جری اسلوان تالار مشاهیر بسکتبال مربی که صرف اکثریت از مربیگری حرفه ای با یوتا جاز بود و بازیکن سابق NBA با شیکاگو بولز روز جمعه درگذشت. او 78 ساله است.

اسلون اعلام کرد در سال 2016 است که او تشخیص داده شده بود با بیماری پارکینسون و Lewy body dementia وحشتناک ترکیبی از اختلالات عصبی.

اسلون گفت که او تصمیم به رفتن با تشخيص چون علايم قابل توجه است. او همچنین گفت: “سالت لیک تریبون” او “نمی خواهید مردم احساس متاسفم برای من است.”

اسلون یکی از بزرگترین مربیان تاریخ NBA است و شماره 4 در تمام زمان winningest مربیان لیست با 1,221 پیروزی. در میان مربیان با حداقل 500 بازی مربی او نهم با .603 درصد برنده شدن.

“جری اسلوان همیشه مترادف با یوتا جاز” تیم در بیانیه ای گفت. “او برای همیشه خواهد بود یک بخشی از یوتا جاز سازمان و ما پیوستن به خانواده و دوستان و طرفداران در ماتم از دست دادن خود را. ما خدا را شکر برای آنچه که او انجام شده در اینجا در ایالت یوتا و دهه فداکاری و وفاداری و سرسختی او به ارمغان آورد به ما حق رای دادن.”

گفت: میلر خانواده که صاحب جاز: “”این یک افتخار و یک امتیاز به یکی از بزرگترین و معتبرترین مربیان در تاریخ NBA مربیگری تیم ما. ما قدردانی رابطه ما با جری و اذعان فداکاری خود را به و شور و شوق برای یوتا جاز.

“او را ترک کرده است یک میراث پایدار با استفاده از این حق رای دادن و ما خانواده است. گسترده تاثیر خود را در زندگی ما را لمس وزارت امور خارجه و جهان و همچنین تعداد بی شماری از بازیکنان کارکنان و طرفداران. ما دعا می کنیم خانواده اش را پیدا کردن آرامش و آسایش در جری زندگی است. میلر خانواده و جاز سازمان خواهد بود افتخار به افتخار او با ادای احترام دائم.”

او صرف 23 فصل با یوتا و اسلون و سن آنتونیو در Gregg Popovich تنها مربیان در تاریخ NBA را به نفع خود 1,000 بازی با یک تیم. در 26 فصل سه با Bulls – او تا به حال فقط سه دست دادن فصل و از دست دادن فقط یک فصل در دو او-پلاس دهه با یوتا است.

در اواخر فصل 2010-11 با استناد به کمبود انرژی اسلون استعفا داد حتی اگر جاز مالکیت و مقابل دفتر تلاش برای متقاعد کردن او برای پایان فصل.

اسلون هدایت جاز به متوالی حذفی حضور و 13 فصل با حداقل 50 پیروزی از جمله 64 پیروزی در 1996-97 و 62 پیروزی در 1997-98. مربی توسط اسلون و led در دادگاه توسط کارل مالون و جان استاکتون جاز برنده کنفرانس غرب عنوان هر دوی این فصل از دست داد اما به شیکاگو و مایکل جردن در NBA نهایی در هر زمان.

اسلون القاء شد به سالن از شهرت در سال 2009.

“در حال القاء به مشاهیر بسکتبال سالن از شهرت است یک دستاورد بینظیر در زندگی حرفه ای من” اسلون گفت: در القای مراسم است. “من از آغاز در McLeansboro (ایلینوی) بازی بسکتبال معرفی کرده است من به فرصت ها و تجربه های زندگی من هرگز خواب. من یک نوجوان – جوانترین کودکان 10 – مطرح شده توسط مادر من در یک مزرعه واقع شده بود 16 مایل از نزدیکترین شهر.

“پدر من گذشت وقتی که من 4 سال به برادران و خواهران به حال برای کمک به مراقبت از خانواده ما است. آنها می تواند بسکتبال بازی نمی کند چرا که آنها تا به حال به کار. خوشبختانه برای من و خانواده نقش تعیین کننده ای در تصمیم من برای بازی و پشتیبانی بی دریغ.”

متولد در McLeansboro در سال 1942 اسلون با حضور شش سال اول مدرسه ابتدایی در یک مدرسه یک اتاق و گاهی به حال به راه رفتن و یا hitchhike به دبیرستان تمرین بسکتبال.

