر از حق رای دادن را ضعیف مالی, تصویر, مزایای که ممکن است تضعیف علاقه در یک جنگ مناقصه برای این تیم است.

در علاوه بر این به کوهن Sportico گزارش شده است که گروه های led توسط سهام خصوصی تیتان جاش هریس و دیوید بلیتزر و یک گروه در حال رشد به رهبری الکس رودریگز و جنیفر لوپز باقی خواهد ماند و در کشاکش برای خرید متس از Wilpon خانواده است. پست همچنین تایید کرد که هر سه مناقصه در محله از 2 میلیارد دلار با کوهن مناقصه دقیقا این رقم است.

زمزمه های یک چهارم رمز و راز خریدار باقی بماند اما خودی بگویید این پست که مفهوم فرد و یا گروهی با قابلیت تسویه حساب تا 2 میلیارد دلار یا بیشتر رفتن ناشناخته در این مرحله بعید به نظر می رسد.

“شاید یکی دیگر از رمز و راز پیشنهاد” یک منبع درگیر در این فرآیند گفت: پست. “اما آن را بیشتر احتمال دارد که این فقط یک تلاش برای حفظ استیو کوهن بر انگشتان خود را.”

نگه داشتن 64 ساله کوهن بر انگشتان خود را چیزی است که متس و bidders دیگر ممکن است آسان تر از انجام گفت با توجه به کوهن که مایل به پرداخت پول نقد در حالی که گروه دیگر ممکن است قرض گرفتن تمام یا بعضی از MLB $400 میلیون محدودیتی برای خرید این تیم است.

Steve Cohen
استیو کوهنAP

که گفت:, هریس است به ارزش 5 میلیارد دلار و بلیتزر 1.5 میلیارد دلار در حالی که وینسنت Viola — که اتحاد پیوست تا با J-میله پیشنهاد — ارزش حدود 5 میلیارد دلار وجود دارد, نقدینگی وجود دارد خارج وجود دارد برای شروع یک فرضی مناقصه جنگ با کوهن اگر این بازیکنان تصمیم به گرفتن رقابتی است.

چه ممکن است نگه دارید که از جنگ اتفاق می افتد اما واقعیت این است که دور 2 شامل Wilpons دادن مناقصه یک نگاه عمیق تر در این تیم امور مالی قبل از آنها تهیه احتمالا بالاتر پیشنهاد داد.

کوهن یک نگاه به تعداد کسانی که قبل از $2.6 میلیارد پیشنهاد درون منفجر شده در فوریه و خودی می گویند که آنچه که او را دیدم به او می دهد keenest ارزیابی از این تیم است.

“کوهن خوشحال بود نه با امور مالی خود را در ماه فوریه” یکی از ورزش های بانک گفت: پست. “او می داند که در مناقصه برنده نمی شود رفتن بسیار بالاتر هنگامی که بچه های دیگر در یک نگاه. … و به یاد داشته باشید او ناراضی بود با تعداد آنها قبل از COVID.”

علامت کوبا صاحب NBA دالاس ماوریکس و ساخته شده است که ناموفق مناقصه برای توله شیکاگو و تگزاس رنجرز گفت: پست است که یک میله با نزدیک شدن به او در مورد پیوستن به مناقصه خود را اما او گذشت کاهش به ارائه جزئیات بیشتر.

دیگر شایعه گردش در اطراف فرآیند فروش است که Wilpons خواهد شد نیاز به یک پشتیبان پیشنهاد باید کوهن موفق به دریافت تایید توسط MLB مالکیت. منابع متعدد بگویید این پست که تنها سکسکه کوهن را تا به چیزی برای انجام با او 2016 SEC حل و فصل و همه چیز را با صاحبان دیگر نگران بودن که یک مالک جدید را با 13 میلیارد دلار ممکن است پیچیده در لیگ آینده توافق مذاکرات دسته جمعی.

“آنها احتمالا نیاز به برخی از اطمینان داد که او را بازی عادلانه در حقوق” گفت: یکی بیس بال خودی. یک فرد آشنا با فرآیند تصویب توصیف کوهن شانس به عنوان “نه با شدت بهم زدن غوطه دادن اما من فکر می کنم او می خواهم تایید شود.”

عنوان پست گزارش Wilpons نیست مناقصه خود را در درآمد تولید کابل شبکه SNY اما تنها در پول-از دست دادن بدهی-زین تیم. شایعات در گردش اند که کوهن به حال پیشنهاد 2 میلیارد دلار برای SNY اما منابع نزدیک به میلیاردر گر حاضر به بازگشت به آن ادعا.

علاوه بر این منابع آشنا با شبکه های مالی, میخکوب کردن محکم کردن ارزش SNY در زیر 2 میلیارد دلار به لطف برخی از مشکلات بدهی های خود را.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de