چهارم از پنج قسمت سری — یک جت سه نفر از توجه داشته باشید.

موقعیت جنگ همیشه برجسته از اردوگاه های آموزشی.

Rookies و جدید خریداری مبارزه برای شغل با holdovers. در برخی از موقعیت رقابت می تواند شدید در شیوه ها و بازی های پیش فصل. در این سال, کسانی که بازی های پیش فصل به نظر می رسد در معرض خطر بنابراین شیوه های به دست آوردن حتی بیشتر اهمیت است.

وجود دارد برخی از اردوگاه های جنگ هستند که نه فقط برای شروع لکه های, اما برای فهرستی از نقاط. جت باید چند بازیکن است که بازی بزرگ نقش در سال های اخیر در حال حاضر فقط برای مبارزه با یک نقطه در این تیم از جمله یکی که در اطراف بوده است بیش از هر دیگر جت بازیکن.

در اینجا سه جت مبارزه برای نگه داشتن بر روی شغل خود را:

برایان زمستان گارد

زمستان می ایستد به عنوان طولانی ترین-شاغل جت. او شده است با این تیم از سال 2013 هنگامی که پس از آن-GM جان Idzik او را گرفت و در دور سوم. او به طول انجامید از طریق سه GMs و سه سر مربیان است. حال سؤال این است: آیا او می تواند آن را به ماه سپتامبر ؟

Brian Winters, Avery Williamson and Sam Ficken
برایان زمستان اوری ویلیامسون و سام Fickenلایحه Kostroun (2); گتی ایماژ

جت امضا گرگ ون Roten در آژانس رایگان برای رقابت با زمستان برای حق گارد نقطه. آنها می توانید ذخیره کنید $7 میلیون برش زمستان پس از آن تعجب آور است که او حتی از این راه دور. GM جو داگلاس یک فن از زمستان ، جانباز نگهبان تحت تاثیر قرار خود را از رئیس جدید فصل گذشته بازی را از طریق جدی آسیب دیدگی شانه برای نیم فصل. زمستان است به عنوان سخت به عنوان آنها می آیند و او نمی خواهد رفتن بی سر و صدا. ون Roten در حال رفتن به باید به ضرب و شتم او.

اوری Williamson, داخل linebacker

یکی از بزرگترین مسائل در فصل گذشته بود جت های آسیب در داخل linebacker. این همه زمانی آغاز شد که ویلیامسون رفت و در یک بازی پیش فصل با یک پاره لیگ قهرمانان آسیا و از دست داده بود برای این فصل است.

ارسال جت سوالات اینجا پاسخ داده شود در پست های آینده کیسه مراسلات پستی

ویلیامسون انتظار می رود که سالم برای اردوگاه های آموزشی, اما او را مجبور به رقابت برای نقطه خود را. پوشش نقره ای برای جت با تمام صدمات در داخل linebacker است چند بازیکن رو زمان پخش آنها به طور معمول نمی خواهد که. حالا نویل Hewitt, Blake Cashman و جیمز بورگس خواهد شد مبارزه برای زمان بازی همراه با پاتریک Onwuasor که جت امضا به عنوان یک عامل آزاد است.

داخل linebacker است که احتمالا این تیم را عمیق ترین موقعیت. ویلیامسون نشان داد آنچه او می تواند انجام دهد در 2018, فصل اول خود را با جت. او بالا تاثیر پلیر تاد بولز’ دفاع. او رهبری تیم را با 120 پردازد و تا به حال سه کیسه یک رهگیری دو مجبور گیر میکنه و یک اشتباه بازیابی.

ویلیامسون یک حقوق و دستمزد-کلاه رقم $8.5 میلیون تا جت می تواند صرفه جویی در برخی از پول برای رفتن با یک گزینه ارزان تر در موقعیت. او یک بازیکن با استعداد و محبوب در اتاق قفل است ، جت در حال رفتن به باید به وزن این تصمیم با دقت.

سام Ficken, kicker

جت رفت و از طریق سه kickers قبل از وارد شدن به Ficken در هفته 2 از فصل. پس از سال ها از داشتن نیک قوم خود را به عنوان ضربه زن ، جت شده اند درو از طریق های مختلف در سال های اخیر است.

Ficken لگد آبرومندانه بود اما بسیار سازگار است. او 19 از 27 میدان اهداف 3 از 6 از فراتر از 50-خط محوطه و از دست رفته سه امتیاز اضافی.

جت امضا سابق کابوی کیکر برت ماهر فقط پس از فصل گذشته به پایان رسید و برای رقابت با Ficken در اردوگاه نقطه شروع. ویژه تیم هماهنگ کننده Brant بویر گفت: به تازگی آن را به یک رقابت است. جت پیش نویس برادن مان در دور ششم این سال است. مان است که انتظار می رود به رسیدگی نیست فقط punting وظایف بلکه kickoffs. پس Ficken و ماهر خواهد بود فقط نگران placekicking. از آن خواهد شد یک نبرد دیده بان در اردوگاه.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de