این بیماری همه گیر کوروناویروس ارسال امواج شوک در سراسر املاک و مستغلات میباشد. اما آیا آن را در حال حاضر زمان خوبی برای قرار دادن در یک پیشنهاد در اموال ؟

پاسخ به این سوال تا حد زیادی بستگی دارد در آنچه که شما برنامه ریزی برای انجام با صفحه اصلی — به خصوص اگر شما یک سرمایه گذار.

“این زمان خوبی برای خرید ملک سرمایه گذاری اگر شما می توانید پیدا کردن موجودی در یک قیمت خوب” گفت: Daren Blomquist معاون رئیس جمهور از اقتصاد بازار در املاک و مستغلات وب سایت Auction.com.

‘شما نباید انتظار قیمت پایین و است که شما ممکن است مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید.’

— دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com

اما پیدا کردن خانه در یک قیمت خوب می تواند چیزی از یک چالش است.

زمانی که این بیماری همه گیر کوروناویروس شروع به ماشه stay-at-home سفارشات در سراسر کشور این طرح میتوانست به روند خرید و فروش خانه.

شرکت های که تخصص در خرید و فروش خانه برای سود قرار دادن یک توقف موقت در عملیات و عوامل واقعی املاک و مجبور به نوآوری و حرکت به سمت مجازی خانه های باز و از راه دور بسته شدن به موقف اجتماعی-دورى از پروتکل های.

با افت این تغییرات به علاوه به افزایش سریع نرخ بیکاری — فروشندگان در پاسخ کشیدن خود را لیست. لیست جدید بودند پایین بیش از 44 درصد در ماه آوریل در مقایسه با سال گذشته با توجه به داده ها از Realtor.com.

این بدان معنی است که وجود دارد تقریبا 189,000 کمتر از خانه در بازار در ماه گذشته نسبت به مدت مشابه در سال 2019. در همان زمان جدید-صفحه اصلی ساخت و ساز کند در ماه آوریل به عنوان بسیاری از سازندگان نگران شد در مورد وضعیت صنعت مسکن در میان همه گیر.

از دست ندهید:تنها 50 درصد از آمریکایی ها بر این باورند که زمان خوبی برای خرید خانه پایین تمام وقت گالوپ نظرسنجی می گوید:

“این بدان معنی نیست که این یک بد زمان برای خرید ملک سرمایه گذاری درست است که شما نباید انتظار قیمت پایین و است که شما ممکن است مقدار زیادی از گزینه های را انتخاب کنید از” گفت: دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com.

قبل از coronavirus بحران آغاز شد اقتصاددانان هشدار داده بود که بازار مسکن ایالات متحده بود تشنه عرضه است. سال آهسته خانه-ساختمان فعالیت در پی بحران مالی موجب شده است که تعداد خانه های برای فروش در حال سقوط بود به خوبی از تقاضا است.

همچنین نگاه کنید به: وام مسکن صنعت با بحران مواجه چون از coronavirus — و وام گیرندگان می تواند از طریق ترک

دلهره در میان خانه فروشندگان و سازندگان می تواند باعث تشدید این مشکل به خصوص اگر بازار مسکن می بیند V شکل بازیابی. در واقع وجود دارد در حال حاضر شواهدی وجود دارد که خریداران در حال بازگشت به بازار به خصوص در کشورهای که در آن اقامت در خانه سفارش شده است و سست.

یکی دیگر از عوامل ساخت آن را سخت تر برای مردم را به نمره یک معامله در یک سرمایه گذاری ملک: عدم سلب حق مالکیت.

یکی دیگر از عوامل ساخت آن را سخت تر برای مردم را به نمره یک معامله در یک سرمایه گذاری ملک: عدم فروش اموال به رهن, با توجه به سلب حق اقامه دعوی moratoriums. “ما شاهد بسیاری از سرمایه گذاران که در درجه اول به دست آورد و در دادگاه سلب حق اقامه دعوی حراج مهاجرت به خرید بانک متعلق به (REO) خانه از طریق حراج آنلاین است که همچنین فراهم می کند که سود اضافه شده اجازه می دهد آنها را برای خرید با هیچ فرد تعامل” Blomquist گفت. افزود: رقابت برای این خانه ها می تواند درایو تا قیمت.

با این حال وجود دارد برخی از دسته از خواص است که می تواند شروع به آمده در بازار در droves در ماه های آینده. رکود در سفر محو رزرو برای افرادی که متعلق به خانه های تعطیلات و اجاره آنها را در وب سایت های مانند Airbnb و VRBO.

بسیاری از این افراد با تکیه بر درآمد تولید شده از این کوتاه مدت اجاره برای پرداخت وام مسکن خود را. “من فکر نمی کنم بسیاری از کسانی که مردمی که این ذخایر که ماریوت یا که هیلتون می کند” گلن Kelman, مدیر اجرایی Redfin RDFN, +2.14% گفت MarketWatch. “سرمایه گذاران که خود Airbnb خواص به دنبال فوری نقدینگی.”

بسیاری mom-and-pop صاحبخانه در حال مبارزه به عنوان مستاجر از دست اجاره پرداخت. مانند تعطیلات-صفحه اصلی صاحبان آن پرداخت تمایل به رفتن به طور مستقیم به سمت وام مسکن. سرمایه گذاران زرنگ و دانا می تواند پیدا کردن یک جامد فرصت خرید با ساخت جذاب را ارائه می دهند به این صاحبان اموال.

‘نگاهی به بازار مسکن در حال حاضر آن را سخت به می گویند که قیمت ها پایین هستند.’

— دانیل هیل اقتصاددان ارشد در Realtor.com

اما سرمایه گذاران در بازار مسکن را نیز باید در نظر خود هدف نهایی است. کسانی که به دنبال به خرید یک خانه و نگه دارید و بر روی آن در دراز مدت به خصوص به عنوان یک ملک اجاره نمی خواهد چهره به همان اندازه خطر است. در واقع 64 درصد از سرمایه گذاران که در درجه اول خرید خواص سرمایه گذاری به عنوان اجاره گفت که آنها برنامه ریزی برای افزایش و یا نگه داشتن خود را ادغام با وجود همه گیر با توجه به بررسی های اخیر از Auction.com.

این یک سوال متفاوت برای کسی که به دنبال به خرید یک خانه و سپس بلافاصله آن تلنگر. که می تواند تبدیل به بسیار مخاطره آمیز شرط داده شده است که روشن نیست که در آن املاک و مستغلات قیمت ها خواهد شد. “برای سرمایه گذاری شما همیشه می خواهید برای خرید کم و فروش بالا” هیل گفت. “نگاهی به بازار مسکن در حال حاضر آن را سخت به می گویند که قیمت ها پایین هستند.”

در حالی که بسیاری از اقتصاددانان پیش بینی می کنند که قیمت خانه ادامه خواهد داد به افزایش مقدار بستگی اقتصاد توانایی برای جستن به عقب از این بیماری همه گیر. صفحه اصلی قدردانی قیمت کاهش پیدا کرده است و تا کنون حال گفت: اما قیمت ها هنوز هم در حال افزایش است.

“چه چیزی باعث این زمان منحصر به فرد در تاریخ معاصر — و واقعا بی سابقه است — عدم اطمینان در هفته ها و ماه های آینده گفت:” مایک DelPrete مستقل املاک و مستغلات صنعت تحلیلگر. “هیچ کس نمی داند با هر درجه از یقین چه اتفاقی خواهد افتاد. وجود دارد بسیاری از ناشناختهها و به طور کلی وضعیت همه گیر شده است به بازی دست خود را.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de