واشنگتن – اگر شما امیدوار بودند برای یکی دیگر از محرک چک از دولت فدرال ممکن است شما را در شانس هستند.

خوب برخی از شما ممکن است در شانس.

رهبران کنگره امیدوار هستند به یکی دیگر از coronavirus بسته کمک آماده است تا پایان ماه یکی دیگر از tranche از صندوق به شمع خیره کننده 3 تریلیون دلار در حال حاضر به تصویب برای مقابله با این بیماری همه گیر و فراگیر اثرات در کشور است.

اما در حالی که هر دو طرف راهرو بیشتر موافقم بودجه لازم خواهد بود برای کمک به خانواده کارگران, کسب و کار و اقتصاد کشور بهبود جمهوری خواهان و دموکرات و دولت هنوز هم به طور قابل توجهی متفاوت از ایده از آنچه که باید گنجانده شده در بسته بعد از جمله امکان یکی دیگر از محرک های بررسی برای برخی از آمریکایی ها.

کنگره و دولت را مجبور به کار از طریق مسائل خود را به عنوان coronavirus همچنان به افزایش در کشورهای در سراسر ایالات متحده آمریکا و به عنوان مهم افزایش مزایای بیمه بیکاری است که باید کمک کرد تا میلیون ها نفر از آمریکایی ها شناور ماندن را به خشک در حدود دو هفته.

در اینجا آخرین در چه بعدی coronavirus بسته می مانند و مسائل هر دو طرف را ساخته اند یک اولویت است.

یکی دیگر از محرک بررسی کنید ؟

دموکرات ها و جمهوری خواهان ممکن است ایده های مختلف در مورد آنچه که باید گنجانده شود در آینده coronavirus بسته کمک, اما در این مقدار از آنها به نظر می رسد به توافق برسند: بسیاری از آمریکایی ها نیاز به یکی دیگر از محرک های بررسی برای کمک به آنها را به گزاف گویی از مشکلات اقتصادی ناشی از این بیماری همه گیر.

این نقطه چسبیده: چه کسی باید به کسانی که چک و چگونه آنها باید باشد.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر نشانه های خود را پشتیبانی اضافی برای پرداخت پول نقد به عنوان بخشی از آینده بهبود بسته است. خانه در حال حاضر با تصویب دموکراتیک لایحه خواستار دور دوم پرداخت های مستقیم تا 1200 $برای افراد و $2,400 مشترک filers. جمهوری خواهان مجلس سنا نیز به نظر می رسد در هیئت مدیره با یک اضافی دور از محرک پرداخت اگر چه آنها می خواهند به حد است که می تواند واجد شرایط.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., پیشنهاد توزیع پول به مردم که درآمد $40,000 یا کمتر در هر سال و استدلال آنها را به نفع بسیاری از دور دیگری از محرک پرداخت. چهل درصد از آمریکایی ها درآمد کمتر از $40,000 یک سال شغل خود را از دست در مارس, که بدان معنی است که بار اقتصادی از coronavirus کاهش یافته است و بیشتر در کسانی که حداقل قادر به تحمل آن رئیس فدرال جروم پاول گفت: در مجلس ممکن است.

بیشتر: بیشتر محرک چک آینده ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن سیگنال های پشتیبانی برای دور دیگری از پرداخت های نقدی

بیشتر: که اعضای کنگره باید آزمایش مثبت برای COVID-19?

اما آمریکا بعید است که به همراه یک درپوش است که کم است. صورتحساب خود را سلامت و بهبود اقتصادی اتوبوس راه حل های اضطراری عمل می کنند یا عمل قهرمانان, تماس, برای دور بعدی 1200 $محرک پرداخت برای رفتن به آمریکایی ها درآمد کمتر از 75000 دلار در سال است.

مجلس نانسی پلوسی D-کالیفرنیا نه اخراج مک کانل طرح آشکار اما در مورد سوال کلاه بودن در $40,000.

“من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از خانواده ها بسته به اندازه از خانواده و بسیاری از چیزهای مختلف است که $40,000 را باید توضیح داد و توجیه و بقیه” او گفت: هفته گذشته در یک کنفرانس خبری. “اما من فکر می کنم خانواده های ساخت بیش از $40,000 احتمالا نیاز به کمک. دوباره فقط بسته به وضعیت خانواده.”

