مارکوس بود تحرک در نهایت تعیین می کند زمانی که او می تواند بازگشت به متس اما در جلسه برنامه ریزی شده برای روز جمعه رو hitters ممکن است یک شاخص او به سرعت در حال پیشرفت.

Right-hander هفته گذشته قرار داده شده بود مجروح در لیست سمت چپ گوساله اشک اما ادامه داده است پرتاب خود را در طول ناتوانی در تلاش برای نگه داشتن دست خود را ساخته شده است تا در طول بازیابی. بود بزرگترین مانع در حال اجرا است به زمینه و موقعیت خود را.

“جدول زمانی هنوز به تعیین خواهد شد اما او روبرو خواهد شد hitters [جمعه] است که تشویق” مدیر کل برودی ون Wagenen گفت: قبل از متس’ 4-2 دست دادن به Red Sox در سیتی زمینه است.

بود به نقطه ای در چرخش است پر شده توسط rookie دیوید پترسون که برنده لیگ برتر اولین پنج شنبه است و برنامه ریزی شده به صورت بریوز این آخر هفته در آتلانتا.

“[بود] در حال رفتن به باید به آموزش و قرار دادن خود را در یک موقعیت که در آن او احساس اعتماد به نفس و آموزش کارکنان احساس می کند اعتماد به نفس او می توانید این بازی را در سرعت کامل” ون Wagenen گفت. “او در زمین-توپ پارچ بنابراین او نیاز به رفتن به مطمئن شوید که او می تواند تپه و پوشش پایه اول.”

Marcus Stroman
مارکوس بودرابرت Sabo

بروس ماکسول توهین آمیز بالقوه او ساخته شده است یک گزینه جذاب برای متس که رسما اعلام شکارچی ورود به جزئی لیگ معامله است. ماکسول اولین MLB بازیکن را به زانو زدن در طول سرود ملی در سال 2018 با اوکلند.

“بروس یک پسر است که ما تا به حال علاقه و ردیابی در گذشته و ما فکر می کنم از نظر قدرت او ما را فراهم می کند برخی از بیمه خوب از ویلسون راموس’ نظر و اگر او می تواند به سرعت پیشرفت ما فکر می کنم او می تواند به ما کمک کند” ون Wagenen گفت.

ماکسول با توجه به ون Wagenen است بهبود تحرک خود را در پشت صفحه.

“ما امیدواریم که با ادامه کار او خواهد بود قادر به گرفتن یک بازی به طور منظم اگر لازم” ون Wagenen گفت.

پشت سر راموس که متس اند فو توماس نیدو و رنه ریورا در 30 فهرست.


جیک Marisnick هرگز به طور کامل دوباره از سمت چپ مصدومیت همسترینگ او پایدار حدود دو هفته پیش در کمپ باعث قرار دادن خود در مجروح لیست این هفته با توجه به ون Wagenen.

“او قادر به رسیدن به سرعت بالا اما او قادر به حفظ آن سرعت بالا راه است که در آن او امیدوار بود” ون Wagenen گفت. “ما احساس مانند آن را محتاطانه تصمیم به قرار دادن او در ایل او اجازه می دهد برای به دست آوردن این چیز راست و سپس امیدوارم ظرف 10 روز گاهشمار او خواهد بود به 100 درصد را به جایی که او قادر به شروع بازی ها و تفاوت ساز دفاعی که ما امیدوار بودم او خواهد بود.”

این متس رو به رو شد اولین تیم پرواز از شیوع کروناویروس با یک منشور به آتلانتا در انتظار آنها پس از پنج بازی. مدیر لوئیس Rojas نشان داد این تیم خواهد بود با استفاده از یک بزرگتر هواپیما از حد نرمال برای پیاده سازی اجتماعی فاصله. این متس به طور کلی استفاده از یک بزرگتر هواپیما برای سفر در ماه سپتامبر پس از فهرست اسامی گسترش دهد.

شکارچی Strickland تعیین شد و برای مأموریت به عنوان متس اضافه شده lefty دانیل زامورا به اغل گاو یا حشم. این متس نیز قرار داده شده infielder ادواردو Nunez در ایل با یک زانوی چپ کوفتگی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de