“من احساس نمی مانند استدلال با این نگرو.’

کسانی که کلمات راجر سنگ ظاهرا ادا در یک مصاحبه رادیویی در شب شنبه با موریس O’Kelly میزبان لس آنجلس مبتنی بر برنامه “ماه’Kelly نشان می دهد.”

پاسخ آمد پس از O’Kelly سوال که نقش سنگ, روابط با رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در بازی های اخیر تخفیف سیاسی عمل را مجازات زندان است.

“وجود دارد هزاران نفر از مردم ناعادلانه رفتار, روزانه, چگونه شماره خود را فقط اتفاق افتاده است به آمده تا در قرعه کشی, من حدس می زنم آن را بیش از فقط شانس راجر درست است؟” O’Kelly پرسید.

در اینجا تبادل:

بعد از مکث طولانی سنگ را تکذیب کرد و گفت این کلمات. “شما ذهن خود را,” او گفت: اى’Kelly. او بعد از سرزنش مهندس در یک ایمیل به اخبار روزانه.

“استودیو خود را مهندس می تواند بسیار به وضوح شنیده می شود با استفاده از این لقب پس از او قطع صدا من خوراک سه بار” سنگ توضیح داد. “چرا از آن است که هر کس در سمت چپ باید برچسب هر کسی که مخالف با آنها را به عنوان” یک نژادپرست?’ … من نفرت نژاد پرستی!”

در اینجا بیشتر از سنگ:

O’Kelly نبود خرید محرومیت ها و به اشتراک گذاشتن افکار خود را در مصاحبه در یک پست وبلاگ.

“او را نمی بینم من به عنوان یک روزنامه نگار و نه به عنوان یک حرفه ای رادیو میزبان…اما یک نگرو’ اولین و مهمترین,” او نوشت. “سی سال به عنوان یک سرگرمی حرفه ای, بیست از آنها در رادیو. ‘نگرو’ اولین تحقیر امیز به زبان آمده. کم کالری نسخه N-Word.”

در عین حال هنوز هم وجود دارد برخی از کسانی که در دفاع سنگ:

به عنوان “Negro” شروع روند در توییتر TWTR, +1.50% , ProPublica را Jessica Huseman احساس نیاز به توضیح آنچه باید آشکار به همه کمرنگ جلوه دادن سنگ نظر:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de