اسلون شد همه امور خارجه بازیکن در دبیرستان و کالج بسکتبال در Evansville. بالتیمور گلوله پیش نویس اسلوان در سال 1965 با شماره 4 به طور کلی انتخاب و معامله او به شیکاگو فصل بعد. با گاو اسلون تیراندازی گارد-هافبک با استعداد برای دفاع. او به طور متوسط 14 امتیاز و 7.4 ریباند در 11 سال زندگی حرفه ای شده بود همه ستاره و نام همه تیم اول دفاع چهار بار.

او پس از بازنشسته در سال 1976 اسلون در زمان سر مربیگری کار در مادر آلما اما خارج از موقعیت و پنج روز بعد. که فصل Evansville بسکتبال تیم و کادر مربیگری کشته در سقوط هواپیما.

“این می آید در سراسر ذهن من هر روز صبح من به کار” اسلون گفت: یک خبرنگار در سال 1997.

اسلون پیوست گاو به عنوان طلایه دار شد و سر مربی در سال 1979. او سه فصل و اخراج شد و پس از 51 بازی از 1981-82 فصل است. او دستیار با موسیقی جاز در سال 1985 شد و سر مربی در سال 1988 مصرف بیش از فرانک انگشت.

استاکتون بود در فصل پنجم و مالون در چهارم خود را. تحت اسلون استاکتون و مالون تبدیل جاز به سالانه حذفی تیم.

“او خواستار زیادی است. او انتظار زیادی است. او در همه پاسخگو” مالون به خبرنگاران گفت: در سال 2014. “من راه قدیمی از مدرسه با مادر بزرگ من و مادر من. شما را نگه دارید که شخص پاسخگو باشد. شما بگویید که فرد زمانی که آنها در حال درهم کوبیدن و شما بگویید که فرد آنچه را که او نیاز به انجام. این که چگونه مربی بود با من. حق کردن خفاش, من می دانستم که من در برخورد با یک شخص واقعی است.”

اسلون که اغلب خود را خوردند قبل از بازی شام در رسانه های اتاق ناهار خوری در کنار خبرنگاران loved دفاع اما او تا به حال دو سلاح های تهاجمی در استاکتون و مالون. آنها به توانمند 1-2 پانچ و کامل pick-and-roll. مالون است NBA دوم همه زمان گلزن برجسته و استاکتون شماره 1 در تمام زمان کمک می کند – با 3,715 بیش از جیسون کید در شماره 2.

“او یک نابغه” استاکتون به خبرنگاران گفت:. “شما تا به حال برای ایجاد انگیزه در بچه ها بدون دفن آنها. شما تا به حال به اعتبار آنها را بدون غرور در حال اجرا amok.”

اسلون بود بدون مزخرف مربی که هرگز منحرف دور از میانه کشاورز ارزش کار سخت و فداکاری و وفاداری. به دور از بازی اسلون عاشق پوشیدن John Deere کلاه و جمع آوری عتیقه تراکتور, مبل, پیر, نقدی, ثبت نام و سفال.

“آنچه می بینید همان چیزی است که شما دریافت” مالون گفت. “که هرگز تغییر در این همه سال با من. … او هرگز خواستار احترام. او آن را به دست آورده که او به عنوان یک فرد و راه او درمان می شود شما به عنوان یک بازیکن است.”

زمانی که اسلون بازنشسته پس از کمیسر NBA دیوید استرن منتشر کرده است.

“تعداد کمی از مردم کاملی از تمام نکات مثبت تیم ورزشی بیش از جری اسلوان” این بیانیه را بخوانید. “یک بسکتبال lifer جری بود که بی امان خود را برای برنده شدن در حاشیه یوتا جاز بود که به او به عنوان یک ستاره گارد برای شیکاگو بولز. در بیش از دو دهه به عنوان یک مربی او به آموزش بازیکنان خود را که هیچ چیز مهم تر از این تیم است. او قابل توجه ترین ویژگی رهبری او بودند و او توانایی فوق العاده ای برای تشویق بازیکنان خود را به انقیاد خود را منحصر به فرد بازی به نفع کل است.”

در سال 2017, در یک مراسم برای 1996-97 تیم اسلون گفت: “من خوش شانس بوده ام به چوب در اطراف به عنوان طولانی به عنوان من. این سازمان شده است بیش از نمایشگاه به من و خانواده من است.”

دنبال جف Zillgitt در توییتر @JeffZillgitt

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de