در سراسر کشور تظاهرات در برابر نژادی و بی عدالتی ادامه داد: در طول تعطیلات آخر هفته با ادارات پلیس از دو شهرستانها عمده اعلام یک “غیر قانونی مجمع” و “شورش.”

در ریچموند, ویرجینیا, پلیس اعلام کرد یک “غیر قانونی مجمع” که در آن تظاهرات و راهپیمایی به اداره پلیس مرکزی. پلیس ایالتی پراکنده این گروه با آنچه در ظاهر به گاز اشک آور پس از معترضان پاره پاره کردن پلیس نوار بود و ترقه و لیزر پلیس گفت در توییتر.

در پورتلند اورگان پلیس شهر اعلام کرد بخشی از تظاهرات “ضد شورش” پس از فلفل-پاشش معترضان در دادگاه فدرال شنبه.

در اینجا نگاهی به آنچه که صورت گرفت این آخر هفته:

ریچموند

ریچموند پلیس ایالتی اعلام کرد که “غیر قانونی مجمع” شنبه شب و با استفاده از آنچه در ظاهر به گاز اشک آور برای متفرق کردن گروهی از معترضان. شش معترضان دستگیر شدند اتهامات گوناگون از جمله غیر قانونی مجمع شورش با اسلحه گرم و حمله به یک مامور اجرای قانون.

این تظاهرات که در اعتراض به نام “ریچموند می ایستد با پورتلند” برنامه ریزی شده بود برای روز در همبستگی با تظاهرات در پورتلند اورگان که در آن معترضان و عوامل آمریکا تا به حال درگیری برای بیش از یک هفته است.

رئیس جمهور کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه گفت: یکشنبه شده است وجود دارد بیش از 100000 دلار از آسیب انجام می شود به مونرو پارک پردیس از روز شنبه در اعتراض ریچموند-زمان اعزام شده است. بیش از 80 ویندوز هم شکسته شد و چندین ساختمان شد برچسب زده شده با نقاشی های دیواری, VCU رئیس جمهور مایکل رائو گفت: استادان و دانشجویان و کارکنان در یک پیام.

Austin

حداقل یک نفر کشته شد, در تیراندازی در مرکز شهر آستین تگزاس در شب در طول یک اعتراض با توجه به Austin-Travis County EMS.

گرت فاستر 28 کشته شد به مرگ شنبه در کنگره خیابان. با توجه به متعدد شاهدان حادثه آغاز شد و حدود 9:50 p. m. هنگامی که یک راننده در خیابان چهارم honked در معترضان تبدیل شده است راست و با سرعت پایین خیابان کنگره رانندگی را از طریق جمعیت است. او به نظر می رسد به آمار یک پرتقال مانع در جاده و آمد به توقف گفته.

چندین معترض از جمله پرورش بود که برگزاری یک تفنگ — با نزدیک شدن به ماشین و پرورش تا به حال تفنگ خود را با اشاره در زمین گفته. راننده اشاره کرد و تفنگ خود را در خارج از پنجره اخراج چند عکس و سپس توپ رو دور شاهد گفت. دیگر معترضان با تفنگ نیز اخراج عکس پس از این راننده را گفت: شاهد جولیان Salazar.

Austin پلیس گفت: آنها بازداشت فردی که اخراج کشنده عکس. پلیس به یک بیانیه کوتاه در صحنه و گفت: قربانی که ممکن است حمل یک تفنگ با نزدیک شدن به وسیله نقلیه قبل از اینکه راننده از کار اخراج شدند عکس. محققان تایید آنها بازداشت مظنون و گفت که او در حال همکاری با افسران. پلیس همچنین گفت: یک شخص در میان جمعیت ممکن است باز آتش در خودرو به عنوان آن سوار دور.

– کتی سالن و دنی دیویس آستین آمریکا دولتمرد

پورتلند

ماموران فدرال اسپری فلفل صدها نفر از معترضان در طول خشن تظاهرات شنبه شب در خارج از دادگاه فدرال در پورتلند که تاکنون 58 روز مستقیم از اعتراضات را برانگیخت توسط سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش و روز یادبود مرگ جورج فلوید در دست پلیس مینیاپولیس.

پس از فدرال عوامل به طور خلاصه به عقب نشینی شنبه شب به دادگاه برخی از معترضان شروع به تند حصار محاصره ساختمان فدرال. مدت کوتاهی پس از ساعت 1 صبح معترضان پاره کردن یک بخش اما نمی صلیب بر روی دادگاه اموال. ماموران فدرال در نهایت reemerged و تحت فشار قرار دادند معترضان چند بلوک دورتر از دادگاه شلیک گاز اشک آور و اسپری فلفل برای متفرق کردن جمعیت پس از پورتلند پلیس اعلام کرد جمع آوری یک شورش.

“خشونت رفتار مردم در مرکز شهر ایجاد قبر خطر عمومی زنگ” پورتلند اداره پلیس ارسال شده در حساب رسمی توییتر. “پورتلند پلیس اعلام کرده اند یک شورش در جنوب 3rd Ave. ترک منطقه به غرب است.”

درگیری بین فعالان و فدرال افسران تشدید شده برای بیش از یک هفته در پورتلند با برخی از معترضان آتش بازی پرتاب بطری آب و دیگر اشیاء در افسران. دیگر معترضان گفت که تجمعات عمدتا مسالمت آمیز و فدرال افسران تحریک به خشونت است.

– ترور هیوز

لویی

یازده معترضان دستگیر شدند شنبه, شش که از قسمت اول به بعد و پنج از شب گفت: لویی مترو پلیس سخنگوی وزارت لمانت واشنگتن است.

از شش بازداشت شده در طول روز چهار بودند از لویی و دو نفر از اوهایو و کارولینای شمالی بود. اتهامات خود شامل درجه اول فرار از اولین درجه گستاخ خطر افتادن مانع یک جاده و تداخل با یک دولتی بهره برداری است.

واشنگتن گفت: راهپیمایی معترضان به لین خانواده ورزشگاه از جفرسون مربع پارک و “برخی از معترضان مجبور ورود به یک استادیوم دروازه.” از آنجا واشنگتن گفت: آنها رفت و به چهار پل و مسدود شدن جاده با ماشین سوار در جهت اشتباه و “شروع به پرتاب بطری در پلیس است.”

– سارا Ladd لویی پیک مجله

اوکلند

آتش مشتعل شد داخل آالمدا کانتی برتر دادگاه اواخر شنبه نیز صدها نفر در اوکلند جمع شده بودند در اعتراض به نژادی و بی عدالتی است.

پلیس اوکلند توییتی که آشوبگران در تظاهرات خراب موانع تخریب ایستگاه پلیس و ضرب و شتم ماموران با “آتش بازی و خطرناک پرتابه.”

چندین نفر دستگیر شدند به گفته پلیس.

کمک: آسوشیتد پرس

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de