Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی به مدت سه دهه و یکی از کارشناسان برجسته در بیماری های همه گیر در ایالات متحده آمریکا از چهار دهه گود کردن برخی از کلمات خشن برای هر دو ایالات متحده و مقامات فدرال.

Fauci گفت: SARS-CoV-2 نام برای این ویروس است که باعث COVID-19 ادامه خواهد داد به گسترش مگر اینکه هر کس یو پی اس بازی خود را. او صحبت های این هفته در سنا بهداشت, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته در واشنگتن در کنار دیگر مقامات دولتی.

در روز پنج شنبه Fauci گفت: این ویروس ممکن است جهش به تبدیل شدن به بیشتر انتقال. “ما لازم نیست که یک ارتباط بین فردی بدتر می کند با این یا نه. آن را فقط به نظر می رسد که این ویروس تکرار و بهتر است و ممکن است بیشتر انتقال. اما این است که هنوز در مرحله تلاش برای تایید آن است.”

Fauci با تمرکز بر سه اصلی نقایص توسط هر دو عمومی و مقامات: بسیاری از کشورهای بازگشایی بیش از حد به سرعت مردم را مطیع قوانین اجتماعی فاصله و مقامات می تواند انجام یک کار بهتر در تماس با ردیابی برای پیگیری افرادی که بوده ام در تماس با کسانی که تست مثبت است.

‘ما نیاز به باز کردن دوباره بدون شک در مورد آن ما می خواهیم به اقتصاد بازگشت اما شما رو به انجام این کار در یک راه اندازه گیری و در حال حاضر ما شاهد آن هستیم نتیجه جامعه گسترش یافته است که حتی سخت تر به داشته باشد.’

— Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

“آنچه ما شاهد بودند که بسیاری از افرادی که شاید احساس کردند که چون آنها فکر می کنم آنها رویین تن و ما می دانیم که بسیاری از افراد جوان هستند چرا که آنها در حال گرفتن [این] بیماری جدی; بنابراین آنها در حال آلوده شدن است و هیچ چیز برای انجام با هر کس دیگری که در واقع آن را ندارد” Fauci گفت.

تا کنون نیویورک تا به حال بیشترین مرگ و میر ناشی از COVID-19 در ایالات متحده آمریکا (32,137) پس از نیوجرسی (15,164) ماساچوست (8,149) ایلینوی (7,005 Í), پنسیلوانیا (6,746) کالیفرنیا (6,318) و میشیگان (6,215). تگزاس گزارش شده 2,592 مرگ و میر ناشی از ویروس است.

این COVID-19 همه گیر بود که برای اولین بار شناسایی شده در ووهان چین در ماه دسامبر تا به حال آلوده 11,124,651 مردم در سطح جهان و 2,808,003 در ایالات متحده از روز شنبه. آن را تا به حال ادعا کرد حداقل 526,003 زندگی در سراسر جهان 129,476 که در ایالات متحده با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز مرکز سیستم های علوم و مهندسی.

صنعتی داو جونز شاخص DJIA, +0.35% و S&P 500 SPX +0.45% شد و تا جمعه بعد از بهتر از حد انتظار نرخ بیکاری اعداد در میان موجی از coronavirus در کشورهای که سست محدودیت.

“آنچه اتفاق افتاده است, من حدس می زنم قابل درک است اما با این وجود متاسفانه این است که مردم در زمان نگرش در برخی از اماکن یا همه یا هیچ کدام,'” Fauci گفت در سی ان ان. “در هر صورت شما قفل شده است و یا شما فقط اجازه دهید آن را پرواز و شما فقط با چشم پوشی از بسیاری از دستورالعمل های فیزیکی فاصله.”

“این دستور غذا برای فاجعه” Fauci سی ان ان گفت این هفته است.

Fauci گفت: امریکا باید به تعادل نیازهای اقتصادی این کشور و بهداشت عمومی. “ما نیاز به باز کردن دوباره بدون شک در مورد آن ما می خواهیم به اقتصاد بازگشت اما شما رو به انجام این کار در یک راه اندازه گیری و در حال حاضر ما شاهد آن هستیم نتیجه جامعه گسترش یافته است.”

