تنش بین چین و هنگ کنگ وزن در بازارهای لندن در روز جمعه با سرمایه گذاران نگه داشتن چشم و نزدیک در یک برنامه ریزی کنفرانس خبری رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است که می تواند اعلام تازه حرکت به مجازات پکن.

پس از سه روز از دستاوردهای FTSE 100 UKX, -0.99% کاهش 0.8% به 6,165.49 در حالی که پوند تخت در $1.2310.

شرکت با ملاحظه عملیات در هنگ کنگ منعکس فشار در جمعه روز پس از چین عبور جدید امنیت ملی قانون است که می تواند جلوگیری از هنگ کنگ دموکراتیک است. بانکی سنگین وزن HSBC Holdings HSBC -2.40% HSBA, -2.55% کاهش یافته است 1.9% در حالی که مشخصاتش PRU, -2.67% کاهش 1.7%.

ابراز ناخشنودی با چین حرکت مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که برگزاری یک کنفرانس خبری با توجه به این که ملت در روز جمعه بدون اعلام جزئیات. چین قانون جدید منجر شده است وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo می گویند واشنگتن دیگر نمی خواهد درمان هنگ کنگ در حال حاضر در وضعیتی وخیم از antigovernment اعتراضات و همه گیر به عنوان مستقل از پکن است.

در جای دیگر شرکت های مسافرتی و شرکت های هواپیمایی به عقب کشیده با کارناوال و easyJet پایین در حدود 6 ٪ در هر. و شرکت های نفتی کاهش یافت که قیمت نفت کاهش یافته و ضعیف تر در میان دارایی های جهانی. خام وست تگزاس اینترمدیت CLN20, -3.29% و قراردادهای آتی نفت خام برنت BRNN20, -2.94% قرارداد از دست داده و بیش از 2 ٪ در هر. به شدت وزن BP BP -2.80% BP -2.70% و Royal Dutch Shell گروه RDS.یک -1.12% RDSA, -2.36% کاهش یافته است بیش از یک درصد کامل هر.

سهام Rolls-Royce Holdings RR -9.46% سقوط 6 درصد و پس از S&P رتبه جهانی را کاهش داد و موتور ساز رتبه اعتباری به آشغال.

“با توجه به COVID-19 و تاثیر آن بر شرکت های هواپیمایی, هواپیما, تولید کنندگان تجهیزات اصلی (oem ها) و زنجیره تامین خود را ما در حال حاضر پیش بینی است که رولز رویس نمایشگاه مادی موتور پایین تر و فروش و دریافت پول نقد کمتر از موتور پرواز ساعت مربوط به فاکتورها و دیدن اندک تقاضا برای aftermarket خدمات از طریق 2020 و 2021 حداقل” گفت: تحلیلگران دیوید متیوز و Tuomas E. Ekholm در آزادی مطبوعات.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de