خوب: جت را در مورد به عنوان به خوبی به عنوان آنها احتمالا می تواند انجام داده اند شنبه, زمانی که آنها در نهایت به در به واقعیت خود را از مخمصه فعلی و حمل ناراضی ایمنی جمال آدامز (و در آینده دور چهارم انتخاب کنید) به سیاتل.

جت دریافت دو میدارد دور اول سوم طفیلی و ایمنی Bradley McDougald که احتمالا جایگزین خواهد شد آدامز در جت های دفاعی backfield. GM جو داگلاس که عهد او نمی خواهد تجارت Adams مگر اینکه او دور منفجر شد, یک مسافت در بازگشت برای یک بازیکن است که به وضوح نمی خواهم به اینجا. در اولین نقطه عطف لحظه داگلاس به خوبی انجام می دهد.

قرن لینک میدان 2,839 مایل دور از جت های آموزشی مرکز در فلورهام پارک. روشن است که در زمان معامله رفت که به سختی به اندازه کافی فاصله برای هر دو طرف به عقب نشینی به خنثی گوشه.

اما داگلاس ” و ” فقط تا حدی به پایان رسید در حال حاضر. بخش سخت می آید بعدی. بخش سخت خواهد بود و به حداکثر رساندن آن میدارد — و Seahawks با Adams’ کمک به احتمال زیاد به داگلاس ” و ” آسان تر در این زمینه توسط تانک راه خود را به پیش نویس را بالا 10 در هر دو 2021 یا 2022. و آن را نه تنها مفید است اگر او می کند به خوبی در آن پیش نویس آن ضروری.

در غیر این صورت آنچه جت آیا شنبه بعد از ظهر خواهد بود تقریبا توجه داشته باشید برای توجه داشته باشید پخش از آنچه نیکز را در زمستان سال 2018 با نسخه خود را از جمال Adams.

Jamal Adams and Kristaps Porzingis
جمال آدامز و Kristaps Porzingisگتی ایماژ (2)

نام او Kristaps Porzingis.

در Jan. 31, 2019 پس از روابط بین تیم و بازیکن رسیده unbridgeable شکاف نیکز برخورد Porzingis به ماوریکس, برای, در, ماهیت حقوق و دستمزد-درپوش اتاق (که با آنها امیدوار به زمین max free agent) و دو ردیف 1 میدارد (که به طور مشابه نیست و به احتمال زیاد تمام این انتخاب با توجه به این که Porzingis در حال حاضر کمک به نوبه خود دالاس به یک تیم بهتر از قبل از آنها بودند).

در هر دو موارد جوان غیر ممکن است-به-جای استعدادها رشد کرده بود بنابراین سرخورده با dystopian فرهنگ برای دو مزمن از دست دادن تیم های است که آنها نه تنها تقاضا معاملات آنها آن را تمام شده-ولی-غیر ممکن است برای این تیم به انتخاب هر راه دیگری. تنها تفاوت این است که Porzingis آمدن یک آسیب جدی در — هر چند عملکرد خود را در این سال (19.2 امتیاز و حرفه ای-بالا 9.7 دوباره بجای اول برگشتن در هر بازی در حالی که خدمت به عنوان فوق العاده wingman برای لوکا Doncic) کاسته نگرانی از چگونه او می خواهم در پاسخ به او دمیده از زانو.

بنابراین ظرف 20 ماه دو استعداد کودکان و نوجوانان در بالای بازی خود را — Adams 24 است در حال حاضر دو زمان Pro کاسه و یک طرفدار در سال گذشته; Porzingis بود 23 آینده خود برای اولین بار All-Star season — تصمیم گرفته اند که به زور راه خود را از این شهر بیرون از شهر نیویورک ورزشی شهرستان که قرار است به یک آهنربا برای ستاره نه دفع.

این که چگونه منفور آنها آینده خود را اگر آنها باقی می ماند با نیکز و جت. و مطمئن شوید که آن را آسان به لرزش کج انگشت در کودکان و نوجوانان امروز و بی تاب خود را به راه و بی ربط نگرش; نه Porzingis و نه Adams دقیقا تحت پوشش خود در جلال در راه خود را درب. Porzingis شنیده در مورد آن زمانی که او را به باغ این فصل; جت نخواهد میزبان سیاتل تا احتمالا 2024, اما شما در حال حاضر می تواند پیش بینی آنچه که در روایت در هفته منتهی به دسامبر. 13 بازی در CenturyLink مانند صدا خواهد شد.

اما واقعیت این است که برنده شدن در ورزش حرفه ای به معنی پیدا کردن راه خود را به بهترین بازیکنان مبارک. این به معنی دستیابی به بازیکنان مانند Porzingis و آدامز نه ریختن آنها. نیکز مبارک چرخید قرارداد خود را در ژانویه گذشته پس از آن بی درنگ زده از در رایگان آژانس در ماه ژوئیه گذشته که قرار بود نیمی از سود آن را در حال حاضر در لئون رز برای بهینه سازی دارایی های دیگر کسانی که پیش نویس میدارد در سال 2021 و 2023.

مانند گل رز, داگلاس نیست مسئول آخرالزمانی تاریخ است که به کمک درایو بازیکنان خود را دور. آدامز ممکن است سعی کردم به آدم Gase صدا مانند یک صلیب بین مایکل اسکات و غنی Kotitie در مقیاس کشویی از bumbling کارفرمایان بود اما در اصل همان بازی Porzingis بازی های برگزار شده در سال گذشته هنگامی که او نوشته شده تصویری از خود را در حال اجرا پس از دیوید Fizdale اصرار او تا به حال آغاز شده در حال اجرا نشده است.

آن را یک وسیله نقلیه برای تسریع در آنچه او می خواست.

چه هر دو بازیکن می خواستم شد و چیزی که باید باشد غیر قابل تصور: آنها می خواستند از نیویورک می خواستم از یک ورزشی شهرستان است که می تواند به معنای واقعی کلمه ارائه جهان به آن درخشان ترین چراغ و بزرگترین ستاره. نیکز و جت باید به مقصد نقاط. این نیست Stillwater, Okla., پس از همه. این نیست بیسمارک N. D.

شاید داگلاس کالا به این تجارت به نظر می رسد حتی بیشتر دزدی در زمان او انجام کار ’22 پیش نویس است. مانند لئون رز شاید او می تواند پیدا کردن یک ستاره یا دو بازیکن در اطراف آنها شما قرار است به قادر به ساختن چیزی. یک مرد مانند Kristaps Porzingis شاید. یا جمال Adams.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de