سهام ایالات متحده در روز دوشنبه با اشاره به پایین باز به عنوان سرمایه گذاران آماده برای یک مجموعه از سه ماهه نتایج حاصل از شرکت در طول چند روز آینده. بیش از 480 شرکت ها در زنجان به گزارش رسانی از جمله تعدادی از برجسته فن آوری های مربوط به شرکت.

چگونه معیار انجام است ؟

آتی به صورت میانگین صنعتی داو جونز ما:YMU20 ما:YM00 شد 45 امتیاز و یا 0.2% پایین تر در 26,474 کسانی که برای S&P 500 شاخص ما:ESU20 ما:ES00 فروکش 6.40 امتیاز یا 0.2% در 3,207.50 در حالی که Nasdaq-100 آتی ما:NQU20 ما:NQ00 شد 7.50 امتیاز یا کمتر از 0.1% بالاتر در 10,630.

روز جمعه شاخص Dow ما:DJIA به پایان رسید 2.3 درصد بالاتر از شاخص S&P 500 ما:SPX رزرو افزایش 1.3 درصد و شاخص Nasdaq Composite ما:COMP از دست 1.1%.

چه رانندگی بازار ؟

وال استریت است مجموعه ای برای شروع یک هفته پر مشغله از درآمد شرکت ها که می تواند کمک به تعیین اینکه آیا یک اصطلاح چرخش از highflying سهام تکنولوژی و به ضرب و شتم پایین cyclicals است پایدار با کروناویروس موارد و مرگ و میر در کشور ادامه برای رسیدن به رکورد بیش از آخر هفته.

کارولینای شمالی, لوئیزیانا و کنتاکی گزارش سابقه عفونت COVID-19 2,400, 3,119 و 979 بود روز یکشنبه وال استریت ژورنال گزارش داد در حالی که آریزونا ثبت یک رکورد مرگ, شمارش از 147 مرگ و میر.

در ضمن فلوریدا کانون در ایالات متحده گزارش شده نزدیک به هفت روز به طور متوسط 12000 موارد صعودی نزدیک به 30% با توجه به CNBC با استناد به داده های گردآوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

تشدید مرگبار بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا است که کاهش امید به صورت V شکل و یا سریع و قوی اقتصادی بهبودی از این بیماری همه گیر به عنوان ویروس مالیات عمومی-نظام سلامت از برخی از ایالت ها و شهرداری ها و نیروهای مجدد از اقدامات برای محدود کردن بیشتر شیوع شدید.

سرمایه گذاران اطلاعات از شرکت ها از جمله مایکروسافت ما:MSFT, ما:TSLA و اینتل ما:INTC, در میان رژه از اشخاص است که ارائه بینش بیشتر در مورد چشم انداز اقتصادی به عنوان شرکت های آمریکایی ادعا می کنند با بدترین بیماری های همه گیر در بیش از 100 سال است.

همچنین شرکت کنندگان در بازار در حال تماشای تحولات در اطراف محرک بودجه در اینجا و در ایالات متحده آمریکا با سران اتحادیه اروپا در بروکسل مذاکره بی سابقه €1.85 تریلیون دلار ($2.1 تریلیون دلار) بودجه و coronavirus بازیابی صندوق برای مقابله با بحران.

رهبران اتحادیه اروپا گفته شد که نزدیک به یک بسته نجات پس از چهار دولت—, اتریش, هلند, دانمارک و سوئد — شناخته شده به عنوان چهار صرفه به نظر می رسد به توافق برای تقسیم بین کمک های مالی و وام های که متوقف شده بود ایران بیش از آخر هفته با توجه به خبری بلومبرگ با استناد به مقامات آشنا با مذاکرات.

“برخی از پیشرفت های ساخته شده است که دلگرم کننده است و مذاکرات در حال انتظار برای انجام این بعد از ظهر” به گفته دیوید مدن تحلیلگر بازار در CMC Markets انگلستان در یک تحقیق داشته باشید. “اتحادیه اروپا باید سابقه زیادی در خانه haggling اما در پایان یک معامله است که معمولا زده,” او نوشت.

در ضمن بازگشت به واشنگتن قانونگذاران را با هدف به پیش نویس های اضافی بسته نجات خود را با یک گروه از جمله رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل و وزیر خزانه داری استیون Mnuchin تنظیم برای دیدار در کاخ سفید به بحث در مورد $1 تریلیون دلار بسته است که کمتر از $3.5 تریلیون پیشنهاد شده توسط حزب دموکرات. مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا در حال حاضر تحت فشار قرار دادند از طریق گسترده تر از 3 تریلیون امداد لایحه برای تقویت ویروس, تست نگه داشتن کمک جریان و مجموعه ای جدید و بهداشت محیط کار استاندارد برای بازگشایی مدارس و مغازه ها و محل های کار است.

که سهام در تمرکز ؟
  • سهام شریف انرژی, Inc. ما:NBL رسید در premarket معاملات در روز دوشنبه پس از شورون پارسیان. ما:CVX تایید همه سهام معامله برای خرید نفت-و-گاز تولید حدود 5 میلیارد دلار. از جمله نجیب بدهی معامله خواهد بود به ارزش حدود 13 میلیارد دلار است. معامله شد به گزارش وال استریت ژورنال.
  • Briggs & Stratton پارسیان. ما:BGG روز دوشنبه گفت: این پرونده فصل 11 ورشکستگی و توافق به فروش بسیاری از دارایی های خود را به KPS سرمایه همکاران.
  • سهام شرکت هالی برتون. ما:HAL غرق در premarket معاملات در روز دوشنبه پس از نفت-شرکت خدمات گزارش, تعجب, سه ماهه دوم تعدیل سود اما درآمد که سقوط کوتاه از انتظارات است.
  • Cal-مین, غذاهای, Inc. ما:آرام گفت: آن را به حال درآمد خالص از $60.5 میلیون دلار یا $1.24 یک سهم مالی خود را در سه ماهه چهارم به 30 مه پس از از دست دادن $19.8 میلیون و یا با 41 سنت افزایش سهم در سال-دوره قبل از آن.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de