اولین دور از محرک پرداخت ارسال می شود در اوایل این سال رفت به افراد با درآمد ناخالص تنظیم $75,000 ($150,000 مشترک filers). بیش از 159 میلیون چک جمعا به مبلغ 267 میلیارد توزیع شد, با توجه به سرویس درآمد داخلی.

تعداد چک های توزیع شده در دور بعدی خواهد شد به مراتب پایین تر اگر $40,000 درآمد آستانه اعمال می شود.

مبارزه در آینده از بیکاری

برای میلیون ها آمریکایی که شغل خود را از دست با توجه به همه گیر شده اند قادر به جمع آوری اضافی $600 در این هفته در بیمه بیکاری. اما در پایان ماه که افزایش منقضی خواهد شد.

جمهوری خواهان به مدت طولانی استدلال کرد که 600 دلار افزایش بیش از حد بالا بود و یک عامل بازدارنده برای آمریکایی ها برای بازگشت به کار به عنوان متحده کار را با احتیاط بازگشایی شده است. دموکرات ها گفته اند که این برنامه باید تمدید کرد و با اشاره به بالا هنوز هم نرخ بیکاری – در حال حاضر 11.1% – و سنبله در مواردی دیده می شود در سراسر کشور.

“ما باید تمدید بیمه بیکاری” پلوسی گفت: در هفته گذشته در کنفرانس خبری هفتگی اشاره کرد ادامه داد: تعداد آمریکایی ها در بیکاری است. “ما باید برای قرار دادن پول در جیب مردم است.”

بیشتر: 4.8 M مشاغل اضافه شده و آمار بیکاری 11.1 درصد بیشتر کشورهای بازگشایی پس از COVID-19 خاموش شدن ناگهانی

بیشتر: خانه عبور از 3 تریلیون coronavirus طرح محرک چهره مقاومت مواجه در حزب جمهوری خواه به رهبری سنا

جمهوری خواهان باید شناور از گزینه های مختلف که شامل اصلاح مزایای افزایش و یا حتی جایگزین کردن آنها را با یک بازگشت-به-کار, جایزه, اما نه مشتاق به ادامه $600 برنامه.

“ما می خواهم برای دیدن برخی از بیکاری اصلاحات” لری Kudlow مدیر شورای اقتصاد ملی گفت: فاکس نیوز در روز دوشنبه. “ما می خواهم یک بازگشت-به-کار-نوع پاداش از متوسط طبیعت است. ما نمی خواهیم به مردم بازدارنده.”

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin که رهبری coronavirus امداد مذاکرات برای دولت در تپه تکرار یک میدین اصلاحات و CNBC گفت که این برنامه را نمی توان انجام می شود “در همان راه است.”

زمان بندی و خطوط قرمز برای ایران, Dems

ده ها تن از دیگر مفاد همچنین می تواند راه خود را به بسته محرک. جمهوری خواهان و دموکرات و دولت ساخته شده اند متفاوت پیشنهاد یک اولویت است که می تواند مطرح موانع بیشتری به طرف کار به مذاکره کنند.

آمریکا در حال حاضر به تصویب یک از 3 تریلیون اندازه گیری ممکن است که به تشریح اولویت های خود را در مرحله بعدی از بودجه اضطراری. مک کانل گفت: این لایحه غیر استارتر و این گزارش در حال تهیه پیش نویس پیشنهاد خود را به عمل به عنوان یک نقطه شروع برای مذاکرات یک اندازه گیری است که به احتمال زیاد به هزینه بسیار کمتر است.

هر دو مجلس سنا و مجلس در زنگ تفریح این هفته اما مک کانل گفت که او شروع به بحث در مورد پیش نویس با اعضای خود و دموکرات ها زمانی که آنها بازگشت در هفته آینده.

“من فکر می کنم شما می توانید پیش بینی این که به یک سر و گاهی در عرض سه هفته بعد” روز دوشنبه در گفت کنتاکی.

آمریکا باید به طور مشابه تاکید کرد یک ضرورت برای به دست آوردن یک لایحه به رئیس جمهور میز. پلوسی گفت: در سی ان ان روز شنبه که او می تواند خانه را در ماه اوت زنگ تفریح o اطمینان حاصل شود زمان کافی برای کار را از طریق مذاکرات است.

