یک گروه از چهار سران سابق از مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری روز سه شنبه گفت: ایالات متحده آمریکا توسط رقیب با دو مخالفان در آن نبرد به مهار بیماری همه گیر کوروناویروس.

این اولین بار است که COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که آلوده بیش از 3.36 میلیون آمریکایی و باعث مرگ و میر ناشی از 135,616 با توجه به داده های جمع آوری شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز. دوم: رهبران سیاسی و دیگران در تلاش برای تضعیف CDC.

‘تلاش برای مبارزه با این بیماری همه گیر در حالی که اخلال تخصص علمی است مانند مبارزه با blindfolded.’

در یک op-ed در واشنگتن پست, چهار — تام فریدن جفری Koplan دیوید Satcher و ریچارد Besser — که در میان آنها منجر CDC در طی یک دوره بیش از 15 سال شامل هر دو حزب جمهوری خواه و دموکرات دولت نوشت که آنها نمی تواند به یاد بیاورید یک زمان واحد در گذشته زمانی که فشار سیاسی بود و در واقع منجر به تغییر در تفسیر شواهد علمی.

در عین حال که دقیقا چه چیزی اتفاق می افتد در دولت فعلی به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تضعیف دستورالعمل های ابداع شده توسط CDC در خیال بازگشایی مدارس و بلافاصله پس از منتشر شد گفت: op-ed.

“در هفته ی گذشته و به توصیه دولت در ادامه به بازیگران سکس شک در این سازمان توصیه و نقش مهمی در اطلاع رسانی و هدایت این کشور همه گیر پاسخ” کارشناسان بهداشت نوشت. “در روز یکشنبه وزیر آموزش و پرورش بتسی DeVos مشخص CDC دستورالعمل به عنوان یک مانع برای بازگشایی مدارس به سرعت و نه از آنچه آنها عبارتند از: راه برای انجام این کار با خیال راحت. تنها دلیل معتبر برای تغییر منتشر شد دستورالعمل جدید اطلاعات و علوم جدید — و نه سیاست.”

Coronavirus به روز رسانی:جهانی موارد COVID-19 صعود بالاتر از 13 میلیون به عنوان کالیفرنیا هنگ کنگ و هند reimpose محدودیت در حرکت

CDC دستورالعمل های هدف و نه فقط برای محافظت از کودکان بلکه بسیاری از بزرگسالان در خود مدار از پدر و مادر به معلمان به مدرسه کارکنان و خانواده های آنان است. عدم رعایت این دستورالعمل قرار داده خواهد شد بسیاری از زندگی در معرض خطر با توجه به op-ed در حالی که همچنین معرفی “هرج و مرج و عدم قطعیت است.”

‘در واقع ایالات متحده بیشتر موارد و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر و ششم بالاترین نرخ هر کشور بزرگ در جهان است. ایالات متحده به یک چهارم جهان را تایید کرد COVID-19 موارد با وجود حسابداری فقط 4.4 درصد از جمعیت جهانی است.’

CDC خانه های بسیاری از کارشناسان که مشغول به کار در دهه های حاوی مرگبار عوامل بیماری زا از جمله HIV Zika و ابولا.

همچنین نگاه کنید به:مدرسه reopenings باید هدایت شود, سیاست, پزشکان می گویند

“با وجود اجتناب ناپذیر چالش های در حال تکامل علوم و انتظار از یقین این مردم بهترین موقعیت برای کمک به کشور ما خروج از این بحران با خیال راحت به عنوان امکان پذیر است گفت:” op-ed. “متاسفانه صدای خود را علم به چالش کشیده شده با حزبی potshots کاشت سردرگمی و بی اعتمادی در زمانی که مردم آمریکا باید رهبری و تخصص و وضوح.”

نتیجه این شده است یک تضعیف اقتدار مقامات بهداشت عمومی برخی از آنها شده است مورد آزار و اذیت و یا حتی مجبور به استعفا شد و در زمانی که آنها بیشتر مورد نیاز با توجه به op-ed. کسانی که شامل دو ایالتی ویسکانسین وزارت بهداشت مقامات یکی از آنها خواسته شد تا استعفا در وسط شیوع بدون ارائه هر گونه دلیل. “این است نامعقول و خطرناک” گروهی نوشت.

تضعیف کشور برتر آژانس بهداشت عمومی است منجر به افزایش عفونت و مرگ و میر به عنوان عمومی حاضر به پیروی از اقدامات مانند اجتماعی فاصله و با پوشیدن ماسک صورت در فضاهای عمومی. این فاجعه است که مرکب نامتناسب تاثیر این ویروس در جوامع رنگ و کاهش درآمد کارگران ضروری آنها نوشت.

دیدن: به عنوان COVID-19 مورد افزایش در آمریکا مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تبدیل خشم دموکرات در رسانه ها — و Anthony Fauci

در واقع ایالات متحده بیشتر موارد و مرگ و میر بیش از هر کشور دیگر و ششم بالاترین نرخ هر کشور بزرگ در جهان است. ایالات متحده به یک چهارم جهان را تایید کرد COVID-19 موارد با وجود حسابداری فقط 4.4 درصد از جمعیت جهانی است.

“متاسفانه ما حتی به داشتن ویروس تحت کنترل است. کاملا مخالف و در واقع” آنها نوشت.

بخوانید: چرا بسیاری از آمریکایی ها حاضر به پوشیدن ماسک صورت? سیاست بخشی از آن است — اما تنها بخشی

Op-ed می آید یک روز پس از نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو صادر حمله کوبنده در مغلوب ساختن پیشی جستن را از دست داده و همه گیر او را متهم به نادیده گرفتن واقعیت بحران از روز 1.

خوانده شده در حال حاضر:رژیم صهیونیستی نیویورک. کومو می گوید: رئیس جمهور تهمت قرار داده است سیاست های بالای بهداشت عمومی در سراسر همه گیر

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de