همچنین نگاه کنید به:فلوریدا سوابق 10,000 جدید کروناویروس موارد — بزرگترین روزانه خروش پس از همه گیر آغاز شد

جامعه گسترش او اضافه شده است موذی. “این باعث می شود آن را بسیار مشکل به انجام کارآمد تماس با ردیابی چرا که بسیاری از افرادی که آلوده می شوند حتی نمی دانند که آنها در حال آلوده شدن است. پس چگونه شما تماس ردیابی وقتی کسی نیست هر گونه علائم؟”

Fauci گفت: دولت ایالات متحده شده است به خوبی انجام می دهند با, تماس, ردیابی فرایند ردیابی افرادی که در تماس با فرد مبتلا به این ویروس و آموزش آنها را به ماندن در خانه برای 14 روز. “من فکر نمی کنم ما در حال انجام بسیار خوب برای تعدادی از دلایل, و نه همه آن است گسل از سیستم. گفت:” الیزابت کوهن که مصاحبه Fauci برای سی ان ان T +0.60%

مردم نیز باید بیشتر تعاونی, او گفت:. برخی از افراد نزدیک به مرز هستند و تمایلی به نام به مقامات برای ردیابی در حالی که دیگر نام هایی که داده می شود به مقامات بهداشتی “در حال در زدن دست داده. که یک وضعیت بسیار دشوار است. که ما رو به انجام بهتر است.”

در کشورهای که در آن coronavirus گسترش فزاینده مانند آریزونا و تگزاس فلوریدا و کالیفرنیا گفت: “20 درصد به 40 درصد از افرادی که آلوده می شوند هیچ نشانه بنابراین استاندارد کلاسیک پارادایم شناسایی انزوا تماس با ردیابی کار نمی کند مهم نیست که چقدر خوب شما هستند.”

‘بیست درصد به 40 درصد از افرادی که آلوده می شوند هیچ نشانه بنابراین استاندارد کلاسیک پارادایم شناسایی انزوا تماس با ردیابی کار نمی کند مهم نیست که چقدر خوب شما هستند چرا که شما نمی دانید که شما در حال ردیابی.’

— Anthony Fauci, موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی

Fauci قبلا گفته بود که بزرگترین تهدید و تعجب در مورد COVID-19. “من شده است به برخورد با شیوع بیماری های ویروسی در 40 سال گذشته. من هرگز دیده می شود یک ویروس است که یک پاتوژن — باید یک محدوده که در آن 20 درصد به 40 درصد از مردم هیچ نشانه” او هفته گذشته گفت: در طول یک خانه کمیته انرژی و تجارت جلسه در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در پاسخ به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

Coronavirus همه گیر است “و نه حتی نزدیک به بیش از اینکه” با توجه به سر از سازمان بهداشت جهانی و بدترین است که هنوز برای آمدن در چه بود تیره و تار ارزیابی از امور بعد از شش ماه پس از اولین موارد گزارش شده در چین.

“شش ماه پیش هیچ یک از ما می تواند تصور چگونه جهان ما و زندگی ما خواهد بود — پرتاب به آشفتگی توسط این ویروس جدید” Tedros Adhanom Ghebreyesus به خبرنگاران گفت: در اخبار جلسه توجیهی در روز دوشنبه. “این بیماری همه گیر به ارمغان آورده است بهترین و بدترین بشریت است.” Tedros گفت که اعزام یک تیم به ووهان, چین هفته آینده به کار بر روی این ویروس را ریشه.

که در حال حاضر تخمین می زند که 16 درصد از مردم با COVID-19 بدون علامت هستند و می تواند انتقال coronavirus در حالی که سایر اطلاعات نشان می دهد که 40 درصد از coronavirus انتقال است که با توجه به حامل های نمایش علائم این بیماری است. به عنوان یک نتیجه, مقامات بهداشت عمومی توصیه کرده اند مردم را به نگه داشتن یک فاصله 6 فوت از یکدیگر است.

اخیر دانشگاه کالیفرنیا, سان فرانسیسکو, مطالعه در بر داشت که یک بار از SARS-CoV-2 ریختن در دستگاه تنفسی فوقانی حتی در میان قبل از بيماران علامت دار “که آن را متمایز از SARS-CoV-1 که در آن تکرار رخ می دهد عمدتا در مجاری تنفسی تحتانی.” از جمله یک بار ویروسی باعث می شود علامت-بر اساس تشخیص عفونت کمتر موثر در مورد سارس CoV-2 آن را گفت.

پس از دو ماه از obfuscation بیش از اثر از ماسک های صورت که در طی آن شهر نیویورک تبدیل شد, کانون بیماری همه گیر در ایالات متحده و یک ماه پس از این که اعلام COVID-19 شیوع یک بیماری همه گیر آمریکا مقامات فدرال گفت: همه آمریکایی ها باید بعد از همه پوشیدن پوشش صورت در تنظیمات عمومی.

Fauci است گفت که او امیدوار است که یک coronavirus واکسن می تواند توسعه یافته در اوایل سال 2021 اما گفت: بعید است که یک واکسن ارائه خواهد شد 100% ایمنی; او گفت: بهترین نتیجه واقع بینانه بر اساس دیگر واکسن خواهد بود 70% تا 75% موثر است. سرخک واکسن گفت: در میان موثر با ارائه 97% ایمنی.

چگونه COVID-19 منتقل می شود

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de