“ما کاملا به. ما نیز باید برای رسیدن به یک توافق” او گفت:. “جدول زمانی است, جدول زمانی مردم آمریکا نیاز به بیمه بیکاری خود را مستقیم پرداخت کمک های خود را برای اجاره و رهن سلب حق اقامه دعوی تحمل.”

مسائل دیگر بر سر میز مذاکره عبارتند از:

  • مالیات حقوق و دستمزد قطع: مغلوب ساختن پیشی جستن بارها شناور ایده مالیات بر حقوق برش و گفت: این کمک خواهد کرد که مردم را به بازگشت به کار. اندازه برش ها و جزئیات دیگر نیست منتشر شده است و قانونگذاران در کنگره از جمله بسیاری از جمهوری خواهان را در برابر ایده.
  • دولت های محلی و قبیله ای بودجه: دموکرات ها را ساخته اند بودجه اضافی برای دولت های محلی و قبیله ای دولت خود را به عنوان شماره 1 در اولویت بعدی بسته است. تحت عمل قهرمانان نزدیک به 1 تریلیون دلار را به دولت های محلی و قبیله ای دولت است که نیاز به بودجه برای پرداخت اولین پاسخ دهندگان سلامت کارگران و معلمان که در معرض خطر از دست دادن شغل خود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. اما مغلوب ساختن پیشی جستن است گفت او هیچ علاقه ای به نجات آمده است که او فکر می کند شده اند مدیریت ضعیف. و مک کانل به نام لایحه غیر استارتر.
  • مسئولیت حمایت از کسب و کار: جمهوری خواهان و خواستار آن است که هر گونه لایحه جدید شامل حمایت از کسب و کار از آنچه که محافظه کاران را به نام بیهوده و بیمعنی و فرصت طلب دعاوی که دولت ها و شرکت ها شروع به بازگشایی یک گزاره است که دموکرات ها می گویند که آنها مخالفت می کنند.

بیشتر: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به خودداری از کمک های مالی به مدارس اگر آنها نمی بازگشایی این سقوط

  • آموزش و پرورش و بودجه برای تحصیل: جمهوری خواهان باید ساخته شدن کودکان به مدرسه تمرکز و نشانه های آنها می خواهند به بودجه اضافی برای مدارس مرکزی قطعه بعدی بسته به امید ساخت مدارس امن تر به عنوان COVID-19 همچنان به سنبله. دموکرات ها در حالی که در هیئت مدیره با بودجه بیشتر شده است با احتیاط در حکم خود برای کودکان برای رفتن به مدرسه با توجه به همه گیر.
  • بودجه برای بیمارستان و آزمایش و خطر پرداخت برای کارگران: دموکرات ها و جمهوری خواهان را برجسته کرده اند نیاز برای تست بیشتر و لیبرال ها در حال هل دادن برای میلیاردها بیشتر به سرعت در حال گسترش آزمایش به عنوان کشور, تلاش برای بازگشایی شده است. دو حزبی های پیشنهادی نیز مطرح شده برای افزایش بودجه برای بیمارستان های روستایی و خطر پرداخت برای کارگران خط مقدم چیزی که رئیس جمهور را در آغوش دارد. خانه دموکرات’ طرح ایجاد یک $200 میلیارد صندوق برای ارائه به خطر پرداخت برای کارگران ضروری.

بیشتر: نمایندگی مجاز و فروش خودرو و رستوران با روابط به قانونگذاران در میان شرکت هایی که کردم PPP وام: خزانه داری/SBA داده

  • بودجه بیشتر برای کسب و کارهای کوچک: کنگره قانونگذاران در هر دو طرف باید ابراز میدین احتمالا گسترش کسب و کار کوچک انجمن چک, حفاظت از برنامه های که منقضی Aug. 8. این برنامه تحت موشکافی در اوایل این ماه پس از وزارت خزانه داری را نشان داد کسب و کار متعلق به قانونگذاران در میان کسانی که در زمان وام.
  • هزینه های زیربنایی: جمهوری خواهان و دموکرات ها بارها و بارها ذکر شده نیاز به تعمیر ملت پیری زیرساخت ها و اعضای هر دو طرف را پیشنهاد عظیم زیرساخت ها می تواند کمک در بهبود, تلاش, در حالی که همچنین ایجاد مشاغل جدید برای آمریکایی ها.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de