این متس’ خود عمق می تواند آزمایش می شود با جیک Marisnick برخورد با چپ همسترینگ تنگی.

Outfielder بازی نمی کند در این جفت ارز از نمایشگاه بازی در برابر یانکی ها بیش از آخر هفته بود و نه در صف دوباره جمعه برای متس’ intrasquad بازی.

امروز روز افتتاحیه بازی برابر بریوز سیتی در زمینه نزدیک شدن به سرعت Marisnick وضعیت در شک و تردید.

مدیر لوئیس Rojas به نام Marisnick وضعیت “روز به روز” و گفت: او در بخشی شبیه سازی شده در بازی یکشنبه در سیتی زمینه هنگامی که یعقوب deGrom او final tuneup قبل از باز کن.

او هنوز هم قادر به پنبه حلاجی تمرین و انجام برخی از کار دفاعی با توجه به Rojas.

Marisnick, 29, وارد در offseason در تجارت با Astros در ازای یک جفت از جزئی leaguers است و انتظار می رود به ارائه یک دفاعی ارتقا در مرکز یا تقسیم زمان با براندون Nimmo و یا به عنوان یک دیر باز یافته جایگزینی — اساسا جایگزینی ژوئن Lagares به عنوان یک راست دست بت کردن نیمکت.

Rojas گفت: نهایی intrasquad بازی از بهار آموزش 2.0 بازی خواهد کرد قابل ملاحظه نقش در چگونه متس قرار دادن نکات تکمیلی در فهرست خود را و تصمیم گیری هنوز هم نیاز می شود ساخته شده است.

“ما قطعا نزدیک” Rojas گفت: در آینده با یک روز افتتاحیه فهرست. “من احساس می کنم ما در حال حرکت در مسیر درست است. من می دانم که جمعه [در برابر بریوز] است سمت راست وجود دارد اما این سه بازی [از جمله پنج شنبه] واقعا مهم است.”

Jake Marisnick
جیک MarisnickAnthony J باعث تخریب جهانی

آنها هنوز در حال کار بر روی آنها چگونه تقسیم خواهد شد تا 30 فهرستی از نظر کوزه و موقعیت های بازیکنان است.

Right-hander واکر Lockett شده و در مجروح لیست با ناراحتی کمر, اما Rojas نشان داد او بهتر است اما هنوز هم نیاز به ساخت تا زمین خود را شمارش.

“او در یک جای خوب در حال حاضر” مدیر گفت. “او در حال پیشرفت. او ramping تا. او فقط پشت بقیه گروه.”

Lockett در روز یکشنبه بازی شبیه سازی شده با Rojas گفته او “اعتقاد” او تن به تن.

مایکل Conforto و جف مک نیل هر دو ضربه توسط رزین دوشنبه اما هر دو به نظر می رسد خوب است.

ویلسون راموس نبود با این تیم دوباره دوشنبه Rojas روز یکشنبه گفت که جالب توجه بود: “برخورد با یک موضوع شخصی.” توماس نیدو رنه ریورا و علی سانچز دیگر فو در اردوگاه.

ریورا homered خاموش استیون Matz در روز دوشنبه است و خوشحال می شود با متس.

“من فقط خوشحالم که فرصتی برای گرفتن در فهرست” ریورا گفت. “من لذت بردن از بودن در اینجا با متس. هر چه اتفاق می افتد, اتفاق می افتد.”

Rojas گفت ریورا است که در شکل بزرگ و “به نظر می رسد مانند یک انسان جدید با کار او را در آمدن به اردوگاه.”


پیت آلونسو خواهد بود میکروفن می خواهم تا برای MLB کانال یوتیوب در روز جمعه و در طول فصل یک منبع تایید کرد.

آلونسو به توافق رسیدند در طول زمستان به یک میکروفون قرار داده شده در داخل پایه اول در سیتی زمینه به ضبط مکالمات بین آلونسو و بازیکنان مخالف. کسانی که چت می توان به پخش به طرفداران در رسانه های مختلف سیستم عامل است. آلونسو گفت: او نزدیک شد MLB با این پیشنهاد.

اولین baseman صحبت در مورد امکان شرکت در یک پروژه مشابه در بهار آموزش.

“فقط به خاطر اینکه همه می پرسد:” چه شما در مورد بحث در پایه اول?’ “آلونسو گفت: در بهار.

در حال حاضر او در نظر گرفتن گام بعدی خواهد شد و میکروفون.


Dom اسمیت در ادامه به آمار در بهار آموزش 2.0 و Rojas می خواهد برای پیدا کردن راه هایی برای او در خفاش ها در طول فصل.

“او شده است جامد” Rojas گفت: اسمیت است که می توانید با پر کردن در در اول و در سمت چپ. “او آن را احساس. او صاف در صفحه. من قطعا فکر شده از چیزهای مختلف است. خود را تطبیق پذیری میخوام کمک و داشتن DH خواهد شد ، ما می خواهیم به نگه داشتن او را در وجود دارد.” این متس اضافه تر مقوا طرفداران در غرفه سمت چپ پایین خط زمینه در سیتی زمینه است.

اولین baseman صحبت در مورد امکان شرکت در این پروژه در طول آموزش بهار.

“فقط به خاطر اینکه همه می پرسد:” چه شما در مورد بحث در پایه اول?’ “آلونسو گفت: در بهار. “یکی از جالب ترین مکالمات من تا به حال با فردی فریمن در مورد شراب. او یک wino و من عاشق شراب نیز می باشد. ما صحبت, ‘شما چه بود ؟ مورد علاقه خود را چه بطری ؟ آنچه را مورد علاقه خود را؟’ “

در حال حاضر او در نظر گرفتن گام بعدی خواهد شد و میکروفون.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de